1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار – سیستم مدیریت فروش

شروع موضوع توسط MiTra ‏16/7/11 در انجمن دانلود پایان نامه

1. پیشکسوت انجمن کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    113

عنوان پروژه : سیستم مدیریت فروش
    قالب بندی : word, MDL
    قیمت : رایگان
    شرح مختصر : این پروژه مربوط به درس آزمایشگاه مهندسی نرم افزار میباشد که شامل سناریو، جداول مربوطه و فایل رشنال رز برای یک سیستم مدیریت فروش میباشد. سناریوی پروژه به شرح زیر است.
    * مشتری تقاضای خرید محصولات مورد نظر خود را طی تماس تلفنی ، یا از طریق مسئول بازاریابی و یا مراجعه حضوری به واحد بازرگانی اعلام می دارد.
    * مسئول فروش پس از بررسی موجوی انبار اقدام به صدور ثبت سفارش نموده و ثبت سفارش مذکور را برای مسئول مالی بازرگانی ارسال می نماید.
    * مسئول مالی بازرگانی ، وضعیت حساب مشتری را بررسی نموده و با توجه به سقف اعتبار وی اظهار نظر خود را به مدیریت بازرگانی ارسال می نماید.
    * مدیر بازرگانی در مورد ارسال سفارش تصمیم گیری نموده و به مسئول فروش ابلاغ می نماید.
    * مسئول فروش ، ثبت سفارش تأیید شده را جهت ارسال محصول به انبار می فرستد و هماهنگی لازم را با باربری انجام می دهد.
    * انباردار مطابق ثبت سفارش محصول مورد نظر را برای مشتری ارسال کرده و مدارک لازم را صادر و برای واحد بازرگانی ارسال می نماید.
    * مسئول مالی بازرگانی فاکتور محصولات ارسالی را صادر و برای مشتری ارسال می نماید.
    * مسئول فروش تأییدیه رسید محصولات را از مشتری اخذ و آن را ثبت می نماید.
    کلمات کلیدی : پروژه مهندسی نرم افزار، پروژه رشنال رز، پروژه آزمایشگاه مهندسی نرم افزار، دانلود پروژه تجزیه و تحلیل سیستم، پروژه رایگان UML ، سیستم مدیریت فروش، دانلود پروژه mdl ، آز مهندسی نرم افزار، محمد حسن جعفر زاده، مسئول مالی بازرگانی، سناریوی پروژه،

[​IMG] پسورد: www.prozhe.com
    [​IMG] حجم فایل : ۳۱۵ کیلوبایت

*Mitra* و وضعیت سفید از این پست تشکر کرده اند.
  2. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    حرفه:
    فروشگاه اینترنتی
    وضعیت سفید از این پست تشکر کرده است.
  3. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام.اینکه دانلود نمیشه عضو هم شدم کلید دانلود فعال شد اما وقتی کلیک میکنم یه صفحه دیگه باز میشه چندین بار امتحان کردم.چرا اینجوری میشه؟

وضعیت سفید از این پست تشکر کرده است.
  4. Founder

امتیاز دستاورد:
    113
    فایل مورد نظر از طرف سایت منبع دستکاری و یا خراب شده.

وضعیت سفید و M @ H @ K از این پست تشکر کرده اند.
  5. غــریبه و تـنهــا

امتیاز دستاورد:
    113
    سلام
    بارگذاریش کردم(همون آپ) واسِ شما.البته نمیخواستم ،ولی چون لینکشون جوریِ که برای فعال شدن نیاز به یه لینک مدنظرشون داره،و منتقل میشه به صفحه. دیگه این تصمیم ر گرفتم.
    لینک دانلود پروژه سیستم مدیریت فروش:
    filename=system-modiriyat-foroosh-vs-TF.zip

*Mitra* از این پست تشکر کرده است.