1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

ماشین آلات صنعتی

شروع موضوع توسط tft.tajhiz ‏21/6/17 در انجمن بازارچه انجمن

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    شرکت تجهیز فناوری دارای با تجربه ترین متخصصان در زمینه واردات دستگاه های فنر و ظروف یکبار مصرف آلومینیمی و کاغذی و همچنین ساک های دستی الیافی و سفره ی کاغذی می باشد
    برای ارتباط با مشاوران ما به سایت مراجعه کنید

2. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    گروه صنعتی درویش ( فروشگاه درویش ) از سالیان قبل با عرضه گیربکس های شافت مستقیم ایرانی و واردات گیربکس خورشیدی اس تی ام ایتالیا و با هدف مشاوره به کسب و کارهای داخلی شروع به کار نمود . در تمام این سالها با توسعه کسب و کار خود و دریافت مجوز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش انواع برندها از جمله گیربکس خورشیدی شهبازی ( اصفهان دورمتغیر ) ، پمپ ضد اسید شرکت شیمی پمپ ایران ، پمپ LEO چین ، گیربکس شافت مستقیم ایران شرکت های پارس گرجی و پویا گیربکس ( محبوب ) را دارد می باشد و در کنار آن واردات و راه اندازی کارگاه تولید گیربکس های خورشیدی را در برنامه خود دارد

گیربکس خورشیدی یکی از انواع گیربکس های صنعتی می باشد که با دقت بالا و دارا بودن انواع سایز و نسبت دور مشتریان زیادی پیدا کرده است . گروه صنعتی درویش عرضه کننده رسمی انواع گیربکس خورشیدی رجیانا ایتالیا ، فلندر ، اس تی ام و انواع برندهای معتبر خارجی می باشد . همچنین این مجموعه دارای مجوز و نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش از شرکت اصفهان دورمتغیر برای فروش گیربکس های خورشیدی این شرکت که به نام شرکت شهباز گیربکس نیز شناخته میشود می باشد

گیربکس SEW معروف ترین و به روزترین گیربکس ساخت کشور آلمان است که در ایران نیز به صورت استوک وارد میشود . در پاسخ های بعدی بیشتر خواهیم گفت

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏9/2/21
  3. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    کی گفته که گیربکس sew تو ایران استوک فقط هست؟
    من خودم قبلا از شهباز موتور گیربکس اس ای دبلیو خرید کردم اورجینال و درجه یک بودن
    اگه کسی هم این پیام رو میخونه و قصد دارد گیربکس sew خرید کند لینکش رو میذارم واستون:
    فروش موتور گیربکس SEW | نمایندگی SEW آلمان

4. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام و احترام خدمت همه دوستان
    شرکت نیکا پایان کامجو در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلان صنعتی ، ماشین آلات بسته بندی، ماشین آلات مواد غذایی و ... در خدمت شما عزیزان میباشد.جهت اشنایی بیشتر به این لینک مراجعه کنید

5. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149
    تاپیک های همنام ادغام شدند

6. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام. برای خرید ماشین آلات صنعتی و ابزارهاشون، بهتره به سایت هایی مراجعه کنید که هم گارانتی داشته باشند و هم شیوه کار با دستگاه رو به شما آموزش بدن. من برای خرید پایه رله 8 پایه به سایت آمل برش سر زدم و خرید کردم که هم پشتیبانی خوبی داشتن، هم قیمت هاشون خیلی مناسب بود. آدرسش رو این زیر می ذارم اگه خواستین سر بزنین.
    مشخصات، قیمت و خرید پایه رله 8پایه مدل RXZE1M4C - فروشگاه آمل برش