1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

بررسی باتری سونی اکسپریا C3

شروع موضوع توسط a_gadget ‏20/1/15 در انجمن بررسی گوشی

1. کاربر فعال موبایل

امتیاز دستاورد:
    83
    جدید ترین میان رده سونی با توجه به اندازه 5.5 اینچی خود و همچنین دوربین مجهز به فلش خود در جلو یک فبلت مجهز به امکانات لازم برای کاربری های تصاویر سلفی محسوب می شود که با توجه به تنوع آن در دو مدل قابل تجهیز به یک یا دو سیمکارت می تواند بسیار کاربردی نیز باشد زیرا در طرح تک سیمکارت قابلیت اتصال به نسل چهارم را نیز ارائه می نماید. با توجه به اینهمه کاربری میزان دوام شارژ باتری آن بسیار با اهمیت میبود و بهمین دلیل بررسی هایی بروی آن انجام شد تا نتایج دوباره کاربردی بودن آنرا برای مصارف روزمره تصدیق کنند. در بررسی های انجام شده این گوشی توانست چه در حالتیکه از یک سیمکارت و چه از هر دو سیمکارت استفاده بکنید با استفاده از نسل سوم شبکه های مخابراتی زمان مکالمه ای برابر با 22 ساعت و 11 دقیقه را حاصل نماید که بسیار مناسب بود، پس به بررسی طول عمر گوشی در زمان بررسی صفحات اینترنتی پرداختیم تا زمانی معادل 11 ساعت و 47 دقیقه را ثبت نماید که با توجه به صفحه بزرگ آن بسیار شگفت انگیز بود. در نهایت برای بررسی دقیقتر با پخش نمودن یک ویدئو بصورت مداوم تا زمانی که شارژ باتری آن به زیر ده درصد برسد بازه ای معادل 12 ساعت و 22 دقیقه سپری شد، پس نتیجه اینگونه بود که این گوشی می تواند نود و یک ساعت یا معادل چهار روز در صورتیکه در هر روز از هر یک از فعالیت های ذکر شده تنها یک ساعت انجام دهید شارژ داشته باشد.

منبع

2. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    دقيقا به خاطر همينه كه من عاشق گوشي هاي سوني هستم. باتري حجيم، دوربين فوق العاده، بدنه با كيفيت و سخت افزار عالي همه و همه از مشخصات گوشي هاي سوني اند. تنها ايرادي كه ميتونم بهش بگيرم كمبود قطعات جانبيش تو ايران هستش. البته سايت هايي هستن كه قطعات اصلشو بفروشن. مثلا من يه باتري واسه گوشيم ميخواستم و از فروشگاه اينترنتي امداد موبايل خريدمش.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏12/10/19