1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

پایان نامه دانشگاه

شروع موضوع توسط Zakaria20 ‏16/12/16 در انجمن پروژه تحقیق مقاله

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    پایان نامه دانشگاه
    سلام دوستان من دنبال چند پایان نامه هستم و در این سایت پیدا کردم ولی نمی دونم برای خرید مناسبه است یا نه دنبال راهنمایی دوستان هستم بیشتر دوسنان این سایت را پیشنهاد داده اند .

پایان نامه

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏9/7/18
    parhamgift و وضعیت سفید از این پست تشکر کرده اند.
  2. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170
    آدرس سایت: irandoc.ac.ir

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران بیش از ۴۰ سال سابقه دارد (از سال ۱۳۴۷) و پایگاه این پژوهشگاه که به ایرانداک معرف است دارای بیش از ۶۱۵ هزار رکورد اطلاعاتی در حوزه های مختلف است. در این پایگاه امکان دسترسی به پایان نامه ها، طرح های پژوهشی، همایش ها، مقاله ‌ها و گزارش های دولتی تولید شده در داخل کشور را فراهم می کند. در این پایگاه نسخه تمام متن بیش از ۲۶۰ هزار پایان نامه وجود دارد.

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

آدرس سایت: sid.ir

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی وابسته به جهاد دانشگاهی محبوب ترین پایگاه علمی در ایران است چرا که امکان دسترسی به هزاران مقاله را به صورت رایگان فراهم کرده است. مهمترین خدمات این پایگاه عبارتند از: نمایه سازی نشریات علمی پژوهشی کشور، دسترسی رایگان به چکیده مقالات و متن کامل مقالات، معرفی و نمایه سازی نشریات ایرانی ISI

پرتال جامع علوم انسانی

آدرس سایت: ensani.ir

پرتال جامع علوم انسانی وابسته به پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی است. این پرتال دارای بیش از ۳۰۰ هزار داده علمی است و امکان دسترسی به ۲۲۵ هزار داده تمام متن و حدود ۱۱۰ هزار مقاله تمام متن را در اختیار شما قرار می دهد. این پرتال با بیش از ۱۰۰۰ نشریه علمی همکاری دارد.

پایگاه استنادی علم جهان اسلام (ISC)

آدرس سایت: isc.gov.ir

این پایگاه منتشر کننده لیست مجلات معتبر کشورهای جهان اسلام است. در سایت این پایگاه ۶۳۵۰۰ مقاله علمی قابل دسترسی است

وضعیت سفید و pouya66 از این پست تشکر کرده اند.
  3. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    میتونید به این سایت هم یه سر بزنید و مقالات خوبی پیدا کنید
    مقاله و پایان نامه

signature.ir1967 از این پست تشکر کرده است.
  4. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بسیار دشوار است و برای انجام نیازمند استفاده از منابع بسیار معتبری است.

5. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    شما دوستان عزیز که دانشجو هستید حتماً بحث مقاله نویسی یکی از دغدغه های فکری شما در طول ترم هست و می‌دانید یکی از مواردی که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بسیار اهمیت داره بحث مقاله نویسی هست ، من سعی کردم اینجا یه فایل ویدئویی از 0 تا 100 مقاله نویسی براتون قرار بدم. امیدوارم که بتونید نهایت استفاده رو ازش ببرین .