1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

مظلومی پس از شکست استقلال: دیدید خوش شانس نیستم

شروع موضوع توسط sayare ‏19/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    0
    مظلومی پس از شکست استقلال: پنالتی فولاد درست باشد مربیگری را کنار می‌گذارم/ دیدید خوش شانس نیستم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از عملکرد داور دیدار برابر فولاد گفت: اگر خطایی که داور برای فولاد پنالتی اعلام کرد و به گل اول تبدیل شد درست باشد مربیگری را کنار خواهم گذاشت.به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی پس از شکست عصر امروز یکشنبه مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری ضمن بیان این مطلب افزود: اعتقاد دارم خطایی که داور برای فولاد گرفت پنالتی نبود. اگر غیر از این باشد مربیگری را کنار خواهم گذاشت. مسعود مرادی داور این دیدار سر تیم ما را برید. نمی دانم چرا جباری را اخراج کرد. جباری فقط یک اعتراض کرد اما حق او اخراج نبود. وی حتی به حنیف هم کارت داد که فکر می کنم عمران زاده مستحق این کارت نبود.
    سرمربی تیم استقلال تهران در خصوص تیم فولاد خوزستان نیز گفت: فولاد در شرایطی نبود که به ما 4 گل بزند ما در ابتدای بازی باگلی که از این تیم دریافت کردیم شیرازه ما هم از پاشید و متاسفانه مدافعین ما دفاع را رها کرده و برای گل زدن به جلو آمده بودند و همین مسئله باعث شد که ما گل های بیشتری دریافت کنیم. اگر نیمه اول همچنان ادامه داشت ما گل های بیشتری از حریف می خوردیم.
    سرمربی تیم استقلال تهران افزود: ما در نیمه دوم تیم برتر بودیم اما متاسفانه در خط حمله قدرت لازم را نداشتیم و گل هایمان را به دلیل اشتباهات فردی از حریف پذیرا شدیم. فولاد مثل گذشته نبود و از اشتباهات ما استفاده کرد.
    مظلومی در خصوص مصدومان تیم خود در این دیدار نیز گفت: متاسفانه ما امیر حسین صادقی را به زمین آوردیم که به دفاع ما کمک کند اما صادقی پس از5 دقیقه به دلیل مصدومیت قادر به بازی نبود و مجبور شدیم وی را تعویض کنیم. مجبتی جباری هم به دلیل مصدومیت نتوانست تا پایان این دیدار ما را یاری کند و او هم زمین را ترک کرد.
    سرمربی تیم استقلال تهران در خصوص استفاده از بازیکنان جوان خود افزود: امروز مجبور بودم از جوانان خود استفاده کنم چرا که واقعا دست من در این دیدار برای تعویض خالی بود اما از آنها راضی هستم و با توجه به شرایط بازی جوانان من بد کار نکردند.
    وی در پاسخ خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا استقلال در بازی امروز این قدر عصبی بود پاسخ داد: من اعتقاد دارم که استقلال عصبی نبود این داور بود که باعث عصبی شدن بازیکنان من شد چند هفته ای بود که تمامی نشریات بر روی داور دیدارهای استقلال زوم کرده بودند و همه معتقد بودند که استقلال با داوری موفق می شود و مظلومی خوش شانس است اما شما دیدید که نه داوری به نفع ما بود و نه مظلومی خوش شانس بود و نمی دانم این مسئله تا کی ادامه خواهد داشت.
    سرمربی تیم استقلال تهران در پایان باز هم در خصوص غیبت حوار ملامحمد گفت: هنوز حضور این بازیکن در استقلال مشخص نیست و ما هم از غیبت این بازیکن به ستوه آمده ایم امیدوارم که این بازیکن هر چه زودتر در تمرینات استقلال حضور پیدا کرده و تمریناتش را در این تیم آغاز کند.
    دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز یکشنبه در ورزشگاه تختی اهواز با برتری 4 بر یک شاگردان جلالی به پایان رسید.