1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

علاقه‌ای به سرمربیگری تیم ملی ایران ندارم ..

شروع موضوع توسط *Ammin ‏13/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    0
    حرفه:
    لیسانس مهندسی عمران...دفتر ساختمانی.کافی نت
    "اسون گوران اریکسون" سرمربی پیشین تیم های فوتبال انگلستان و ساحل عاج که طی روزهای گذشته از او به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران نام برده شده است خبر حضور در تیم ملی کشورمان را شایعه خواند و گفت: تمایلی برای حضور در این تیم ندارم. به گزارش خبرنگار مهر، پس از اینکه دیه گو مارادونا اعلام کرد علاقه ای به مربیگری در تیم ملی ایران ندارد و ترجیح می دهد در تیمی آرژانتینی به مربیگری بپردازد، مسئولان فدراسیون فوتبال از گزینه ای دیگر یاد کردند. آن گزینه کسی نبود جز اسون گوران اریکسون که در حال حاضر هدایت فوتبال لستر سیتی را بر عهده دارد.
    عباس ترابیان، مدیر روابط بین الملل فدراسیون فوتبال، در گفتگو با رسانه ها عنوان کرده بود این مربی سوئدی یکی از گزینه های مربیگری تیم فوتبال ایران است.
    افشین قطبی پس از پایان رقابت های جام ملت های آسیا به تیم فوتبال شیمیزو اسپالس ژاپن می پیوندد و مسئولان فدراسیون فوتبال ایران به دنبال جذب یک مربی نامدار هستند که در این میان نام اریکسون به عنوان یکی از گزینه ها به طور جدی مطرح شده بود.
    بر پایه گزارش اسکای اسپورتس، اریکسون که پس از پیروزی 5 بر یک مقابل دانکستر در لیگ قهرمانی انگلیس با خبرنگاران گفتگو می کرد، در این خصوص اظهار داشت: من هم این شایعات را شنیده ام. اما هیچکس تا به حال با من تماس نگرفته است.
    مربی پیشین تیم فوتبال منچسترسیتی در ادامه افزود: من علاقه ای به مربیگری این تیم (ایران) ندارم و از جایی که هستم راضی ام