1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

دايي: پرسپوليس را قهرمان مي‌كنم و مي‌روم

شروع موضوع توسط MiTra ‏11/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. پیشکسوت انجمن کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    113
    دايي: پرسپوليس را قهرمان مي‌كنم و مي‌روم
    فارس: سرمربي پرسپوليس گفت: قول مي‌دهم زماني از اين تيم مي‌روم كه پرسپوليس قهرمان شده است.

علي دايي پس از شكست يك بر صفر برابر تراكتورسازي عنوان كرد: از تك تك بازيكنانم ممنونم و دست آنها را مي بوسم. برخلاف جريان بازي باختيم. در هر دو نيمه بهتر از تراكتورسازي بوديم و فكر مي كنم به غير از يك شوت كه نصيب آنها شد موقعيت مناسبي به دست نياوردند.

دايي در پاسخ به خبرنگاري كه از تاثير داوري بر نتيجه اين بازي سوال كرد، گفت: من درباره داوري حرفي نمي زنم و قضاوت درباره آن را بر عهده مردم مي گذارم. از برنامه هاي ورزشي مي خواهم صحنه هاي پنالتي اين بازي و وقت هاي تلف شده را به دقت بررسي كنند تا كارشناسان درباره آن نظر دهند اما داوري كه در بازي برابر ملوان در تهران در مقابل تماشاگران دو پنالتي مسلم را براي ما نگرفت چطور ممكن است در زمين تراكتورسازي براي ما پنالتي بگيرد؟ محمد نصرتي در اين بازي بايد اخراج مي شد اما حتي كارت هم نگرفت. اعلام وقت هاي تلف شده هم عجيب ترين بخش ماجرا بود. من متوجه نشدم چرا با اين همه وقت تلف شده تنها 5 دقيقه اعلام شد.

دايي با اشاره به 10 نفره شدن تراكتورسازي تصريح كرد: 10 نفره شده اين تيم به ضرر ما تمام شد چرا كه آنها رو به بازي تاخيري آوردند و سرمربي آنها سه بار اقدام به تعويض كرد و در هر سه بار چند ثانيه پيش از تعويض جلوي آنها را گرفت. اگر بدون تعصب به اين بازي نگاه كنيم پرسپوليس بهتر از حريف بازي كرد اما نتيجه نگرفت.

يكي از خبرنگاران حاضر در جلسه پرسيد كه آيا تبريز ايستگاه پاياني شما در سرمربيگري پرسپوليس است كه دايي در پاسخ گفت: پرسپوليس يك باشگاه حرفه اي است، مدير دارد و چارچوب و قواعد كار در اين باشگاه مشخص است. من هم يك مربي حرفه اي هستم و باشگاه هر تصميمي بگيرد، تمكين مي كنم اما چنين مسئله اي مطرح نيست. من اين تيم را درست مي كنم چون اعتقاد دارم با اين بازي روند تيم اميدوار كننده است و قول مي دهم زماني از اين تيم مي روم كه پرسپوليس قهرمان شده است.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوالاتي درباره كريم باقري و شيث رضايي اظهار داشت: درباره آقا كريم هر چه بوده عنوان كرده ام و مي خواهم از خانواده مادري كريم باقري كه در اين دو روز با تماس هايشان سنگ تمام گذاشتند و مرا شرمنده خودشان كردند، تشكر كنم. گويا او اين تصميم را در اعتراض به نيمكت نشيني گرفته ولي باز هم تاكيد مي كنم اين تفكر را غير حرفه اي مي دانم و از اين تصميم شوكه ام. شيث رضايي هم از آن روندي كه انتظار داشتيم دور شده بود ولي پس از صحبت هايم با او قرار شد كه به تركيب بازگردد. ​