1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

حميد درخشان: استقلال يك نان بخورد و 20 نان نذر كند

شروع موضوع توسط naelegoli ‏17/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    0
    سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: گل استقلال آفسايد بود و آنها بهتر است يك نان بخورند و 20 نان هم نذر كنند و به بيرون بدهند.
    حميد درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره ادعاي استقلالي ها مبني بر سالم بودن گل اين تيم مقابل شهرداري تبريز اظهار داشت: كدام گل؟ همه به دليل آفسايد ايستادند تا شريفات گل بزند. خدا به استقلال نظر كرده بود كه اين بازي را نباخت.
    وي افزود: اگر توپ هاي ما گل شده بود اكنون استقلالي ها نمي گفتند داور سه امتياز را گرفت. آنها بايد يك نان بخورند و 20 نان هم نذر كنند كه نباخته اند. اگر خدا اين تيم را دوست نداشت توپ هاي ما گل شده بود.
    سرمربي تيم شهرداري تبريز در ارتباط با اينكه چرا مهاجمان اين تيم مقابل استقلال بي دقت بودند، گفت: بخشي از اين موضوع طبيعي بود. 7 بازيكن ما براي اولين بار بود كه در ورزشگاه آزادي بازي مي كردند. به هر حال استقلال و پرسپوليس هميشه بزرگ هستند و فشار و استرسي كه روي بازيكنان حريف است مانع از كنترل و دقت در زدن ضربات آخر مي شود. شايد اگر همين موقعيت ها مقابل تيمي مثل نفت نصيب مهاجمان تيم شود همه آنها را گل كنند چون استرس كمتري دارند. مقابل استقلال مستحق پيروزي بوديم و حتي موقعيت هاي بيشتري داشتيم اما استفاده نكرديم.

درخشان در پاسخ به اين سؤال خبرنگار فارس كه با اين شرايط به ماندن تيم در ليگ برتر چقدر اميدوار است، گفت: تمام سعي و تلاش خود را مي كنيم تا تيم در ليگ برتر بماند. بازيكنان هم تلاش خود را مي كنند. البته من هنوز در حال ساختن خرابي هاي قبلي و دست و پنجه نرم كردن با آنها هستم و متاسفانه در چند جبهه در حال مبارزه هستيم.
    سرمربي تيم شهرداري تبريز افزود: به نظر من دل شير مي خواست كه كسي چنين ريسكي كند و هدايت شهرداري را بپذيرد. اميدوارم خدا با عنايت به تلاشي كه مجموعه مي كند، كمك كند تا تيم نتيجه لازم را بگيرد.
    وي در اين باره كه باشگاه به لحاظ مالي سخت گيري مي كند، گفت: بعضي سخت گيري ها در نوع خود بايد باشد اما من فعلا مشكلي ندارم و اگر هم باشد كوچك است و با همياري كادرفني و مديريت قابل حل است.