1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

خاکپور: در پیروزی امروز نقشی نداشتم / استیل‌آذین از بحران خارج می‌شود

شروع موضوع توسط Amin ‏10/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    83
    محمد خاکپور گفت: «مطمئنم استیل‌آذین از بحران خارج می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال استیل‌آذین پس از این که توانست پس از چند هفته طعم شیرین پیروزی را به هواداران این تیم بچشاند در نشست خبری پس از بازی با بیان این که این برد متعلق به بازیکنان استیل‌آذین است گفت: «من برای این پیروزی کار خاصی نکردم چرا که در این زمان کم نمی‌توانستم تغییر آن چنانی در تیم به وجود بیاورم. به تمام بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم که امروز با تمام وجود بازی کردند، من در این پیروزی نقشی نداشتم بلکه خواست بازیکنان بود که توانستند سه امتیاز را برای استیل‌آذین رقم بزنند. من مطئنم که این تیم از بحران خارج می‌شود.»

خاکپور در پاسخ به این سوال که آیا استیل‌آذین هنوز ضعف بدنی دارد گفت: «فکر نمی‌کنم که ما ضعف بدنی داشته باشیم، همه در طول بازی دیدند که بازیکنان ما تا دقیقه 90 دویدند و تا آن لحظه بازیکنی را با ضعف بدنی ندیدیم، فقط یک مشکلی که داریم عدم هماهنگی بازیکنان است که امیدوارم در ادامه لیگ رفع شود.»

سرمربی استیل‌آذین در خصوص آشتی حسین کعبی و علی پروین هم گفت: «بحث آشتی یا قهر در میان نبود، کعبی یکی از بزرگان فوتبال ماست چرا که بالای 80 بازی ملی دارد ومی‌تواند در ادامه خیلی به ما کمک کند، خوشحالم که او به استیل‌آذین برگشته و از فردا هم او در تمرین‌ها با ما خواهد بود، فکر می‌کنم همه ما باید احترام پیشکسوت و بزرگتر خود را همیشه نگه داریم و مطمئنم که کعبی هم همیشه این روحیه را داشته است، به هر حال سوء تفاهم‌هایی به وجود آمده بود که امروز برطرف شد.»