1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

98 درصد از خانم‌های تازه ازدواج کرده گوشی موبایل همسر خود را چک می‌کنند

شروع موضوع توسط samad.m ‏13/1/21 در انجمن خانه و خانواده

1. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    18
    هر چه
    متاسفانه خلقت مردان و زنان همانطور است که گفتم و این حقیر بی تقصیرم
    *در متن اصلی پست اول گفته شده ۹۸ در صد زنان گوشی شوهر خود را چک میکنند . شما بسختی میتوانید جزءِ دو در صدی باشید که چک نمیکنند .
    این طبیعت خلقت زنان است که چک میکنند و دو در صدی که چک نمیکنند شاید نوعی بیماری داشته باشند

آرامی از این پست تشکر کرده است.
  2. کاربر حرفه ای ~✿~

امتیاز دستاورد:
    120
    الله اکبر :|

sarabala از این پست تشکر کرده است.
  3. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    113
    اگر ازدواج کردی وبایه نفر دیگه رفتی زیر یه سقف تو فکر این بودی گوشی چک کنی پیام بخونی رو اکانتش بری باید بگم اول از همه زندگی یه نفر دیگه ارو تباه کردی واینکه تا درست نشی از نظر فکری نباید ازدواج کنی ...
    بابا زشته زشتهههه...ینی چی؟بری سر گوشی طرف بگردی که چی بشه؟تو که شک داشتی چرا باهاش نشستی سرسفره عقد؟
    ادما حریم خصوصی دارن ..چه با پدر مادرشون چه با هر شخص دیگه
    به قول مرهم تو با دوستت دوتا فش میدی شاید نخوای بخونه
    یه وقت به مامانت یه چیزی گفتی دوس داری بین خودتون دوتا باشه
    یه وقت یه حرف زنونه داشتی با یه نفر
    چرا مردا رو وارد این موضوعات زنونه میکنین یا برعکس؟
    باز حالا یه وقتی یهههه وقتی بدون قصد ونیت مثلا میشینی گالری عکس همسرتو نگاه میکنی
    ولی نه یواشکی نه از روی نیتی
    این فرق داره تا اینکه بری گوشیشو برداری بگی الان گوشیتو چک میکنم یا ببینم چی گفتی چی شده ..
    واقعا ما که نسل جوونیم بیاییم این حرکاتوبذاریم کنار
    امروز یکی از دوستام تو وات اومد پی ویم گفت حواست به حرفامون تو اینستا باشه دوست پسرم رو اکانته اینستامه
    خب که چی؟الان تو فکرکردی بخواد زیر آبی بره نمیتونه ؟الان اومدی رو اکانتش ینی خیلییی نزدیکین به هم ؟
    دوره ای شده که چه مردا چه خانما با جنس مخالف خودشون در ارتباطن ..محل کار خصوصا .حالا یه بار میری گوشیو چک میکنی مطمعن باش این کارو صدبار دیگه انجام میدی .
    اونی هم که بخواد زیرآبی بره بااااور کن نمیاد از خودش از این رد ها بذاره .یکی از فامیلامون گوشی مخفی داشت با خودش سرکار .اون یکی گوشیشم که میاورد خونه تو بگو یه شماره یا پیام شک برانگیز!هیچی نبود
    خودمون گول نزنیم ...یکم واقع بینانه نگاه کنیم
    چیزی ام تو گوشی کسی باشه نمیاد تو خونه گوشیو بذاره بگه عشقم بیا برو گوشیو ببین
    اصن حس بدی میدیم به طرف ..من همین الانش میبینم بابای دوستام میان گوشی هاشونو چک میکنن
    من متنفرم از این کار متنفرمتنفرم...از اینکه بابام گوشیمو ببینه ..توهمه ی این سال ها هم یک بار اینکارو نکرده فقط یه بار بنده خدا گوشیمو دادم بهش یه عکسو ببینه دستش خورد رفت عکس بعدی که اونم سریع گوشیو داد
    رمز گوشیمم چهار تا شماره اخر خود بابامه
    فرض بگیرم ازدواجم کنم بفهمم از روی قصد یا بی اعتمادی گوشی منو نگاه کنه اصلاااا راحت نمیگذرم از این موضوع
    مثلا یکی میاد بدون هیچ نیتی میبینه اما تو بیای گوشی منو بگیری ببینی داری توهین بدی میکنی ...
    واقعا هم تا مطمعن نشدین ازدواج نکنین
    چه اصراریه ازدواج کنی بعد هرروز چک کنیدش؟
    اصن ارزشی نداره بخوای چک کنی ...اگر ذاتش بدوخراب باشه کارشو میکنه به هر نحوی

valentinoo، MEHDI_H و مرهم از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    18
    با درود بی پایان
    حرفهایتان حرفهای دختری بسیار خوب و معصوم و احساساتی با آرزوهای دور و دراز از ازدواج و احساس زندگی با شاهزاده اسب سفید سوار است .
    بسیار عالی انشاالله به از آن بهترش هم برسید .هم شما و هم ما و هم دیگران . آمین .
    اما بدون شک با این همه خوشبختی ، آمار گرفته شده نشان میدهد به حکم فرهنگ قوی و خوب ایرانی شما هم مدتی بکرات تلفن دستی شریک زندگی خود را چک خواهید کرد تا خیالتان راحت شود و شب بتوانید آسوده سر بر بالین نهید .

sarabala از این پست تشکر کرده است.
  5. Evergreen مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    113
    این حکیمِ عالم انوشه
    به حرفاش ری اکشن ندید تا پیمونه ی عمرش پر بشه:d

MEHDI_H و نفحات از این پست تشکر کرده اند.
  6. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    93
    شما نمیتونید این تقصیر رو گردن خلقت بندازید . چون انسان دارای اراده هستش . این درواقع بهانه خوبی برای مردها شده .
    من نگفتم زنان گوشی همسرانشون رو چک نمیکنند و حتی مردها هم گوشی همسرانشون رو چک میکنن . گفتم بعید میدونم 98 درصد طلاقها به این مسئله ربط داشته باشه . از نظر من این آمار اشتباه محض هستش آقای دکتر !!!

MEHDI_H از این پست تشکر کرده است.
  7. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    بعضی روان شناسان معتقدند چک کردن افراد بصورت شکاک گونه ، اگر طرف واقعن خطا کار باشه وی را به حالت پنهان کار تبدیل می کند و نه تنها مشکل حل نمی شود بلکه پیچیده تر می شود (یک نظریه هست ، فرضیه ، می تواند درست باشد ، می تواند نباشد ) و علت اصلی اینگونه رفتارها را عدم اعتماد و شناخت کافی دو طرف از همدیگر و تشکیل زندگی مشترک می دانند ...

آخرین ویرایش: ‏15/1/21
    MEHDI_H، مرهم، نفحات و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    113
    بابا اینا قراردادای شخصی عه
    بسته به زن عه هس
    بسته به مرد عه هس
    شخصیتشون...
    بالاخره مردی که میبینه زنشو، قدرتشو، خلاصع همه چیشو با تاثیر ع تربیت و اخلاقش...
    یه حرکتی میزنن...
    ته ته حرفی ک بشه زد، شخصیه...
    مثلا من، و کلا ما، اهل چک کردن نیستیم... موارد لازمه رو که پدر مشخص کرده رو اعلام میکنیم...
    خیلی اوقات ع گوشی و شماره ی هم استفاده میکنیم :))
    هرکی مدل خودشه:خخ:

MEHDI_H، مرهم، حــنا و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. umutlu کاربر ارزشمند❤ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    153
    حرفه:
    هِ چـ..
    والا همون که مرهم گفت:d
    ولی با این تفاوت که من هیچ وقت از مادر شوهر خواهر و غیره با دوستام صحبت نمیکنم ولی مسائل خصوصی زیادی هست که مطرح میشه بین من و دوستام یا خواهرام که لزومی نداره ایشون بدونن،لازم به ذکر باشه من خودم بهشون میگم
    :d

ما حتی مدتی بود یه گوشی داشتیم و تلگرام هر دومون تو یک گوشی نصب بود من یادم نمیاد وارد چت هاشون شده باشم:whistling:(خوب حالا یکی دوبار اونم از روی فضولی نه از روی شکاک بودن و این حرفا:bored:)

خلاصه مطلب اینکه گوشی همسر چک بشه یا نه مهم نیست مهم اینه که اون شکاک و حساس بودنه هست یا نیست
    :oldman:

اصلا هر کار دلتون میخواد بکنین:تاب2:

MEHDI_H، مرهم، نفحات و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    دنیا ، فضا و روابط بین زوجین ، کلا با روابطی که در خانواده خودتون دارید تا حدودی متفاوته ، اگر یه پدر بچش کنترل کنه میگن وظیفشه ، پدره ، حق داره ، نگرانه ، حالا اگه همین کار یه مرد نسبت به همسرش کنه ، ممکنه اسم شکاک روش بخوره ......

آخرین ویرایش: ‏15/1/21
    MEHDI_H و مرهم از این پست تشکر کرده اند.