1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

عدم همكاري باشگاه‌ها، بي‌تدبيري فدراسيون و انجام نشدن كارهاي تاكتيكي

شروع موضوع توسط (̅(َ_̅_̅(َ)ڪے ‏3/12/10 در انجمن لیگ ایران

1. Sert oğul

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    IOG
    خبرگزاري فارس: ناظر كميته ملي المپيك در تيم فوتبال اميد عدم همكاري باشگاه‌ها، بي‌تدبيري فدراسيون و انجام نشدن كارهاي تاكتيكي را از جمله عوامل موثر در ناكامي اين تيم دانست.

ميرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره عملكرد تيم اميد در بازي هاي آسيايي گوانگجو اظهار داشت:‌ گزارشي از عملكرد تيم نوشته ام كه آن را به مسئولان كميته ملي المپيك خواهم داد. كليه گزارش هايم در مورد اردوهاي مختلف اين تيم را ارائه خواهم كرد. در اين گزارش ها تاكيد كرده ام كه اين تيم با چه مشكلاتي مواجه بود.
    وي افزود: اولين مشكل اميد عدم همكاري باشگاه ها با اين تيم بود. دومين مسئله بي تدبيري فدراسيون فوتبال در مقابل اين عدم همكاري بود. تيمي كه به گوانگجو اعزام شد حتي يك بار هم بازيكنانش كنار هم بازي تداركاتي انجام نداده بودند. اين تيم حتي اردوي طولاني مدت نداشت. باشگاه ها نمي گذاشتند بازيكنان در اردو بمانند يا بازيكن نمي دادند.

ناظر كميته ملي المپيك تاكيد كرد: مشكل بعدي اين تيم انجام نشدن كارهاي تاكتيكي و تركيبي بود. من يك بار اين موضوع را به غلامحسين پيرواني گفتم و او در جمع بازيكنان گفت آقاي ميرزاده مي خواهد كه ما كار تاكتيكي كنيم اما آيا همه هستند كه چنين تمريناتي انجام دهيم؟ يكي از دلايل شكست تيم در بازي هاي آسيايي خستگي بازيكنان بود. در تمامي بازي ها در نيمه اول خوب بوديم اما در نيمه دوم بدني كم مي آورديم.

ميرزاده يادآور شد: اين بازيكنان ليگي هستند و بدن هايشان براي فشردگي مسابقات تورنمنتي آماده نبود و اين مسئله هم به در اختيار نداشتن بازيكنان در اردوها بازمي گردد. اگر قرار باشد به همين شيوه ادامه دهيم به المپيك هم صعود نمي كنيم. من سعي مي كنم در گزارشم هر آنچه كه ديده ام را بياورم و از خواندن مطبوعات هم صرف نظر كرده ام تا نوشته ها تاثيري در ارائه گزارشم نگذارد.
    وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا به تغيير كادرفني معتقد است يا خير به فارس گفت:‌ هر چند كاستي هاي فني وجود داشت اما من اشكال كار را در پيرواني نمي بينم. بايد در برنامه ريزي خود را اصلاح كنيم اما با اين شيوه‌اي كه در پيش گرفته ‌ايم به المپيك هم صعود نمي ‌كنيم.