1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

استقلال در طول بازی اسیر فولاد بود

شروع موضوع توسط sayare ‏19/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    0
    مجید جلالی: استقلال در طول بازی اسیر فولاد بود/ امیدوارم به رده‌های بالای جدول برسیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با ابراز رضایت از عملکرد تیمش برابر استقلال تهران گفت: در این بازی حریف اسیر بازی خوب ما بود.به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی عصر امروز در نشست خبری پس از دیدار برابر استقلال ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: شبی بیاد ماندنی برای فولاد بود. ما به دنبال گل اول بودیم و توانستیم پس از آن سه بار دیگر دروازه استقلال را باز کنیم. تلاش من این است که این ذهنیت را در بازیکنان به وجود بیاورم که همیشه دیدارهای خود را با پیروزی به پایان برسانند.
    سرمربی تیم فوتبال خوزستان ادامه داد: از ابتدای فصل هر بازی را که ما می بردیم دو دیدار پس از آن را با مساوی به پایان می رساندیم و این یک مشکل بسیار بزرگ برای فولاد بود. من باید تیم را طوری در زمین قرار دهیم و از نظر ذهنی آنها را آماده کنیم که همیشه در عطش گلهای زیاد باشند و با یک گل سیراب نشوند. این وظیفه من است که بازیکنانم را در هر بازی برای پیروزی مقابل حریف آماده کنم.
    جلالی ادامه داد: از نظر کیفیت بازی از بازیکنانم راضی هستم اما همیشه از نتیجه آنها راضی نیستم. تیم من در نوسان است و هرازگاهی بازی هایی را به پیروزی می رسانیم که خودمان هم باور نمی کنیم. ما در این دیدار حاکم مطلق میدان بودیم و استقلال اسیر بازی ما بود.
    سرمربی تیم فوتبال خوزستان در پایان گفت: امیدوارم بازیکنان همین روال را ادامه دهند و بتوانیم در هفته های آینده به رده های بالاتری در جدول رده بندی دست پیدا کنیم.
    دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز یکشنبه در ورزشگاه تختی اهواز با برتری 4 بر یک شاگردان جلالی به پایان رسید.