1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

صندلی داغ صندلی داغ شماره 29 با حضور mahsa68

شروع موضوع توسط اُت ‏29/6/19 در انجمن صندلی داغ

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. umutlu کاربر ارزشمند❤ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    153
    حرفه:
    هِ چـ..

با سلام خدمت کاربران عزیز تاپ فروم
    با بیست و نهمین صندلی خدمت شما هستیم ،

نام کاربری : mahsa68
    سمت در انجمن : کاربر ارزشمند

@};-@};-@};-@};-
    به درخواست مهمان این سری صندلی داغ ،مدت زمان حضور ایشون در صندلی داغ یک هفته است و شما دوستان عزیز فقط یک هفته فرصت دارید تا با سوالاتتون مهمان برنامه را بسوزونید
    موفق باشید:p
    +از مطرح کردن سوالات تکراری بپرهیزید.

+کسی جز مهمان برنامه اجازه نقل گرفتن از پست سایرین را ندارد.

+در هر پست کم تر از 3 سوال نپرسید.

+سوال شما نشان شخصیت شماست!
    + تمام سوالات باید شماره داشته باشند و نفر بعدی که سوال میپرسه در ادامه سوالات قبل شماره میزنه.

+لطفا برای اعلام آمادگی به تاپیک اعلام آمادگی جهت شرکت در صندلی داغ مراجعه کنید.

+برای آگاهی از قوانین صندلی میتونین تاپیک ▫◊ قـوانـیـن صـنـدلـی داغ ◊▫رو مطالعه کنید.

+اولین پست بعد از مجری را مهمان صندلی میگذارد، لطفا قبل از آن سوالی مطرح نکنید.

@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

با حضور گرمتون دمای صندلی مهمان ما را بیشتر کنید
    @};-@};-@};-

Arman-MSc، n@der، 6MOHAMMAD7 و 12 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    صبح کله سحر اومدی تاپیک زدی رفتی رهی؟... احسنت:d@};-
    خب من الان باید چی بگم؟ :d
    هیچی دیگه من مهسا 68 هستم در یه سوم خرداد باشکوه در خانواده ای نسبتا مذهبی:d در چند قدمی سواحل نیلگون خلیج فارس دیده به جهان گشودم و دنیا رو پر از شادی و شعف کردم:d. دیگه چیزی به ذهنم نمیاد:))
    فقط تو رو خدا نیاین هی بگین شونصد تا عکس بذارا...دیگه خودتون بدونین کسی که 8 سال آواتار عوض نکرده هیچی برا از دست دادن نداره:))من هنوز اینکه باید جواب سوالا رو با یه رنگ دیگه بدم رو هضم نکردم:))
    من قبلنا اصلا راغب نبودم تو صندلی داغ باشم ولی الان که به لطف حضور دوباره @Mohammad و بقیه دوستای گل تو کادر مدیریت جو اینجا خیلی خوب و دوستانه شده آدم دوس داره همش اینجا در کنار شماها باشه. ممنون بچه ها که بی منت وقت با ارزشتون رو میذارین که دور هم باشیم@};-

بسم الله...

آخرین ویرایش: ‏29/6/19
    Arman-MSc، n@der، 6MOHAMMAD7 و 13 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    83
    عه نفر اولم ^_^

1. چقد منو میشناسین؟ (مسلما کم -_- )
    2. آشپزی تون چطوره؟
    3. مهم ترین درس زندگیتون چی بوده؟
    4. مهم ترین معیار "انسان بودن" چیه؟

n@der، Mohammad، Bahar و 12 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. umutlu کاربر ارزشمند❤ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    153
    حرفه:
    هِ چـ..
    سلام مهسا خوبی؟
    سرعت نتم ایجاب میکنه دست به دامن کله سحر بشم:))

"_________
    ۵. خانواده تون چند نفره است؟
    ۶. بچه چندمی؟
    ۷چرا این اواتار را انتخاب کردی؟
    ۸. چرا انقدر به اواتارت پایبندی:))؟
    ۹. چطور شد که اومدی انجمن تاپ فروم؟
    ۱۰.یه سیری از انچه بر تا فروم گذشت از سالهای دور تا الان؟

....
    از الان خدا قوت

n@der، Mohammad، Bahar و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133

عه نفر اولم ^_^
    بله خیلیم عالی....خوش اومدین@};-
    1. چقد منو میشناسین؟ (مسلما کم -_- ) والا کم که چه عرض کنم اصلا نمی شناسم:ninja:
    2. آشپزی تون چطوره؟ آشپزیم خوبه... من به دلیل علاقه زیادم به آشپزی و شاغل بودن مامانم تقریبا از سوم راهنمایی شروع کردم به آشپزی کردن...دیگه تجربه ام زیاد شده...الانم یکی از مهم ترین تفریحات و علایقم آشپزی کردنه...همه غذاهای رایج رو هم تقریبا بلدم درست کنم بجز قلیه ماهی:|
    3. مهم ترین درس زندگیتون چی بوده؟ اینکه هر چیزی رو که تو زندگی می خوای اگه واقعا بخوای و به سمتش حرکت کنی و براش تلاش کنی و امیدوار باشی و توکل کنی حتما بهش می رسی...نه فقط به اون چیزی که تو ذهنته بلکه به چیزایی که حتی تصورشم نمی کردی
    4. مهم ترین معیار "انسان بودن" چیه؟ اخلاق درست...شاید به طور خلاصه بشه گفت"هر آن چه که برای خود می پسندی برای دیگران هم همون رو بپسند" و صبر و صبر و صبر.(همون که تو آیه 177 سوره بقره هم اومده)

@};-

Arman-MSc، n@der، 6MOHAMMAD7 و 12 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    سلام مهسا خوبی؟ سلام به مادر فداکار و مهربون فروم...خوبم قربون شما:x
    سرعت نتم ایجاب میکنه دست به دامن کله سحر بشم:)) ای بابا...بازم نت؟:head:

"_________ این تیکه اشو نفهمیدم خیلی خارجکی طوره:d
    ۵. خانواده تون چند نفره است؟ 6 نفره...مامان و بابا و 4 تا بچه ایم. البته الان 8 نفریم دیگه با شوهر خواهرم و خواهر زاده ام:x
    ۶. بچه چندمی؟ من بچه دومم...یه خواهر از خودم بزرگ تر دارم که اونم برق خونده و از اون جنس خواهر مهربونای مامان طوره...یه داداش از خودم کوچیکتر که مهندسی مکانیک می خونه و همه دنیامه و یه خواهر کوچیکتر که بازم برق می خونه و شیرینی زندگیمه:love:
    ۷چرا این اواتار را انتخاب کردی؟ برای این که دو تا فاکتور مهم رو داره یکی آرامش و یکی هم حجاب...از این لحاظ شبیه خودمه یعنی حداقل سعی کردم که اینجوری باشم
    ۸. چرا انقدر به اواتارت پایبندی:))؟ خب 4 تا دلیل داره...مهم ترینش اینه که واقعیتش من اصلا ذهنم به اینچیزا نمیره یعنی کلا ذهنم درگیر عوض کردن اواتار و لایک کردن و اینا نمیشه و خب این گاهی وقتا خیلی جالب نیس:bucktooth:(گاهی وقتا یه پست رو می خونم لایک می کنم بعد پست بعدی رو که می خونم کلا یادم میره گزینه لایک هست حتی اگه خیلی خوشم بیاد از اون پست حتی ممکنه بارها بخونمش ولی بازم به ذهنم نرسه لایک کنم یه همچین اعجوبه ایمهارهار)...دوما که تنبلی می کنم عوض کنم:barefoot:...سوما که من ذهنم یه جوریه که اگه از اول رو یه چیزی ست بکنیش مدت های مدیدی رو همون حالت دیفالت باقی می مونه این وفاداری به فرومم یه بخشیش به همین دلیله کلا به این دلیل ادم وفاداریمهارهار...چهارما هم که همچنان نظرم اینه که به من شبیهه به همون دلایل فوق الذکر:))
    ۹. چطور شد که اومدی انجمن تاپ فروم؟ خب من بعد از فارغ التحصیلی لیسانسم خیلی اتفاقی وارد دنیای مجازی شدم و یه فروم دیگه می رفتم و کلی دوست پیدا کردم اونجا بعد از مدتی با اون گروه از دوستامون تصمیم گرفتیم از اون جا مهاجرت کنیم یعنی در واقع اونا خواستن برن منم به دلیل همون وفاداری رفتم دنبالشونهارهاربعد، یه مدتی اواره بودن هی میگفتن بریم اینجا و اونجا که از قضا یکی از جاهایی هم که رفتیم همون فرومی بود که قبلا @MajiD.JD اونجا بود:bucktooth: (یعنی مجید رو ببین چقد خوش شانسه ها:d) تا اینکه یه روز یکی از اون بچه ها به اسم معین به من گفت که جدیدا میرم یه فرومی به اسم تاپ فروم و به من هم گفت اگه خواستی بیا و این شد که من اومدم اینجا.معین خودش دیگه خیلی نیومد ولی من از اونجا که اعصاب اوارگی نداشتم و باز هم به دلیل دارا بودن روحیه وفاداری اینجا موندم:love:
    ۱۰.یه سیری از انچه بر تا فروم گذشت از سالهای دور تا الان؟ والا تاپ فروم فراز و نشیب های بسیاری رو سپری کرده...از زمان مدیریت میترا و علی بگیر تا دعوای محمد و علی:ninja: و بعدش مدیر شدن پرستو و یه مدت رکود توی فروم...بعدم که اون دوست معلوم الحالمون اومدن با دوستانش و اکانت هاش و اینا و یه مدت باز جو بد نبود و فعال شده بود اینجا. دوباره یه مدت رکود و بعدم اومدن همین بچه هایی که الان یه سریاشون هستن و بعد دوستمون دید که یکی و دو تا جواب نمیده و نیاز به کاراکترهای بیشتر هست تا هیچان به فروم مستولی بشه و بقیه ش رو هم که خودتون می دونین....اون حمله ناگهانی شما یک پارسی ها به فروم رو هم من اصلا یادم نیس:))احتمالا تو اون زمان هایی رخ داده که من دو سه ماه یه بار میومدم:wonder:

....
    از الان خدا قوت ممنونم:x

Arman-MSc، n@der، 6MOHAMMAD7 و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. کاربر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    پس که اینطور:bucktooth:

11- فکر میکنی عقیده و دینی هست که به بقیه برتری داشته باشه(بین عقاید و ادیان شناخته شده حالا)
    12- چی باعث شده داستان های معجزات الهی قابل قبول باشه هر چند عجیب ولی ملموس ترین داستان های کهن به افسانه تبدیل بشن؟
    13- به نظرت کسیکه حجاب داره به کسیکه حجاب نداره برتری داره؟
    14- تا حالا دچار شک تو عقایدت شدی؟
    15- فکر کن یکی از دوستات هم عقیده و دین تو بوده ولی دچار شک شده. چجوری کمکش میکنی؟ کمکت در جهت برگردوندنش به عقاید قبلیشه یا نه پیدا کردن جواباش، حالا هر جوابی حتی مخالف عقاید قبلش؟

vakiloshoara، n@der، Mohammad و 10 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    سلام شگفتی ساز صندلی داغ :))
    من خیلی خستم و مقداری نالان:confused:... ولی گفتم بیام یه چندتا سوال بپرسم تا ایشالا پر انرژی بیام :>

16- سوال کلیشه ای اول، نظرت در مورد من قبل و بعد از آشنایی؟:))
    17- چرا تصمیم گرفتی از ایران بری؟
    18- دل کندن از خونواده برات سخت نبود؟:geek:
    19- بهترین خاطره ای که از من داری؟ :d
    20- غذای مورد علاقه ات؟ (دست از سر مجید برداشتیم حالا نوبته توئه):roflmao:

n@der، Mohammad، Bahar و 9 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. umutlu کاربر ارزشمند❤ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    153
    حرفه:
    هِ چـ..
    سلام
    خوبی؟!؟
    ۲۴. چه دوره از دوران تحصیلت را از همه بیشتر دوست داری؟چرا؟

@};-@};-

n@der، Mohammad، Bahar و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    من قبلش عذرخواهی می کنم که دیروز رفته بودم خوشگذرونی و اینا و اصلا نت نداشتم بتونم جواب بدم@};-
    بچه ها اگه جوابا طولانیه فحشش رو به مجید بدین تقصیر من نیست:))

پس که اینطور:bucktooth: بعععله اینطوریاس
    خب مجید من سوالات رو خوندم یه دور به نظرم واقعا سخته که بشه تو دو سه خط جواب بعضی هاشون رو داد و از اونجایی که خیلی هم در مورد عقایدت نمیدونم دقیقا مطمین نیستم فصل مشترکمون کجاست که از اونجا سر مطلب رو بگیرم. حالا تلاشم رو می کنم که بگم اگه خیلی واضح نشد ببخش دیگه:d

11- فکر میکنی عقیده و دینی هست که به بقیه برتری داشته باشه(بین عقاید و ادیان شناخته شده حالا) خب از نظر اسلام و منی که اعتقاد به خدایی بودنش دارم، اسلام کامل شده همه ادیان و مکاتب بشری و الهیه ولی از اونجایی که هیچ کدوم از دو نفر ادم روی زمین مثل هم نیستن و در نوع تفکرشون، فهمشون، نوع نگاهشون به زندگی، تجربیاتشون، شرایط زندگیشون و حس و حالشون با هم خیلی متفاوتن پس به قول اون کاراکتر سریال مارمولک به تعداد همه ادم های روی زمین راه برای رسیدن خدا و یا شاید به طور کلی تر راه برای رسیدن به ارامش و کمال هست. اینه که هر آدمی در هر جای دنیا با هر عقیده ای اگه اخلاقیات رو تمام و کمال رعایت می کنه به تعبیر من یه مسلون تمام عیار هست نه کسی که صرفا ظواهر رو داره.
    12- چی باعث شده داستان های معجزات الهی قابل قبول باشه هر چند عجیب ولی ملموس ترین داستان های کهن به افسانه تبدیل بشن؟ خب خیلی چیزا در طول تاریخ به ما رسیده که پذیرفته شده هم هستن با اسناد مختلف. معجزه ها هم یه بخشی از تاریخ بودن که به طرق مختلف به ما منتقل شدن و خب توسط مردم اون زمان مشاهده شدن و شرایط معجزه بودن رو هم داشتن. کلا به نظر من برای خیلی چیزا میشه این قانون رو گفت که معمولا اگر چیزی حق باشه در طول تاریخ بالاخره حقانیتش مشخص میشه اگرم بد باشه همینطور. مثل تحریف هایی که بعد از پیامبر تلاش شد تو اسلام انجام بشه ولی خیلی هاش بعدها مشخص شد یا مثلا اینکه بعد از انقلاب خیلی تلاش شد نقش دکتر شریعتی کمرنگ یا حتی منفی نشون داده بشه ولی هنوزم شریعتی و کتاب هاش مورد علاقه به خصوص قشر جوون نسل ما و نسلای بعد از ماس. حالا میشه گفت این قانون خداس یا نظم دنیا یا هر چیزی
    13- به نظرت کسیکه حجاب داره به کسیکه حجاب نداره برتری داره؟ خخخخب این بحث حجاب واقعا سخته گفتنش به طور خلاصه. اما به طور کلی بخوام بگم نه.یعنی صرف داشتن اون ظاهر نیست. من چون خودم به شخصه به نظرم مساله حفظ خانواده برای خودم و برای جامعه خیلی مهمه اونجاست که مساله حجاب مهم میشه (در اینجا جنبه اطاعت رو مطرح نمی کنم چون شاید فصل مشترکمون نباشه). به نظرم عفاف خیلی بیشتر از ظاهر حجاب مهمه. من الان که تجربه زندگی تو خارج از ایران رو دارم واقعا میگم که اینطوری نیست که بگی برهنگی برای زن و مرد توی جامعه عادی میشه.قطعا برای اینا عادی تر از توی ایران هست ولی این اصلا به این معنی نیست که مساله جذابیت و کشش ظاهری زن و حتی مرد چشم پوشی میشه ازش. همون رقابت ها و همون ظاهر پرستی ها اینجا هم هست فقط شکلش عوض میشه. اینقد سوال میتونم اینجا مطرح کنم که جواب همشون منفیه. مثلا اینکه ایا بی حجاب بودن و حتی ازادی روابط بین زن و مرد باعث شده که یه پسر یا دختر همسن من اینجا همزمان فقط تو یه رابطه باشه؟خیر.خیلی راحت تر از ایرانه.
    14- تا حالا دچار شک تو عقایدت شدی؟ اره فکر می کنم همه ادما تو یه دوره ای از زندگیشون حتما دچار شک میشن. منم میتونم بگم شاید تو بازه 15 تا 25 سالگی خیلی دنبال جواب سوالات و شبهات دوییدم و مطالعه کردم وفکر کردم و بحث کردم و حس کردم. ولی خب دیگه از یه جایی به بعد به نظرم ادم به یه ثباتی می رسه به حدی که الان من حتی خیلی علاقه ای به بحث های مذهبی و حتی سیاسی ندارم.میگم من این مدل زندگی رو دوس دارم و باهاش راحتم.
    15- فکر کن یکی از دوستات هم عقیده و دین تو بوده ولی دچار شک شده. چجوری کمکش میکنی؟ کمکت در جهت برگردوندنش به عقاید قبلیشه یا نه پیدا کردن جواباش، حالا هر جوابی حتی مخالف عقاید قبلش؟ قطعا در جهت رسیدن به جواب سوالاتش. اگه جواب سوالاتش رو بدونم سعی می کنم اولا از راه عقلی و بعدم حسی و بعد هم رجوع به قران و حدیث و کتابای دیگه اگه براش قابل قبول باشه پاسخ بدم اگه هم ندونم که ارجاعشون میدم به تحقیق و ادمای دیگه و معمولا برای خودم هم جالب میشه و میرم دنبال جواب اون سوال. و اتفاقا من دوستانی که عقایدشون هیچ ربطی به عقاید من نداره زیاااد دارم. حتی صمیمی ترین دوستام.

یعنی فکر کنم بجز خودت کسی اینا رو نخونه:))
    می گفتی عکس اپلود کن والا من راضی تر بودم تازه کلی بخشا رو حذف کردم این شده:d
    و من الله توفیق:bucktooth:

آخرین ویرایش: ‏1/7/19
    Arman-MSc، n@der، 6MOHAMMAD7 و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.