1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

آزاده نامداری درگذشت

شروع موضوع توسط Farzane ‏27/3/21 در انجمن سینمای ایران

1. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    200
    آزاده نامداری
    (۹ آذر ۱۳۶۳ – ۶ فروردین ۱۴۰۰) مجری و تهیه‌کنندهٔ تلویزیون ایرانی بود. او با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید.

در ۷ فروردین ۱۴۰۰ شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها خبر درگذشت آزاده نامداری دادند. برخی از رسانه‌ها گزارش کرده‌اند که از مرگ وی بیش از ۲۴ ساعت گذشته‌است. به گزارش خبرگزاری فارس پیکر بی جان آزاده نامداری در آپارتمان محل سکونتش در منطقه سعادت آباد در غرب تهران کشف شد.

ماهـور، m naizar، n@der و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149

بررسی‌های اولیه نشان داد که همسر و فرزند آزاده نامداری در منزل حضور نداشتند و به یکی از شهرهای شمال کشور رفته بودند.

تحقیقات بیشتر نشان داد پدر آزاده نامداری با دخترش تماس گرفته و به دلیل اینکه دخترش پاسخگوی تماسهای وی نبوده، سراسیمه همراه با مادر آزاده نامداری به منزل وی رفته و پس از شکستن در منزل، با پیکر بی‌جان دخترشان در اتاق پذیرایی منزل مواجه شدند.

همچنین بررسی‌ها نشان می‌دهد که ظاهراً حدود ۴۸ ساعت از مرگ وی گذشته است و تحقیقات بیشتر درباره علت مرگ وی در جریان است.

منبع: تسنیم

ماهـور، m naizar، Milaad و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    113

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱
    جزئیات تازه از مرگ آزاده نامداری از زبان معاون اول دادستان تهران
    معاون اول دادستان تهران با تایید خبر فوت آزاده نامدرای گفت: تعیین علت فوت نیاز به آزمایش سم شناسی دارد.

احمد رحمانیان در گفت و گو با "خبرآنلاین" در این رابطه توضیح داد: به دنبال اعلام خبر فوت این مجری سابق صداوسیما تیم بررسی صحنه متشکل از بازپرس کشیک دادسرای جنایی تهران، پزشکی قانونی و... در محل کشف جسد در منزلی در سعادت آباد حاضر شدند.
    وی ادامه داد: در بررسی های اولیه هیچگونه جراحتی مشاهده نشده است.
    معاون اول دادستان تهران با اشاره به برخی مسائل پیرامون خودکشی این مجری سابق صداو.سیما بیان کرد: تعیین علت دقیق فوت و اینکه ایا آزاده نامداری خودشکی کرده نیاز به سم شناسی دارد و تاکنون مدرکی دال بر خودکشی وی به دست نیامده است.
    رحمانیان اظهار کرد: جسد این مجری سابق صداوسیما به پزشکی قانونی منتقل شده و پس از انجام ازمایشگاه لازم علت دقیق فوت اعلام می شود.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏28/3/21
  4. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    113
    اعزام بازپرس ویژه قتل به محل کشف جسد «آزاده نامداری»
    فارس نوشت: سرپرست دادسرای جنایی تهران از اعزام بازپرس ویژه قتل به محل کشف جسد آزاده نامداری خبر داد.

قاضی محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران درباره حادثه مرگ آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما گفت: کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب ساعتی قبل فوت یک زن جوان را در محل سکونتش به بازپرس ویژه قتل اعلام کرده و در اظهارات اولیه اعلام کرده که این فرد آزاده نامداری است.

وی گفت: بازپرس ویژه قتل تهران به محل حادثه اعزام شده است اما هنوز از صحت و سقم هویت اعلام شده اطلاعی در درست نیست.

شهریاری گفت: پس از حضور بازپرس در صحنه قتل ابتدا هویت متوفی و سپس علت مرگ وی بررسی خواهد شد.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏28/3/21
  5. Be weird : ) مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    123
    چقدر حالم بد شد : (

ماهـور، m naizar، Milaad و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. کاربر ویژه ゚・*.✿کاربر فعال✿.*・゚ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    118
    خانم نامداری در برنامه‌های تلویزیونی با چادر ظاهر می‌شد.

انتشار تصاویر بدون حجاب او در اواسط سال ۱۳۹۶ واکنش‌های گسترده‌ای را در شبکه‌های مجازی به همراه داشت.

این تصاویر که مخفیانه گرفته شده بود، او را بدون پوشش سر در یک مکان عمومی (پارک) در شهری در سوئیس نشان می‌داد.

او بر چادری بودن خود تاکید داشت و در سال ۱۳۹۴ در مصاحبه‌ای گفته بود: "برخاسته از یک خانواده سنتی است و تا هفت نسل قبل از او همه در خانواده شان چادر بر سر می‌کرده‌اند."

آزاده نامداری پیش از ممنوع‌التصویر شدن، ۱۲ سال در تلویزیون ایران مشغول به‌کار بود.

او در این مورد به خبرآنلاین گفته بود: "من یک اصل را در تلویزیون فهمیده‌ام که هیچ‌وقت به منِ مجری نمی‌گویند ممنوع‌الفعالیت هستی و نمی‌توانی اجرا کنی. کسی به من این را نگفت و هیچ نامه‌ای وجود ندارد و کسی با صراحت از ممنوع‌التصویری با من حرف نزد. من هم آدم پیگیری نیستم و نرفتم پشت دفتر مدیرها بنشینم و آه و ناله کنم که من جوانی‌ام را برای صداوسیما گذاشته‌ام. نگاهم این است که اگر صداوسیما من را بخواهد خودش درخواست می‌دهد و اگر هم دلش نخواهد نمی‌گوید."

خانم نامداری در پاسخ به سوال مربوط به دلیل تصمیم تلویزیون ایران در ممنوعیت پخش تصویر او گفته بود: من باز به گذشته برمی‌گردم. من یک آدم ۱۹ ساله بودم که وارد تلویزیون شدم و از یک آدم ۱۹ ساله توقع اینکه باید همه‌چیز را بداند، نباید داشته باشید. اگر آدم‌ها الان عیب و ایرادی در من می‌بینند باید به این فکر کنند که من سنم کم بود و داشتم در مورد همه‌چیز تجربه می‌کردم؛ از پوششم گرفته تا حرف‌هایی که می‌زدم. هیچ وقت نمی‌شود یک دختر ۱۹ساله را پای میز محاکمه گذاشت و گفت که چرا این را پوشیدی و چرا این عقیده را داشتی.

او در این مصاحبه اضافه کرده بود: آدم‌ها در گذر زمان تغییر می‌کنند. من در زندگی‌ام همیشه به اخلاق معتقد بودم و این یک چارچوب است که من هرگز از آن تخطی نمی‌کنم. حق‌الناس فقط پول نیست، ‌اینکه من دل کسی را نمی‌شکنم، زیرآب کسی را نمی‌زنم و...برایم خیلی مهم است. شاید خیلی از افراد که من را نمی‌شناسند، دست به قضاوت بزنند اما آنهایی که من را از نزدیک می‌شناسند، ‌می‌دانند که من در این چارچوب زندگی می‌کنم و می‌توانم هر آنچه در این چارچوب اتفاق افتاده است را توضیح دهم. حرف من این است که اگر کسی کاری انجام داد نباید به راحتی قضاوتش کنیم.

M @ H @ K، m naizar، Farzane و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. کاربر ویژه ゚・*.✿کاربر فعال✿.*・゚ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    118
    پزشکی قانونی تهران می‌گوید در کالبدشکافی جسد آزاده نامداری، مجری پیشین تلویزیون ایران، اثری از ضرب و جرح یا بارداری او دیده نشده است.

مهدی فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران به خبرنگاران گفت که کالبدشکافی صبح روز یکشنبه هشت فروردین انجام شده و علت مرگ در "روزهای آینده" بعد از مشخص شدن "نتایج آزمایش‌های سم‌شناسی و آسیب‌شناسی" اعلام خواهد شد.

آقای فروزش اخبار و شایعات مربوط به باردار بودن آزاده نامداری را رد کرد و گفت در معاینه ظاهری و کالبد شکافی"هیچ شواهد و اثری از حاملگی وجود نداشته و رحم و ضمائم رحمی در اندازه طبیعی و فاقد هرگونه محصول حاملگی هستند."

به گفته آقای فروزش جسد آزاده نامداری بعد از کالبدشکافی تحویل خانواده او شده است

Farzane و M @ H @ K از این پست تشکر کرده اند.
  8. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    101
    خبر ناراحت کننده ای بود واقعا
    خدا عاقبتمون رو بخیر کنه

Farzane و M @ H @ K از این پست تشکر کرده اند.