1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

حمايت جالب علی كريمي از علی دایی

شروع موضوع توسط *Ammin ‏22/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    0
    حرفه:
    لیسانس مهندسی عمران...دفتر ساختمانی.کافی نت

بازيكن تيم فوتبال استيل آذين از بازگشت علي دايي به پرسپوليس حمايت كرد و گفت: من و علي دايي بايد هميشه پشت هم باشيم.​
    علي كريمي پس از تساوي استيل آذين برابر پاس گفت: ما از دو بازي نيم فصل دوم چهار امتياز بدست آورديم كه نتيجه خوبي است. به‌نظرم تساوي مقابل تيم خوب پاس در همدان نتيجه مطلوبي است و اميدوارم همين روند را ادامه دهيم چون فاصله تيم‌هاي انتهاي جدول با تيم‌هاي ميانه جدول خيلي نيست.

به گزارش خبرگزاري فارس، وي در خصوص بازگشت علي دايي به پرسپوليس گفت: من فكر مي‌كنم آقاي كاشاني بهترين تصميم را گرفت چراكه هيچكس بهتر از دايي نمي‌تواند پرسپوليس را از اين وضعيت خارج كند. به هر حال برد و باخت در فوتبال هميشه وجود داشته و قرار نيست يك تيم مدام ببازد.
    كريمي افزود: اگر مربي ديگري مي‌آمد تا مي‌خواست با تيم آشنا شود ليگ تمام مي‌شد. دايي اين شجاعت و حرفه‌اي گري را داشت كه استعفا كند اما معتقدم آقاي كاشاني درايت به خرج دادند و با اين استعفا مخالفت كردند.

كريمي در پاسخ به اين سوال كه بنظر مي‌رسد اختلاف‌هاي او با دايي تمام شده گفت: اگر اختلاف سليقه‌اي بوده مربوط به گذشته‌ها بوده و بنظرم من و دايي بايد هميشه پشت هم باشيم تا باعث سوء استفاده بعضي‌ها نشود. اميدوارم پرسپوليس به روزهاي خوبش برگردد.