1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

آشنایی با انواع گل آپارتمانی مناسب برای خانه(بخش اول)

شروع موضوع توسط sima00 ‏13/4/21 در انجمن بازارچه انجمن

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏6/3/21
  ارسال ها:
  17
  تشکر شده:
  6
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  زن
  [​IMG]

  گل آپارتمانی نوعی گیاه است که در فضای بسنه مثل خانه ها، اداره جات و... نگهداری می شود. یکی از فواید وجود گل آپارتمانی در خانه یا هر فضای بسته ی دیگر این است که شادابی و سر زندگی به فضای داخلی می بخشد. معمولا افرادی که خرید گل آنلاین انجام می دهند هدفشان این است که تزییناتی به منزل خود بدهند و یا تاثیرات مثبت روانشناسانه ایجاد کنند و یا هوای داخلی تازه نگه دارند و موارد دیگر. شما می توانید تاج گل برای مراسم را آنلاین سفارش دهید.

  اغلب خانم های محترم به اینکه در خانه ی خود گل آپارتمانی نگه دارند بسیار علاقه مند هستند. این خانم های عزیز بهتر است با گلهای آپارتمانی مناسب، برای محل های مختلف خانه خود بیشتر آشنا شوند تا بتوانند بهترین خرید گل آنلاین را داشته باشند و از آن به بهترین شکل ممکن نگهداری کنند. در ادامه این مطلب با گل آپارتمانی مناسب برای منز بیشتر آشنا خواهید شد پس با ما همراه باشید. شما می توانید برای مشاهده قیمت های تاج گل برای مراسم افتتاحیه را از داخل سایت وی آی پی شاپ مشاهده کنید.

  گیاه آپارتمانی مناسب برای حمام

  یکی از محل های موجود در خانه ها حمام است. حمام فضای مرطوبی دارد و اکثر حمام های موجود در آپارتمان ها فاقز پنجره و نور می باشند. بنابراین اگر قرار است خرید جعبه گل آنلاین برای حمام خود داشته باشید، باید گلی را انتخاب کنید که با زطوبت سازگاری داشته باشند و برای رشد گیاهان به کمترین نور نیاز داشته باشد. شما می توانید برای اینکه در حمام به گیاهان خود نور بدهید از لامپ های مخصوص رشد گیاهان استفاده کنید.شما می توانید تاج گل برای مراسم را از وی آی پی شاپ آنلاین سفارش دهید.

  تاثیر ابعاد حمام در انتخاب نوع گیاهان

  پیش از اینکه بخواهید برای حمام یا سرویس بهداشتی منزل خود خریدگل آپارتمانی انچام دهید، بهتر است به اندازه آنها دقت کنید. یکی از مواردی که برای رشد گیاهان نیاز است فضا می باشد. اگر فضای پیرامون گیاه کوچک باشد نمی توانید بیش اندازه آنها را هرس کنید.

  اگر شما از حمامی با ابعاد کوچک برخوردار هستید، بهتر است از گل آپارتمانی کوچک تر استفاده کنید و همین طور اگر ابعاد حمام شما به شکل مستطیل و باریک می باشد، بهتر است در هنگام خرید گل آنلاین ارزان، گیاهی را انتخاب کنید که رشد عرضی کمتری داشته باشد و به صورت طولی رشد می کند.

  از جمله گیاهان مناسب برای نگهداری در حمام:

  در ادامه قصد داریم شما را با برخی از گیاهانی که در حمام رشد می کنند و با رطوبت و تاریکی آن سازگار هستند، آشنا کنیم.

  نخل راپیس:

  یکی از گیاهانی که مناسب برای حمام می باشد و با رطوبت و تاریکی آن سازگار است، نخل راپیس می باشد. ویژگی مهم این گیاه این است که آمونیاک موجود در هوا را از بین می برد.

  آگلونما یا گل همیشه سبز چینی:

  یکی دیگر از گیاهان زیبایی که در محیطی مثل حمام سازگار است، آگلونما یا گل همیشه سبز چینی می باشد. ویژگی مهم این گیاه این است که فرمالدئید موجود در هوا را از بین می برد.

  پیچک اروپایی:

  یکی دیگر از گل های مناسب حمام، پیچک اروپایی می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی این گیاه این است که بیشتر از هر گیاه دیگر دی اکسید کربن را جذب می کند. بنابراین در هنگام خرید جعبه گل و شکلات به این گیاه توجه کنید.

  گیاه آپارتمانی مناسب برای اتاق خواب

  یکی از موارد یکه در طول شبانه روز انسان را کلافه می کند این است که در شب خواب ـنها بهم بریزید. تلاش برای خوابیدن در شب بسیار کلافه کننده است. اگر درشب بی خواب شوید انرژی و بهره وری و حس و حا انسان ها را کمتر می کند و تقریبا زندگی روز بعد را مختل می کند. بهتر است مطلب منظور از جعبه گل چیست و چگونه می توان یک جعبه گل ساخت؟ (بخش دوم) را نیز بخوانید.

  یکی از مواردی موجب کم خوابی در شب می شود کیفبیت بد هوای داخل خانه می باشد که ممکن است ناشی از آلودگی و دیگر ذرات معلق باشد. این آلودگی ها بر تنفس انسان ها تاثیر می گذارد و خواب راحت شب را غیر ممکن می کند و انسان ها را از این موضوع کلافه می کند. شما می توانید با خرید جعبه گل این مشکل را حل کن