1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

98 درصد از خانم‌های تازه ازدواج کرده گوشی موبایل همسر خود را چک می‌کنند

شروع موضوع توسط samad.m ‏13/1/21 در انجمن خانه و خانواده

1. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    18
    دو مسیله مهم برای درک این موضوع که چرا زن و شوهر در اوایل زندگی همدیگر را کنترل میکنند وجود دارد که یکیش مربوط به مردها و یکیش مربوط به زنها است که همه بخوبی آن را میدانتد
    در مورد مردها باید گفت که مرد طبیعتش است و دست خودش نیست که خیلی سریع جدب زنان میشه و میخواهد با زنها رابطه برقرار کند و بسیاری مردها حرکات طبیعی خانمها را نشانه توجه اون خانم بخودش میدونه تا چه برسه اون حرکات مشکوک باشه مخصوصا اگه مرد رییس اداره یا شرکت باشه

در مورد زنها هم متاسفانه وضع طوریه که خانمها ممکنه توجهی به آقایان یا مرد خاصی نداشته باشند اما بطور کلی دوست دارند طوری رفتار کنند که جلب توجه کنند و البته گاهی هم بعضیا از جذابیت زنانه شون برای نزدیک شدن به مدیر یا فرد مورد نظر سوء استفاده میکنند

به این ترتیب ممکنه یک روابط اغلب موقتی و گذرا پیش بیاد که بهتره همسر از اون مطلع نباشه چون بزودی این روابط از بین رفته و فراموش میگردد و بر ملا شدن آن دردسرهای زیاد دارد و ممکن است کار را به طلاق کاری بکشاند .

MEHDI_H و آرامی از این پست تشکر کرده اند.
  2. کاربر حرفه ای ~✿~

امتیاز دستاورد:
    120
    بابا من توی چت هام با دوستام یه سره غیبت خوارشوعر و مادرشوعرمو کردم اهل پاک کردن هیستوری هم نیستم اصلا والا بلا خیلی بدیهیه مث سگ بترسم اگه شوهرم بخواد گوشیمو برداره چتامو بخونه :|
    هیچ ربطی هم به خیانت نداره :|
    اما من خوشم نمیاد از گفتگو های من با دیگران یا حتی طرز حرف زدنم ( شاید دوست داشته باشم به دوست صمیمیم فحش بدم مثلا:| ) باخبر بشه بفهمه منم بلدم فحش بدم :| والا :|

+ به هیچ وجه اهل این کار نیست همسرم اون اوایل یک بار رفت تو گالریم دید عکس دوستام هست دیگه هرگز به گوشیم دست نزد گفت به گوشی دخترا نباید دست زد انگار :dumb:

پس خیر ما نباید مساعل مربوط به همسرو بفهمیم مگه ما پلیسیم :| اون بنده خدا هم طبعا شاید دلش نخواد نوع رابطه و گفتارش با دوستانش همکارانش و غیره تو دیدِ همسرش باشه... و اینکه خیر واقعا معنای زندگی مشترک این‌نیست ..
    کما اینکه همسر من همون اول گفت هرگز دوست ندارم توی چت هام با دوستام بری چون اونا طوری حرف میزنن که من خوشم نمیاد تو بخونی:| همین ( حالا کلا هیییییچ دوستی هم نداره بنده خدا :| )

اس بیاد پیام بیاد گوشیش زنگ بخوره من به هیچ عنوان حتی نیم نگاهی هم به گوشیش نمیندازم حتی با کسی هم صحبت میکنه که من نمیشناسم هم نمیپرسم کی بود
    چه کاریه والا ... زشت و دور از شأن میدونم این کار رو

:d

( ولی در کل همون روزی که گفت چت من با دوستامو نخون من شبش خوندم عاغا :شرم: )

حــنا، اُت، Milaad و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    93
    دعوا کردن که یه مسئله اجتناب ناپذیر هستش . اگر کسی بگه ما هیچوقت با هم دعوا نمیکنیم دروغ میگه .
    آخه چرا باید فقط دو درصد با این موضوع مشکل نداشته باشن ؟

MEHDI_H از این پست تشکر کرده است.
  4. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    93

چرا این رفتار مردها رو طبیعی میدونید ولی رفتار زنها جلب توجه هست ؟ با عرض معذرت من این حرفتون رو خودخواهی میدونم .
    زن یا مرد فرقی نمیکنه هر کدوم که قصد ازدواح دارن باید به عهدشون پایبند باشند و دور این مسائل رو خط بکشند وگرنه مرتکب خیانت شدند .
    من واقعا متاسف میشم اگر کسی تا حدی این خیانتها رو طبیعی بدونه .

1999shayan.m و MEHDI_H از این پست تشکر کرده اند.
  5. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    93
    خخخخخخ عزیزم کلی خندیدم .
    اول صحبتم گفتم بستگی به نوع روابط زن و شوهر هم داره . مثلا مامان من اگه چیزی درمورد خواهر شوهرش بگه بابام ناراحت نمیشه و فقط میخنده چون میدونه مامانم منظور بدی نداره . نوع نگاهمون به این مسئله فرق میکنه . از نظر من حتی اگه یکی گوشی همسرشو نگاه کنه و مثلا غیبت کردن هاشو بخونه مشکلی نیست . لااقل مطمئن میشه که مسئله حادتری وجود نداره . یا مثلا اگه شوهر شما بگه گوشیتو بده من ببینم و شما اجازه بدی ولی بهش بگی که تو چت های من و خواهرم یا دوستام نرو ، دیگه فک نمیکنم این کارو انجام بده . همونطور که شوهرتون از شما خواسته که این کار رو انجام ندی .

1999shayan.m، MEHDI_H و مرهم از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. کاربر حرفه ای ~✿~

امتیاز دستاورد:
    120
    و من انجام دادم ؟:شرم:
    والا دفعه ی اول و اخرم بود دیگه هرگز هیچ رغبتی نداشتم برم بخونم:| والا ما با دوستامون هیجان انگیز تر حرف میزنیم تا اینا که پسرن مثلا:|

اُت، MEHDI_H و آرامی از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    93
    پس بار نگاه کردن باعث شد که دیگه نگاه نکنید خخخخ.
    اینطوری بهتر بود تا اینکه مثلا شوهرتون واسه گوشیش رمز بذاره و شما کنجکاو شید که چرا رمز داره .

مرهم از این پست تشکر کرده است.
  8. کاربر حرفه ای ~✿~

امتیاز دستاورد:
    120
    گوشیامون که رمز داره ولی هر دو بلدیم :جلف3:

در کل خیلی چیزه چیزیه این موضوع:bucktooth:

اُت، MEHDI_H و آرامی از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    93
    خخخخخخ ینی نداره دیگه
    از چیزم چیزتره :|:دود:

مرهم و MEHDI_H از این پست تشکر کرده اند.
  10. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    118
    حرفه:
    Eng GSM Repaier
    تعریف افراد و زوجین از زندگی مشترک متفاوت هست. و بسته به شرایط محیط و خانواده ای که بزرگ شدن تعریف میشه و پیش میره
    شاید واسه یه زوجی چک کردن گوشی موبایل و کارای دیگه عادی باشه ولی برای یه زوج دیگه نه
    کلا رفتارا متفاوت و هر کس طبق اصولی که داره جلو میره تو زندگیش
    اینجا شاید یه عده مخالف چک کردن گوشی همسرشون باشن ولی وقتی وارد زندگی مشترک شدن یه سری مسائلی پیش میاد کاری که مخالفش بود رو انجام میده
    و عکس این موضوع هم ممکن اتفاق بیافته
    یه سری کارها و مسائل هستن تا زمانی که توش قرار نگیرین نمیتونین اظهار نظر واقعی کنین.

Paradox..، AftabGardoon، آرامی و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.