1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

!!!حرف های بی تعارف!!!

شروع موضوع توسط *faeze* ‏17/4/13 در انجمن محفل تاپ فرومی ها

1. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

امتیاز دستاورد:
    148
    منکر اشتباهات و کم کاری ها و بعضا خیانت های یه عده نیستم و دولت فعلی هم کم خیانت نکرده ولی انصاف هم بدین حجم بالای بی اعتمادی بخاطر جو شایعه پراکنی هست که تو فضای مجازی وجود داره و این یعنی سواد رسانه ای یا به عبارتی سواد فضای مجازی مردم ما پایینه
    فقط کافیه بدونین گروهک تروریستی منافقین که تا کنون دستش به خون هزاران ایرانی آلوده است قبلا 90 درصد فعالیتش نظامی و تروریستی بود اما حالا تغییر رویکرد داده و 90 درصد فعالیتش حظور در فضای مجازی برای شایعه پراکنی هست
    کنگره آمریکا هر ساله میلیون ها دلار برای براندازی حکومت ایران تصویب می کنه که بخشی از آن تو فضای مجازی برای شایعه پراکنی هزینه میشه

M @ H @ K، PerSiaN و Milaad از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ساربان سرگردان مدیر بازنشسته☕ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    134
    اشتباه میکنی .
    بودجه ی صدا و سیما رو بنازم!
    دیوار اعتماد من خیلی وقته ریخته برای اثباتشم نیازی به هیچ کدوم ازین هایی که اسم بردی نیست عمو نیزار
    فقط کافیه اطرافت رو خوب ببینی ، حتی لازم نیست دورترو ، خوزستان و سیستان رو ببینی

HIP-HOP، auri، M @ H @ K و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    مطلبی هم که گفته کاملا بی ارزشه چون اصلا بحث فیلترینگ نیست ! در واقع قراره اینقدر پهنای باند اون سرویسها رو کم کنن که عملا قابل استفاده نباشه :کامپیوتر خراب:
    البته ویدیوهای ایشون که در آپارات بارگذاری میشه در هر صورت :چشمک2:

auri و Milaad از این پست تشکر کرده اند.
  4. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

امتیاز دستاورد:
    148
    بهرحال من بخش اول صحبتم به این قسمت شما پاسخ دادم و نیازی به تکرار نیست
    این سوال ر. من قبلا از یکی دیگه هم که دشمنی های آمریکا رو دروغ و خیالبافی می پنداشت پرسیدم و و جوابی نداد اگه شما می تونید جواب بدید
    اینکه کنگره آمریکا هر ساله میلیون ها دلار برای بر اندازی ایران هزینه می کنه که دروغ پردازی من نیست مشخص و مبرهن هست و تو گوگل سرچ کنی میادش حالا شما بگین این مبالغ کجا هزینه میشه؟

5. ساربان سرگردان مدیر بازنشسته☕ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    134
    دقیقا مشکل همین پهنای باند هست.

leo.antique از این پست تشکر کرده است.
  6. ساربان سرگردان مدیر بازنشسته☕ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    134
    چرا سختش میکنی ؟
    چرا شماها دوست دارید همه ی گند هارو بندازید گردن یکی دیگه؟
    الان من نمیدونم امریکلا هیچ غلطی نمیتونه بکنه یا میتونه بکنه؟

اول ببین حرف من چیه بعد برو سراغ این حرفای گنده!
    من نمیدونم تو شهر شما گرونی نیست؟ جوری که با هزار بدبختی خودت رو برسونی سر برج؟
    مثلا هلو 30 هزار تومنی مقصرش کی هست؟
    مرغ سی و خورده ای چی؟
    پول پیش چند صد میلیونی خونه چی؟
    ربا خواری بانکی چی؟
    اختلاس و باند و مافیا و غیره چی؟
    سر نخ رو هم که میگیری میبینی بسته شده به دم ی آقا زاده!

آیا اینا شایعه س ؟

HIP-HOP، auri، M @ H @ K و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. کاربر مفید ~✿~

امتیاز دستاورد:
    141
    اینجور که من متوجه شدم یکی از ابزارهای دولت برای زمان سرپیجی شبکه‌های اجتماعی از مقررات کشورا کم کردن پهنای باند هستش.. که ترکیه هم این رو به عنوان جریمه گذاشته

Milaad، M @ H @ K و m naizar از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

امتیاز دستاورد:
    148
    آخه عزیز دلم من که منکر این قضیه نیستم و تو بخش اول صحبت هام به این مطلب اشاره کردم
    اما قضیه اینجاس که قرار نیس تمام مطالب فضای مجازی دروغ باشه
    و قرار نیس شبکه های منعلق به اون ور آبی ها همه دروغ بگن
    برات بگم که اونها با برنامه کار میکنن
    مثلا خودشونم میدونن شبکه هایی مثل بی بی سی نهایت میتونه برای 20 درصد مردم ایران جالب باشه و دیگه بیشتر از این سرمایه گذاری نمی کنن
    اما فضای مجازی برای بالای 80 درصد مردم برنامه ریزی شده و باید حرفی بزنن که 80 درصد مردم بپذیرن و لذا سعی می کنن حرف هاشون همه دروغ و لاف و شایعه نباشه
    و از طرفی دستور دارن مطالبی رو نگن که اصلا وجود خارجی نداره یعنی قرار نیس یک چیزی که اصلا نبوده و نیست رو بیان و تبدیل به کوه بکنن بلکه می گردن و یه چیز کوچیک پیدا می کنن و اونوقت روش وقت می گذارن و بزرگش می کنند
    بهرحال فضای مجازی قرار نیس همه اش دروغ باشه و قرار نیس طوری مطلب بیان کنن که همه متوجه دروغ هاشون بشن

M @ H @ K، Milaad، HIP-HOP و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    از ملزومات تعامل با پلتفرمهای خارجی، قابل اجرا بودن درخواستهاست.
    بسیاری از قوانین داخلی و بخصوص دایره گسترده جرم انگاری ایران در فضای مجازی، مورد تایید پلتفرمهای خارجی نیست و عملا با تعریف محتوای مجرمانه، مصادیق تشویش اذهان عمومی، و تبلیغ علیه نظام بخش عمده ای از توییتر و اینستاگرام همواره باید مسدود شود.

Milaad و auri از این پست تشکر کرده اند.
  10. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    88
    چیزی به نام 2 دنیا که یکی حق و دیگری نا حق باشه وجود نداره و ملزوما این2 دنیای متضاد . ممکنه هر دو در تضاد یکدیگه و هر دو باطل باشن ! نمیگم هر دو باطلن اما منطقا شیوه ی دفاع اینطور قابل درک نیست .
    نمیشه برای دفاع از یکی . اینکه حالا که کشور x خیلی بده . پس در نتیجه کشور y خوبه ...بگیم
    بر اساس شواهد و لمس عملکرد کشور میشه به باطل بودن و ریاکارانه بودن خیلی کشورها که اسم نمیبرم پی برد و نباید از یک سیستم فاسد که ضریب پول شویی در اون سرآمد تمام کشورهاست دفاع کرد ...برهانی که از دلایل اصلی انقلاب بود حالا شده همراه انقلاب
    اگر یک نظر سنجی انجام بشه واقعا حدس میزنین اگه بدون تعصب و بدون اینکه دل دشمن شاد بشه !! بدون تعارف چند درصد راضی ان ؟ بدون قضاوت و بدون جواب دوس دارم بزارین چون خیلی ملموسه جواب

@};-@};-
    هرکسی که دنیای و چارچوب داره اگه شما راضی هستین . خدا بیشترش بده و ارامش بیشتر اما همه مردم یک نگرش و یک دین و یک طرز فکر ندارن که یک کشور بخواد همه رو یک رنگ کنه ...

فکر میکنین سیستم ما انتقاد پذیره ؟ امیدوارم باشه گرچه شواهد این رو نشون نمیده و کشور بس عجیبیست :) ...

@};-@};-

آخرین ویرایش: ‏29/7/21
    M @ H @ K، Milaad و m naizar از این ارسال تشکر کرده اند.