1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

گربه معلولي كه با آب درماني و شنا دوباره راه رفت

شروع موضوع توسط para3to ‏26/6/11 در انجمن حیوانات

1. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170
    رسانه‌هاي رسمي انگلستان اعلام كردند كه يك گربه كه در يك سانحه رانندگي معلول شده بود موفق شد بار ديگر با آب‌درماني و شنا كردن راه برود.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، «ورونيكا اشوورث» صاحب اين گربه دراين‌باره به رسانه‌هاي رسمي انگلستان خاطرنشان كرد: «ماگ» گربه خاكستري‌ام در پي وقوع سانحه‌ رانندگي دچار معلوليت شد و ديگر نتوانست راه برود. من او را نزد يك دامپزشك بردم و او به من توصيه كرد كه گربه‌ام را با آب‌درماني دوباره بهبود ببخشم.

اين زن 62 ساله در ادامه به روزنامه ديلي‌ميل يادآور شد: من كاملا به اين موضوع واقف بودم كه گربه‌ها از آب متنفر هستند، اما تنها راه‌حل اين مشكل شنا كردن و آب درماني بود. به همين دليل، يك استخر تهيه كردم و «ماگ» يك ساله را با كمك يك تخته شناور در آن انداختم.

به گزارش ايسنا، صاحب 62 ساله اين گربه دراين‌باره عنوان كرد: 10 هفته «ماگ» را در كلاس‌هاي آموزش شنا تعليم داديم و مربي او 30 پوند براي هر جلسه دريافت كرد. گربه‌ام هم‌اكنون مي‌تواند راه برود، اما تا بهبودي كامل كمي فاصله دارد.