1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

خدمات حیوانات خانگی در منزل شما

شروع موضوع توسط tipchin ‏1/5/22 در انجمن جانداران

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    خدمات حیوانات خانگی یکی از خدمات هیجان انگیز و جالب سالن های آرایشگری می باشد. این مورد شامل کوتاه نمودن موهای حیوانات و شستشوی آنها می شود. بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی با خدمات حیوانات خانگی، موجب می شوند که در زمان پیرایش حیوان خانگی، حیوان دچار آسیب شود. گفته می شود که این خدمات باعث سلامت حیوان، بهبود روحیه آن و رشد بهتر آن خواهد شد.

فواید استفاده از خدمات حیوانات خانگی در آرایشگاه ها:

در بسیاری از مواد حیوان ترس از آب دارد یا گاها برای خشک نمودن مو های خود، همکاری نمی نماید. در شرایطی که موها پیرایش نمی شوند و بدن حیوان نمدار باقی بماند، با حرکت مجدد حیوان، کثیفی در بدن پخش شده و مکان مناسبی برای رشد باکتری ها خواهد بود. از همین جهت در آرایشگاه هایی که خدمات حیوانات خانگی را انجام می دهند، با استفاده از بروز ترین ابزار و تکنیک ها تلاش می شود تا در کوتاه ترین زمان، پیرایش حیوان خانگی و شستشو آن انجام شود.

plankade از این پست تشکر کرده است.
  2. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    13
    حرفه:
    معلم
    من عاشق گربه هستم
    بچه گربه های کوچولوی ملوس و پشمالو
    وای خدا
    قربونشون برم
    خیل شیرینن

البته توله سگ هم خیلی شیرینه
    از اونا که سفید و پشمالو هستن و چشماشون مثل یه تیله مرواریدی مشکی هستش
    وای خدا عاشقشونم

3. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام واقعا ممنون از سایت خوبتون خیلی لذت بردم، من برای سگ قشنگم میخوام انجام بدم حتما حتما، دوستان شما هم حتما سایتشون را سر بزنید،

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏5/5/22