1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

صندلی داغ صندلی داغ شماره 29 با حضور mahsa68

شروع موضوع توسط اُت ‏29/6/19 در انجمن صندلی داغ

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    سلام مهسا خانوم سلام...خوش اومدین

221.جالبترین جایی که تاحالا رفتی کجا بود؟ جاهای جالب خیلی زیاد رفتم...ولی شاید جالب ترین چیزی که الان یادم میاد باغ وحش و دیدن میمون ها باشه...برام خیلی عجیب بود که واقعا تا اون حد رفتارشون شبیه انسانه

222.از چه قسمتی از روز خوشت میاد؟ چرا؟ همش خوبه... روز چون هوا روشنه و می تونی دنیا رو ببینی ...هر کاری دوس داری بکنی...هر جایی دوس داری بری وترس تاریکی و عدم امنیت هم نداشته باشی...شب هم بخاطر آرامشی که داره و وقت استراحته

223.اگه با 4 آدم معروف تو یه رستوران میتونستی شام بخوری، کیارو انتخاب میکردی؟ آدم معروف زنده اگه بخوام بگم...راجرر فدرر(یکی از پر افتخارترین تنیسورای دنیا)....دی کاپریو بخاطر فیلمای خوبی که بازی کرده...مریلا زارعی چون شخصیتش برام جالبه...فاضل نظری که فقط بشینه شعر بخونه

224.ترجیح میدی آینده رو ببینی یا گذشته رو تغییر بدی؟ واقعیتش هیچ کدوم برام مهم نیست...گذشته که پر از تجربه هست و همین تجربه هاس که به زدگی ادم معنا میده و چیزی هم تو گذشته ام نیست که بخوام تغییرش بدم...دیدن آینده هم که هیجان زندگی رو از بین می بره ولی اگه مجبور به انتخاب باشم دیدن آینده

225.یه عکس از جای که دوست داری البته اگه امکانش هست

226.یه حیوون چهارپا بگو که تخم بذاره البته (به جز لاک پشت و تمساح):d
    مورچه خورک پوزه کوتاه :d
    (مدیونی اگه فکر کنی سرچ نکردم):))

227.اگه یه روز بچه دار بشی اسم بچه ها تو چی میذاری من 3 تا بچه میخوام...اسم دخترم باید حتما ریحانه باشه بقیشونو هنوز فکر نکردم:d

Arman-MSc، *OMID*، Pari_A و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    ۲۲۷- برنامت برا نهار فردا؟ متاسفانه مجبورم سوپ مرغ بخورم مثل امشب
    ۲۲۸- استادتونو بعد از فارغ التحصیلی ببینی چی بهش میگی،؟ استاد راهنمای دکتری ات رو میگم^______^ بازم متاسفانه به این یکی نمی تونم چیزی بگم چون تا آخر عمر به recommendation اش احتیاج خواهم داشت:))
    ۲۲۹- در بلاد کانادا چقد نمره دادن رواج داره؟ زیاااااد...خیلی بدتر از ایرانه...اینا چون پول میدن برای تحصیلشون مجبورن استادا نمره بدن وگرنه همه اعتراض می کنن...نمره هاشونم خیلی پایینه هااا
    ۲۳۰- کِبِک تو کاناداس؟ اره کبک تنها ایالت فرانسوی زبان کاناداس که برای کار کردن اونجا و گرفتن اقامت مجبوری که مدرک زبان فرانسه داشته باشی و مردمش هم طورین که زبون اولشون فرانسویه و انگلیسی رو در حد ایرانیا حرف میزنن:))...در ضمن از سردترین ایالت های کانادا هم هست
    ۲۳۱- خنده دار ترین غذایی ک دیدی؟ دوست هندیمون گیاهخواره بعد یه بار به من گفت قورمه سبزی برام درست کن منم یه اختراعی زدم با سویا براش قورمه سبزی درست کردم خیلی هم دوست داشت:))
    ۲۳۲- اهل لاک زدن هستی؟ اره لاک خیلی دوست دارم ولی چون بیرون میرم لاک دوست ندارم بزنم و بخاطر نماز کم تر میتونم بزنم...با این وجود بیش تر وقتا سعی می کنم روزایی که خونم بین نمازام بزنم....مخصوصا لاک قرمز:))
    ۲۳۳- اهل استفاده از طلا چی؟ اره هستم کمابیش...دیگه جنوبیا اهل طلا هستن دیگه و خانوما هم که دیگه بدتر...فقط از انگشتر زیاد خوشم نمیاد
    ۲۳۴- کفش پاشنع بلند عاری یا نه؟ اره کفش پاشنه بلند دوست دارم خیلیم خانومانه هست ولی خیلی بلند نمی تونم بپوشم...در حد سه چهار سانت
    ۲۳۵- فیلمای فلسفی عاری یا نع؟؟؟ اره حتما...خیلی دوست می دارم...یکی از بهترین فیلمایی که دیدم فیلم butterfly effect بوده

Arman-MSc، DaniyaL، Pari_A و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. umutlu کاربر ارزشمند❤ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    153
    حرفه:
    هِ چـ..
    خوب مهسا جانم صندلی داغ شما هم رو به اتمام هست امیدوارم بهت خوش گذشته باشه:d@};-

۲۳۷.قبل این که شروع کنیم فکر میکردی صندلیت چند صفحه بشه؟

۲۳۸.با دست خط خودت یه جمله یادگاری برای انجمن بنویس و عکس بذار

۲۳۹.یه عکس از جایی که میشینی و میای انجمن هم برامون بذار
    @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

برات بهترین هارو آرزو میکنم ، مرسی که مهمون برنامه بودی

دوستان لطف کنید بعد این پست سوالی مطرح نشه @};-@};-

تشکر از حضورت

:x@};-:x

۲۲/تیر/۹۸​

mahsa68 و AftabGardoon از این پست تشکر کرده اند.
  4. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    خب من اول معذرت میخوام از رهی و بچه ها که دارم دیر جواب میدم... خدا خیر بده قرنطینه رو:))

236.صندلیت چه طور بود ؟درصد سوختگیت :d خیلی خوب بود دوست داشتم. باعث شد خیلی از حرفایی که شاید به زبون نیاورده بودم رو بگم یا به خیلی چیزا که فکر نکرده بودم یا فراموش کرده بودم فکر کنم... دور هم خوش گذشت با بچه ها و ممنون از تو بابت زحمتت و وقتی که بچه ها گذاشتن چه برای سوال پرسیدن چه خوندن@};-:happy:

۲۳۷.قبل این که شروع کنیم فکر میکردی صندلیت چند صفحه بشه؟
    با توجه به اینکه من خیلی اینجا ارتباطات گسترده و خاص ندارم فکر می کردم همین حدود بشه... چون فکر می کنم بالاخره یه تعدادی آدم باید یه حدی از ارتباط رو باهات داشته باشن تا علاقمند به شناخت بیشتر باشن البته فکر می کنم این مقدار هم خیلی خوب بود

۲۳۸.با دست خط خودت یه جمله یادگاری برای انجمن بنویس و عکس بذار
    ببخشید اگه کیفیت عکس زیاد خوب نشده

۲۳۹.یه عکس از جایی که میشینی و میای انجمن هم برامون بذار

والا اصولا رو تخت زندگی می کنم وقتی تو اتاق هستم :)) چون ضایع هست که عکس از تخت بذارم یه عکس از بخشی از فضای اتاقم میذارم:d

برات بهترین هارو آرزو میکنم ، مرسی که مهمون برنامه بودی
    ممنونم عزیزم منم برای تو و همه بچه های گل تاپ فروم آرزوی سلامتی شادی و آرامش می کنم@};-

حالا می تونین با دلی آرام و قلبی مطمئن تاپیک رو ببندین:d

*OMID*، اُت، n@der و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.