1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

اولادی : تمام آرزوهایم بر باد رفت/ با قطبی مشکلی نداشتم، ضعیف هم نبودم

شروع موضوع توسط *Ammin ‏22/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    0
    حرفه:
    لیسانس مهندسی عمران...دفتر ساختمانی.کافی نت
    مهاجم تیم‌ فوتبال ملوان با اشاره به‌ اینکه انگیزه زیادی ‌داشت تا ناکامی‌های فوتبالی‌اش در سال‌های اخیر را با موفقیت در جام ملت‌ها فراموش کند، گفت: با خط خوردن از تیم ملی تمام آروزهایم بر باد رفت.مهرداد اولادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد خط خوردن نامش از فهرست نفرات تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا ضمن بیان مطلب فوق گفت: شاید سرنوشت من بود که از فهرست نفرات تیم ملی خط بخورم، درحالیکه انگیزه زیادی داشتم تا در این جام ناکامی‌های گذشته را جبران کنم اما با خط خوردن از تیم ملی تمام آرزوهایم برباد رفت.
    وی افزود: در اردوهای اصلی تیم ملی عملکرد خوبی داشتم و پس از 4 سال دوری از تیم ملی در مسابقات غرب آسیا انتظارات کادر فنی را برآورده کردم. در لیگ و جام حذفی هم برای ملوان درحالی 12-13 گل به ثمر رساندم که گلزن برای چنین تیم‌هایی سخت است. حتی با تلاش همه بازیکنان توانستیم ملوان را به جمع 4 تیم برتر ایران بیاوریم که در انتظار نداشتم اینگونه کنار گذاشته شوم.
    مهاجم تیم فوتبال ملوان خاطرنشان کرد: هرگز فکر نمی‌کردم از تیم ملی خط بخورم زیرا هدفم این بود که در ترکیب اصلی تیم ملی جای مناسبی را برای خودم بدست آورم. البته از نظر فنی ضعیف‌تر از بقیه نبوده و نیستم و کسانیکه فوتبال من را می‌شناسند به این مسئله واقف هستند اما در این شرایط هم به نظر کادرفنی احترام می‌گذارم.
    وی در پاسخ به این سوال که آیا در اردوهای اخیر با افشین قطبی مشکل داشته؟، تاکید کرد: نه اصلا، هیچ مشکلی با قطبی نداشتم و حتی فکر نمی‌کنم از نظر فنی هم مشکلی داشتم. البته در این شرایط تنها برای وظیفه دارم برای قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌ها دعا کنم. گرچه دوست داشتم برای تیم ملی در جام ملت‌ها بازیکن موثری باشم اما امروز همانند همه ایرانی‌ها از صمیم قلب برای موفقیت این تیم دعا می‌کنم.
    اولادی در پایان گفت: انتخاب بازیکنان توسط مربیان سلیقه‌ای است و من به عنوان یک مهره کوچک باید به نظر وی احترام بگذارم. این سرنوشت من بود، من به خاطر خدمت سربازی و پوشیدن پیراهن تیم ملی، به پیشنهادات اروپایی‌ام پاسخ منفی دادم و در روزهایی که انگیزه زیادی داشتم تا در تیم ملی بدرخشم، ناگهان کنار گذاشته شدم.
    افشین قطبی سرمربی تیم ملی روز سه‌شنبه فهرست نهایی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا را اعلام کرد که نام مهرداد اولادی مهاجم تیم فوتبال ملوان در بین این بازیکنان قرار نداشت.