1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

نظرخواهی از کاربران محترم تاپ فروم (فوق العاده مهم - همه تشریف بیارید)

شروع موضوع توسط Mohammad ‏19/3/18 در انجمن اخبار و اطلاعیه

?

آیا با انتقال انجمن به آدرس جدید موافقید؟

1. بله، موافقم!

61.3%
  2. خیر، مخالفم!

22.6%
  3. فرقی نمیکنه!

16.1%
  1. Founder

امتیاز دستاورد:
    113
    با سلام و تبریک عید نوروز خدمت دوستان،

مدتی پیش یک نظرسنجی در رابطه با انتخاب نام برای مجله ی که قراره راه اندازی کنیم گذاشتیم که برخی دوستان هم پیشنهاداتی در رابطه با اسم دادن.

دوستان تاپ فروم حدودا 8 سال قدمت داره و زمانی رتبه 300 ایران رو داشت. بنا به دلایل مختلف از جمله افت کردن انجمن ها به واسطه رشد شبکه های اجتماعی و مسنجرها و همینطور متمرکز نبودن انجمن در یک موضوع خاص، انجمن کمی افت کرده. البته ناگفته نماند که هنوز هم که هنوزه بازدید و رتبه نسبتا خوبی داره. اما نمیشه امیدوار بود با این روند رشد بیشتری کنه و به قول معروف به این شکل باعث درجا زدن سایت خواهد شد.

برای پیشرفت بیشتر تاپ فروم تصمیم گرفتیم مجله ای راه اندازی کنیم و به این شکل مجله به انجمن و انجمن از نظر بازدید و خصوصا کاربر، کمک کنه تا هر دو، به خصوص انجمن پیشرفت کنن.

برای تحقق این هدف بهتر هست انجمن زیر مجموعه مجله بشه و به آدرس فرضی forum.site.com منتقل بشه تا به اهداف مورد نظرمون برسیم. (فعلا از ارائه نام جدید معذورم و فقط میتونم بگم اسم خوبی انتخاب شده که شایسته سایت هست)

احتمالا این سوال به ذهن بعضی ها برسه که چرا از اول به این شکل راه اندازی نشد؟ اگر بخوام صادقانه جواب بدم باید بگم. تاپ فروم اولین سایتی بود که من راه اندازی کردم و اولین تجربه ی من بود. کما اینکه مواردی که عرض کردم (رشد شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها و ...) هم تاثیر زیادی داشت چون در اون زمان سایت های انجمن هم خیلی پرطرفدار بودن.

شاید برای خیلی از شما تغییر آدرس دلچسب نباشه. چون به هر حال اسم این انجمن سالیانه سال هست که تاپ فروم بوده و به اسمش عادت کردید اما برای پیشرفت باید تغییراتی رو پذیرفت. مطمئننا کسی درجا زدن رو دوست نداره. اما این اطمینان رو میدم که هیچ حذفیاتی نخواهیم داشت و انجمن به صورت کامل به ادرس جدید منتقل میشه و مطالب، حساب های کاربری و رمز عبور و تمامی اطلاعات دست نخورده انتقال پیدا خواهند کرد.

با این حال من دوست دارم نظر کاربرا رو در مورد انتقال انجمن به ادرس (ساب دامنه) جدید forum.site.com جویا بشم. برای همین نظرسنجی در همین تاپیک هست و از همه ی کاربران میخوام که در این نظرسنجی شرکت کنن. این نظرسنجی مهم ترین نظرسنجی خواهد بود که تاپ فروم از زمان راه اندازیش تا الان دیده.

شما میتونید نظرات (موافق یا مخالف با دلیل) خودتونو به صورت کامنت در همین تاپیک ارسال کنید ولی حتما حتما در نظرسنجی شرکت کنید.

ღtaraღ، BLACK STAR، Dante و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    113
    ادمین!
    اگه ساب سایت شه!
    سنگینی عه سایت میوفته روش!
    البته برای سایت خوبه!
    براش لینک تولید میشه!
    براش بازدید میخوره!
    ولی فروم خیلی سنگین تر میشه! =)
    بعد سر پستای ما چه بلاعی میاد!؟

ღtaraღ، tranquillity، m naizar و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Founder

امتیاز دستاورد:
    113
    سایت سنگین نمیشه.
    مجله یک سایت جداست و انجمن زیر مجموعه اون میشه و اون چیزی که شما گفتید بستگی به سرور داره که از این لحاظ مشکلی وجود نداره.
    در رابطه با پست ها هم عرض کردم که اتفاقی نمیوفته. فقط ادرس انجمن تغییر میکنه.

4. مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    113
    اکی!! حلله!!
    موافخم!

5. کاربر فوق حرفه ای ~✿~

امتیاز دستاورد:
    121
    منم موافقم

ღtaraღ، tranquillity، m naizar و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. Sefre Kellvin

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    Pharmacy Technician (Drug Dealer)
    من موافقم
    شاید با این کار قدمی بشه که ایده ها و نظرای دیگه ایم بیان رو کار و همچی بهتر از این بشه

ღtaraღ، m naizar، n@der و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. کاربر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    تغییر میتونه خوب باشه اگه نقشه ای پشتش باشه.
    یه عادت میمونه، که اونم بعد یه مدت عادتم تغییر میکنه.
    به نظرم میتونه یکم ریسکی باشه.
    چرا خب اینجارو با همین آدرس نگه نمیداری؟ اونم با آدرس جدید. میدونی که انجمن خوراک بک لینکه اونم انجمن قدیمی. میشه از این راه برای خوراک سایت جدیدت استفاده کنی.
    بعد در مورد ساب دومین یه سری مطلب خوندم که گفته بودن روی سئو تاثیر جالبی نمیزاره... بعضیا هم نقضش کردن.

AftabGardoon، m naizar و n@der از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. مدیر بازنشسته☕ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    123
    این کار باعث از بین بردن اعتبار قبلی سایت ( اگه وجود داره ) میشه
    حالا نمیدونم چه اسم جدیدی در نظر دارین ولی خوب ایشالله میزان ورودی بازدید افزایش داشته
    از یه ور همین اعتباری که گفتم
    ولی از کنار به دلیل جدید بودن و اینکه فکر میکنن انجمن جدیده شاید افزایش عضو داشته باشه

tranquillity، AftabGardoon، m naizar و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Founder

امتیاز دستاورد:
    113
    اگه امکانش باشه از ریدایرکت 301 استفاده میکنیم برای لینک ها.
    اگه بخواییم اینجارو نگه داریم انتقال یک کپی از تاپ فروم به ادرس جدید بی معنی میشه. وگرنه بله انجمن سابقه و قدمت داره ولی همونطور که گفتم درجا میزنه به این شکل.

MajiD.JD، n@der، AftabGardoon و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

امتیاز دستاورد:
    148
    اگه تغییرات باعث پیشرفت انجمن میشه خب چرا که نه
    فقط یه فکری باید برای اونایی که مدتی از انجمن دور هستن و شاید ماه ها بعد بخوان به انجمن بیان بشه که بتونن با سرچ نام تاپ فروم بتونن به جای حدید هدایت بشن

طناز*، *SAma*، tranquillity و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.