1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

عذر خواهی دایی از هواداران پرسپولیس کریم بد موقعی خداحافظی کرد

شروع موضوع توسط Amin ‏5/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    83
    علی دایی از دلایل شکست پرسپولیس مقابل پیکان می گوید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از سومین شکست پیاپی تیمش در لیگ برتر بالاخره سکوتش را شکست و با بیان اینکه حق آنها در این بازی شکست نبوده است می گوید:« نتیجه ای که در چند بازی اخیر گرفتیم به هیچ عنوان در شان پرسپولیس نبود. متاسفم که با چنین نتیجه ای شکست خوردیم. ما امروز مستحق این باخت نبودیم و باید دو گل می زدیم اما متاسفانه برخی اشتباهات بچگانه باعث شکست مان شد.»

وی با تمجید عملکرد ابراهیم میرزاپور درون دروازه پیکان گفت:« فکر می کنم میرزاپور در تمام طول عمرش چنین دروازه بانی نکرده بود! او امروز بسیار آماده وسرحال بود و توانست موقعیت های پرسپولیس را بگیرد. ضمن اینکه پیکان هم یکی از بهترین روزهایش را به نمایش گذاشت.»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به داوری این دیدار و تاکید بر اینکه هیچ مشکلی با فدراسیون فوتبال ندارد، گفت:«در صحنه گل اول زود قضاوت کردم و عصبانی شدم اما بعد متوجه شدم که اشتباه کرده ام و دیگر تا پایان مسابقه هم اعتراضی به داوری نداشتم.باخت 3 بر صفر برابر پیکان را نمی توانم با هیچ دلیلی توجیه کنم. بازیکنان ما امروز نشاط کامل را نداشتند و بازیکنانی چون رضایی از شرایط آرمانی به دور بودند و نتوانستند انتظارات ما را براورده کنند.»

دایی یک بار دیگر به کناره گیری کریم باقری از پرسپولیس اشاره می کند و ادامه می دهد:« همانطور که قبلا گفتم کریم باقری در اقدامی غیرحرفه ای پرسپولیس را ترک کرد. ما به وجود او نیاز داشتیم اما باقری ما را تنها گذاشت. کار او حرفه ای نبود. اگر باقری حتی روی نیمکت هم حضور داشت بازیکنان از نظر روحی در شرایط خوبی قرار می گرفتند و شرایط فرق می کرد.»

وی با عذرخواهی از هواداران پرسپولیس گفت:«تنها چیزی که از بازی امروز برایم باقی ماند شرمندگی پیش هواداران پرسپولیس است که به من لطف داشتند. شکست برابر سپاهان و پیکان برای ما قابل توجیه نیست و از همه هواداران عذرخواهی می کنم.»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان با اشاره به وضعیت شیث رضایی گفت:« من یک بار در مورد این بازیکن تصمیمم را گرفته ام و دیگر نیازی به حضور او در پرسپولیس ندارم.»