1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

آموزش ساخت کانال در روبیکا با تایید دو مرحله ای

شروع موضوع توسط aylarmasomi ‏18/10/23 در انجمن طراحی سایت

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏23/5/22
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  چگونگی خرید ایمن اعضای روبیکا
  1. تحقیق در مورد ارائه‌دهندگان: به دنبال خدمات با اعتبار و قابل اعتماد برای خرید اعضا در روبیکا بگردید. نقدها و توصیه‌های دیگر کاربران روبیکا را بررسی کنید تا از انتخاب یک ارائه‌دهنده معتبر اطمینان حاصل کنید.
  2. کیفیت به جای تعداد: بهتر است تعداد کمتری از اعضا با کیفیت واقعی و درگیر داشته باشید تا تعداد زیادی از آن‌های جعلی یا غیرفعال. تمرکز بر خرید اعضا با کیفیت واقعی که واقعاً به محتوای شما علاقه‌مند هستند.
  [​IMG]
  ساخت کانال در روبیکا به صورت استاندارد
  برای اینکه بتوانید در روبیکا یک کانال بسازید، ابتدا اپلیکیشن روبیکا خود را آپدیت کنید. برای شروع و تاسیس کانال، وارد برنامه روبیکا شوید.

  پس از ورود به برنامه، وارد قسمت پیام رسان شوید و در پایین صفحه دکمه آبی رنگی را مشاهده خواهید کرد. برای ساخت کانال در روبیکا باید بر روی آن دکمه آبی رنگ کلیک کنید.
  پس از کلیک بر روی آن، صفحه ای برای شما باز خواهد شد. در قسمت بالای صفحه گزینه کانال جدید و گروه جدید وجود دارد. از آنجایی که شما قصد ایجاد کانال در روبیکا را دارید، باید گزینه کانال جدید را انتخاب کنید.

  پس از کلیک بر روی گزینه کانال جدید، وارد مرحله اول خواهید شد. در این قسمت باید برای کانال خود یک نام انتخاب کنید و آن را وارد کنید. پس از آن می توانید توضیحاتی برای کانال خود در نظر بگیرید و حتی برای کانال عکسی طراحی کنید.

  برای عکس گذاشتن بر روی پروفایل کانال، باید بر روی دکمه آبی رنگی که به شکل دوربین است کلیک کنید. بعد از انجام تمامی این مراحل، تیک بالای صفحه را انتخاب کنید تا مراحل انجام شده ذخیره شود.
   
  آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏18/10/23