1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

❄️فال روزانه حافظ ❄️

شروع موضوع توسط M @ H @ K ‏6/10/22 در انجمن محفل تاپ فرومی ها

1. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149

پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
    ❄️فال حافظ امروز متولدین #فروردین :
    به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است
    بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است
    گرت ز دست برآید مراد خاطر ما
    به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:
    به کسی علاقه مند هستی و به او قول داده ای بر سرعهد و وفای خویش ایستاده ای ولی می ترسی که او پاییند نباشد اما دلسرد نشو که کارها درست می شود.

❄️فال حافظ امروز متولدین #اردیبهشت :
    لبش می‌بوسم و در می‌کشم می
    به آب زندگانی برده‌ام پی
    نه رازش می‌توانم گفت با کس
    نه کس را می‌توانم دید با وی

تعبیر:
    نکته سنجی و تعمق در امور از خصوصیات فردی شما می باشد. انسان محتاط و راز داری هستید. قصد انجام کاری دارید که مقدمات آن فراهم نیست. بهتر است مدتی صبر کرده و عجولانه تصمیم نگیرید. هر حرفی به زبان نیاورید که عاقبت خوبی نخواهد داشت. همه چیز در زمان خودش درست خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین #خرداد :
    حاشا که من به موسم گل ترک می کنم
    من لاف عقل می‌زنم این کار کی کنم
    از نامه سیاه نترسم که روز حشر
    با فیض لطف او صد از این نامه طی کنم

تعبير:
    تحول فکری عمیقی در شما رخ داده و دوران جدیدی از زندگی‌تان آغاز شده است. بلوغ فکری و عقلی باعث شده یک گام جلوتر گذاشته و درهای تازه ای به روی شما گشوده شود. از مشاهده دورویی و فریبکاری اطرافیان دچار رنجش می‌شوید، به زودی خداوند به شما نگاه کرده و خبر مسرت‌بخشی دریافت خواهید کرد. با ایمان به خدا و عبادت توشه آخرت را پر کنید.

❄️فال حافظ امروز متولدین #تیر :
    به حسن و خلق و وفا کس به یار ما نرسد
    تو را در این سخن انکار کار ما نرسد
    اگر چه حسن فروشان به جلوه آمده‌اند
    کسی به حسن و ملاحت به یار ما نرسد

تعبیر:
    در انتخابی که کرده اید شک نکنید . او از هر جهت لایق است. نگذارید وقت بگذرد ممکن است حسودان کارها را خراب کنند و شما در رسیدن به مقصود عمری را در پی آن (او) بگردید.

❄️فال حافظ امروز متولدین #مرداد :
    خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست
    ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
    سهو و خطای بنده گرش اعتبار نیست
    معنی عفو و رحمت آمرزگار چیست

تعبیر
    از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می‌کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می‌افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آن لذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

❄️فال حافظ امروز متولدین #شهریور :
    سلامی چو بوی خوش آشنایی
    بدان مردم دیده روشنایی
    بیاموزمت کیمیای سعادت
    ز همصحبت بد جدایی جدایی

تعبیر:
    به استعدادها و توانایی‌های خود اعتماد داشته و برای رسیدن به مقصود از آنها استفاده کنید. از معاشرت با دوستان و افراد نااهل و نادان برحذر باشید که ممکن است به شما ضربه بزنند. امیدتان به خداوند باشد و به او توکل داشته باشید و با تمام تلاش خود برای رسیدن به هدف جلو بروید. وهم و خیال را کنار گذاشته و واقع بین باشید و اهداف خود را با حقیقت زندگی هماهنگ کنید.

❄️فال حافظ امروز متولدین‌ #مهر :
    صوفی بیا که خرقه سالوس برکشیم
    وین نقش زرق را خط بطلان به سر کشیم
    نذر و فتوح صومعه در وجه می‌نهیم
    دلق ریا به آب خرابات برکشیم

تعبیر:
    همیشه میل به ایجاد تحولات مثبت در وجود تو بوده و هست و وقتی تصمیم به انجام کاری می‌گیری بی‌پروا و بی‌هراس به سوی مقصود می‌تازی. اما باید بدانی انجام هر کاری نیاز به مقدمات خاص دارد و گاهی مهیا نمودن این مقدمات از توان تو خارج است. کمی بیشتر به زندگی خود فکر کن و از آن لذت ببر.

❄️فال حافظ امروز متولدین #آبان :
    از سر کوی تو هر کو به ملالت برود
    نرود کارش و آخر به خجالت برود
    کاروانی که بود بدرقه اش حفظ خدا
    به تجمل بنشیند به جلالت برود

تعبیر:
    از بی‌خبری و سختی خلاص می‌شوی. راهت را پیدا می‌کنی اما کمی سختی و ملامت می‌کشی. هر کسی تا سختی نکشد به راحتی نخواهند رسید. هیچ کس از آینده‌ی خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری و به تمام نیات دل خود خواهی رسید.

❄️فال حافظ امروز متولدین #آذر :
    شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت
    فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت
    نشان یار سفرکرده از که پرسم باز
    که هر چه گفت برید صبا پریشان گفت

تعبیر:
    تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است. درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر خوبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

❄️فال حافظ امروز متولدین #دی :
    چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست
    سخن شناس نه‌ای جان من خطا این جاست
    در اندرون من خسته دل ندانم کیست
    که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

تعبیر:
    سخنِ دانایان دلسوز را باید به جان خرید و به کار بست و از غرور و نپذیرفتن کناره گرفت چرا که آن ها اهل بینش اند. عشق با جان همگان مانوس است و آن را نمیتوان پنهان کرد .ساکتی ولی درونت متلاطم است ،سعی کن اول با خودت کنار بیایی و هدفت را مشخص کنی.

❄️فال حافظ امروز متولدین #بهمن :
    چون شوم خاک رهش دامن بیفشاند ز من
    ور بگویم دل بگردان رو بگرداند ز من
    صبر کن حافظ که گر زین دست باشد درس غم
    عشق در هر گوشه‌ای افسانه‌ای خواند ز من

تعبیر:
    اگرچه برای رسیدن به خواسته خود تلاش بسیاری کرده و روش های مختلف را امتحان کرده‌اید اما هنوز به نتیجه مورد نظر نرسیده‌اید. از یأس و ناامیدی برحذر باشید. با عزم راسخ و اراده محک دوباره از جا بلند شوید و نگران شکست خوردن نباشید. شکست ها مقدمه پیروزی هستند و بدون لحظات سخت، شادی ها معنایی نخواهد داشت.

❄️ فال حافظ امروز متولدین #اسفند :
    معاشران ز حریف شبانه یاد آرید
    حقوق بندگی مخلصانه یاد آرید
    به وقت سرخوشی از آه و ناله عشاق
    به صوت و نغمه چنگ و چغانه یاد آرید

تعبیر:
    با خواست و یاری خدا زندگی خوبی در اختیار داری و موفقیتهایت روز افزون است. به شکرانه این نعمات الهی از یاد دوستان و آشنایان غافل مشو و تا آنجا که می توانی در خدمت به خلق خدا کوشا باش تا خداوند به پاداش این خوی نیک، نعمتت را افزون نماید.

n@der از این پست تشکر کرده است.
  2. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149
    ❄️

فـال حـافـظ متولدین فروردین

خوش است خلوت اگر یار یار من باشد
    نه من بسوزم و او شمع انجمن باشد
    روا مدار خدایا که در حریم وصال
    رقیب محرم و حرمان نصیب من باشد

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد دعاهایتان برآورده خواهد شد و رقیبان تان موفق نمی شوند. فکر خودتان را به چیزهای دیگری هم معطوف کنید. روال عادی زندگی از دست تان خارج شده است. چیز با ارزشی در دست دارید که برایتان بسیار عزیز هم هست. نگذارید به دست نااهلان بیفتد.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

روز وصل دوستداران یاد باد
    یاد باد آن روزگاران یاد باد
    کامم از تلخی غم چون زهر گشت
    بانگ نوش شادخواران یاد باد

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

دل من در هوای روی فرخ
    بود آشفته همچون موی فرخ
    دوتا شد قامتم همچون کمانی
    ز غم پیوسته چون ابروی فرخ

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل دیده ات را با گریه به تاراج داده ای و دیگر اشکی باقی نمانده است. هرچه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

فـال حـافـظ متولدین تیر

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت
    حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت
    به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا
    که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید با یک سند پول زیادی نصیبتان می‌شود. شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت شما اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت
    آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت
    دور از رخ تو دم به دم از گوشه چشمم
    سیلاب سرشک آمد و طوفان بلا رفت

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید ناراحتی ، زیرا کسی را که دوست داشته از پیش شما رفته و از دوری او غمگین و ناراحت هستید ،افسوس را کنار بگذار کار و تلاش کن تا بوسیله کار غمهایت فراموش شود.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست
    تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست
    مبتلایی به غم محنت و اندوه فراق
    ای دل این ناله و افغان تو بی چیزی نیست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد شکست تو در راهی که در پیش گرفتی و هرگونه نقصان حکمتی دارد ، صعود و منجر به پیروزی نهایی است. چه بسا در این گرفتاری‌ها،خیری برای تو نهان باشد. امیدت را از دست نده. فعلا صلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی.

فـال حـافـظ متولدین مهر

[​IMG]شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست
    صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست
    به هست و نیست مرنجان ضمیر و خوش می‌باش
    که نیستیست سرانجام هر کمال که هست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که فروتن باش تا سربلند شوی. هیچ راحتی بدون تحمل سختی و تلاش به دست نمی‌آید، بنابراین زندگی بهتر در سایه تلاش و کوشش است. سر انجام جهان نیستی است پس خودت را به خاطر امور بی ارزش ناراحت نکن.

فـال حـافـظ متولدین آبان

خمی که ابروی شوخ تو در کمان انداخت
    به قصد جان من زار ناتوان انداخت
    نبود نقش دو عالم که رنگ الفت بود
    زمانه طرح محبت نه این زمان انداخت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد حسودی مکن و از حسودان دوری کن ، از زندگی با امید بهره مند شو و به زیبایی های زودگذر فکر مکن ، هرچه برایت پیش می آید را بپذیر و تحمل کن چون خوشبختی در انتظارت است.

فـال حـافـظ متولدین آذر

اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را
    به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را
    ز عشق ناتمام ما جمال یار مستغنی است
    به آب و رنگ و خال و خط چه حاجت روی زیبا را

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید اگر چیزی را می خواهی باید برای آن تلاش کنی. در عشق ثابت قدم باش و دوست را کسی مپندار که تو را تحسین می‌کند. به نصیحت بزرگان توجه داشته باش تا به سعادت برسی. در کارهایت زیاد دست به دست مکن.

فـال حـافـظ متولدین دی

گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس
    زین چمن سایه آن سرو روان ما را بس
    من و همصحبتی اهل ریا دورم باد
    از گرانان جهان رطل گران ما را بس

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید دلت را به دست محبوبی سپرده‌ای و به جز او به چیزی فکر نمی‌کنی. بر اسم و رسم دنیا پا گذاشته‌ای و زندگی‌ات را فقط با وجود او خوش می‌دانی. وقت و عمر خود را صرف به دست آوردن آرزوهای محال مکن که عمر همان گونه که آب جاری روان است، می‌گذرد. به جای گلایه کردن از قضا و قدر الهی به خودت و داشته‌هایت نگاه کن. تو چیزهایی داری که بسیاری در آرزوی داشتن آنها هستند.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

صوفی گلی بچین و مرقع به خار بخش
    وین زهد خشک را به می خوشگوار بخش
    یا رب به وقت گل گنه بنده عفو کن
    وین ماجرا به سرو لب جویبار بخش

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که شما انسانی باشعور و با کمالات هستید. باید برخی اخلاقیات را قبل از آنکه تو را از چشم دیگران بیندازد، کنار بگذاری. از خدای بزرگ و بخشنده درخواست عفو و بخشش کن و از گناه دیگران نیز در گذر تا سعادت و کامیابی به تو روی آورد.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت
    بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت
    ای غایب از نظر که شدی همنشین دل
    می‌گویمت دعا و ثنا می‌فرستمت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید در انجام این کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود مقدمه‌ای برای رسیدن به اهدافت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی‌ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف است که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

m naizar از این پست تشکر کرده است.
  3. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149
    فال روزانه حافظ

تاريخ : سه شنبه ۳ آبان ۱۴۰۱

⚜️فال حافظ امروز متولدين فروردین ⚜️

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است
    بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است
    گرت ز دست برآید مراد خاطر ما
    به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

⚜️فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت ⚜️
    ‌‏

دوش بیماری چشم تو ببرد از دستم
    لیکن از لطف لبت صورت جان می‌بستم
    عشق من با خط مشکین تو امروزی نیست
    دیرگاه است کز این جام هلالی مستم

تعبیر: بسیار انسان وفا پیشه ای هستید و حاضر نیستید تحت هیچ شرایطی عهد خود را بشکنید. تا هر زمان که لازم باشد به پای معشوق می نشینید. تیر همه ی رقیبان و حسودان به خطا رفته است. بیماری شما به زودی شفا پیدا می کند. نگران نباشید. از غم رهایی یافته و به حاجاتتان می رسید.

⚜️فال حافظ امروز متولدین خرداد ⚜️
    ‌‏

ای که دایم به خویش مغروری
    گر تو را عشق نیست معذوری
    گرد دیوانگان عشق مگرد
    که به عقل عقیله مشهوری

تعبیر: خود را از بقیه جدا می دانی و به خودت مغرور شده ای. فکر می کنی از تو عاقل تر کسی دیگر نیست، اگر به خدا نزدیک شوی عشق به حق تعالی تو را از بندهای غرور و ریا جدا می کند و از غم ها و دردهای دنیوی خلاص می شوی و نامت به نیکی همه جا یاد می شود و به حاجات خودت می رسی.

⚜️فال حافظ امروز متولدین تیر ⚜️

دل از من برد و روی از من نهان کرد
    خدا را با که این بازی توان کرد
    شب تنهاییم در قصد جان بود
    خیالش لطف‌های بی‌کران کرد

تعبیر: بسیار ناراحت هستی، پلی شده ای برای موفقیت دیگران. جلوی ضرر را از هر جا بگیری به نفع توست. حاجتی داری که برای رسیدن به آن طاقت را از کف داده ای زود به نیت خودت می رسی به اندازه ی یک چشم برهم زدن.

⚜️فال حافظ امروز متولدین مرداد⚜️

کنون که در چمن آمد گل از عدم به وجود
    بنفشه در قدم او نهاد سر به سجود
    بنوش جام صبوحی به ناله دف و چنگ
    ببوس غبغب ساقی به نغمه نی و عود

تعبیر: حالا که فرصتی پیش آمده به نحو احسن از آن استفاده کن. این فرصت کوتاه است. در این مدت زمان کوتاه دولت و مال زیادی به دست خواهی آورد و این مال و مکنت نکند که تو را از دین جدا کند و خدا را فراموش کنی. همت و هر آنچه از خدا می خواهی بطلب.

⚜️فال حافظ امروز متولدین شهریور⚜️

راهی بزن که آهی بر ساز آن توان زد
    شعری بخوان که با او رطل گران توان زد
    بر آستان جانان گر سر توان نهادن
    گلبانگ سربلندی بر آسمان توان زد

تعبیر: تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود. درهای بسته به رویتان باز می شود و شما خیلی زود به مراد دلتان می رسی اما مواظب سلامتی ودتان باشید که هر چه دارید از دولت قرآن است.

⚜️فال حافظ امروز متولدين مهر ⚜️

ساقیا برخیز و درده جام را
    خاک بر سر کن غم ایام را
    ساغر می بر کفم نه تا ز بر
    برکشم این دلق ازرق فام را

تعبیر: یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

⚜️فال حافظ امروز متولدین آبان ⚜️
    ‌‏

هاتفی از گوشه میخانه دوش
    گفت ببخشند گنه می بنوش
    لطف الهی بکند کار خویش
    مژده رحمت برساند سروش

تعبیر: لطف خداوند شامل حالت شده است. توبه کن تا مژده ی بسیار خوبی به تو بدهند. انتظار و دوری به سر رسیده و به این خاطر دعاهایت می باشد. به نذری که کرده ای عمل کن. در راه خدا انفاق کن تا همیشه از چشم زخم ایمن باشی.

⚜️فال حافظ امروز متولدین آذر ⚜️
    ‌‏

نوش کن جام شراب یک منی
    تا بدان بیخ غم از دل برکنی
    دل گشاده دار چون جام شراب
    سر گرفته چند چون خم دنی

تعبیر: در راهی قدم نهاده اید که باید ثابت قدم بوده و گاهی مثل سنگ سخت و گاهی نرم مثل جوی روان باشید یا اینکه از خودتان بگذرید تا دیگران را نجات بخشید. دلتان روشن است و می دانید کاری را که شروع کرده اید حتما" به سرانجام می رسانید. اگر امید به خدا داشته باشید غم از دلتان ریشه کن می شود یا علی بگویید که رسیدن به مراد محال نیست.

⚜️فال حافظ امروز متولدین دى ⚜️

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند
    واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند
    بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند
    باده از جام تجلی صفاتم دادند

تعبیر: اگر به تمام نیات خودتان می رسید منظور این است که لیاقت داشته و مورد لطف خداوند قرار گرفته اید زیا با تمام وجود خدا را می پرستید و وجود خودتان را از خدا می دانید. صبرتان باعث شد مژدگانی دولت به شما بدهند و جور و جفا را از شما دور کنند.

⚜️فال حافظ امروز متولدین بهمن⚜️

در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع
    شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع
    روز و شب خوابم نمی‌آید به چشم غم پرست
    بس که در بیماری هجر تو گریانم چو شمع

تعبیر: صبر و طاقت خودتان را از دست داده اید فقط با گریه دل خویش را التیام می دهید. با ناامیدی کاری از پیش نخواهید برد تا رسیدن به وصال راهی نیست. شما به مراد خودتان می رسید و کسانی که شما را مسخره کرده اند خوار می شوند. سرتان را بالا بگیرید و چراغ دلتان را با یاد خدا روشن کنید وصال نزدیک است.

⚜️فال حافظ امروز متولدین اسفند⚜️

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست
    گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست
    مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند
    زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر: به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

4. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149
    فال حافظ روزانه
    سه‌شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱

فال حافظ امروز متولدین #فروردین :

آن که پامال جفا کرد چو خاک راهم
    خاک می‌بوسم و عذر قدمش می‌خواهم
    من نه آنم که ز جور تو بنالم حاشا
    بنده معتقد و چاکر دولتخواهم
    تعبیر:
    انسان فداکاری هستید و در زندگی در حق بسیاری از خودگذشتگی نشان داده اید، با این که خوبی ها را با بدی جواب داده اند اما شما به راهی که در پیش گرفته اید اعتقاد دارید. گاهی در مورد آینده نگرانی. نگرانی تو بی مورد است، زیرا خدا تو را در همه حال یاری خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین #اردیبهشت :

آن غالیه خط گر سوی ما نامه نوشتی
    گردون ورق هستی ما درننوشتی
    تا کی غم دنیای دنی ای دل دانا
    حیف است ز خوبی که شود عاشق زشتی
    تعبیر:
    مدتی است احساس می کنید از اهداف خود دور شده و در مسیر نادرستی قرار گرفته اید. به همین خاطر اندوهگین و دل آزرده هستید. دست از تلاش برندار و بیهوده خود را اسیر غم دنیا نکن که به زودی روزگار اندوه به سر خواهد آمد و زندگی موفقی خواهی داشت. اگر امید خود را از دست ندهی و همچنان به سعی و کوشش ادامه دهی، تقدیر تو کامیابی است.

سحر ز هاتف غیبم رسید مژده به گوش
    که دور شاه شجاع است می دلیر بنوش
    شد آن که اهل نظر بر کناره می‌رفتند
    هزار گونه سخن در دهان و لب خاموش
    تعبیر:
    رازها و درد دلهایت را حفظ کن و سرپوشی روی آن بگذار. خداوند تو را از بندی که در آن گرفتار هستی نجات می دهد، به شرط آنکه برای رسیدن به ایمان و صفای دلت تلاش کنی. خودت صلاح کار را بهتر می‌دانی پس شک و دودلی را کنار بگذار.

فال حافظ امروز متولدین #تیر :
    فتوی پیر مغان دارم و قولیست قدیم
    که حرام است می آن جا که نه یار است ندیم
    چاک خواهم زدن این دلق ریایی چه کنم
    روح را صحبت ناجنس عذابیست الیم
    تعبیر:
    عهد و پیمان خود را فراموش نکنید و به آن وفادار بمانید. مدتی است برای رسیدن به مقصود تلاش می‌کنید اما هنوز راه به جایی نبرده و گمان می‌کنید دیگران قول و قرار خود را فراموش کرده‌اند. نگرانی به دل راه ندهید که به زودی درهای بسته باز می‌شود، به اندرز افراد دانا که قصد کمک به شما را دارند گوش کنید تا از توطئه های دشمنان در امان بمانید.

فال حافظ امروز متولدین #مرداد :
    صبا تو نکهت آن زلف مشک بو داری
    به یادگار بمانی که بوی او داری
    دلم که گوهر اسرار حسن و عشق در اوست
    توان به دست تو دادن گرش نکو داری
    تعبیر:
    در روزهای گذشته و خاطرات غرق شده و دل‌تان سرشار از اسرار زیبا می‌باشد. حریفان زیادی سر راه شما قرار گرفته اند. از انجام کارهایی که در آینده باعث حسرت و ندامت خواهد شد، پرهیز کنید. در میان دوستان و آشنایان افرادی هستند که می‌توانند در راه رسیدن به اهداف‌تان شما را یاری دهند. مصمم‌تر از همیشه به راهی که انتخاب کرده‌اید، ادامه دهید تا سعادتمند باشید.

فال حافظ امروز متولدین #شهریور :

اگر نه باده غم دل ز یاد ما ببرد
    نهیب حادثه بنیاد ما ز جا ببرد
    اگر نه عقل به مستی فروکشد لنگر
    چگونه کشتی از این ورطه بلا ببرد
    تعبیر:
    حادثه ای برایت اتفاق افتاده که حتی عقل هم عاجز از حل آن می‌باشد. در تاریکی هستی و روزنه ای برای فرار پیدا نمی‌کنی. دلت را قوی کن. امیدوار باش، نسیم الهی در حال وزیدن است و مشکلت مثل معجزه ای برطرف خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین #آبان :
    ساقی ار باده از این دست به جام اندازد
    عارفان را همه در شرب مدام اندازد
    ور چنین زیر خم زلف نهد دانه خال
    ای بسا مرغ خرد را که به دام اندازد
    تعبیر:
    نوبتی هم باشد نوبت توست که موفقیت شامل حالت شود و از این پیروزی اطرافیانت نیز بی بهره نمانند. مواظب دور و بر خودت باش عده ای می‌خواهند که چوب لای چرخ تو بگذارند. تو کوشش خودت را بکن، خداوند حیله ی آنها را خنثی می کند.

فال حافظ امروز متولدین #آذر :

گر می فروش حاجت رندان روا کند
    ایزد گنه ببخشد و دفع بلا کند
    حقا کزین غمان نرسد مژده‌ی امان
    گر سالکی به عهد امانت وفا کند
    تعبیر:
    وجدانت ناراحت است. به یاد داشته باش که خداوند خیلی مهربان است و توبه‌ی تو را پذیرفته و بلاها را از تو دور می‌گرداند. به عهد و پیمانت وفادار باش. خبر خوبی در راه است که فرصتی دوباره به تو داده می شود تا به عهد خود وفا کنی. دانش خود را افزایش بده تا موفقیت‌های بیشتری کسب کنی.

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود
    پیش پایی به چراغ تو ببینم چه شود
    یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند
    گر من سوخته یک دم بنشینم چه شود
    تعبیر:
    زندگی یک واقعیت است و یک تجربه بی بازگشت که باید از آن نهایت استفاده را برد. زندگی با اگرها و آرزوهای دور و دراز حاصلی جز گذران بیهوده عمر نیست. سکوت دیگران مبنی بر رضایت آنان از اعمال تو نیست، آنها منتظرند تا خود تصمیم بگیری. پس فرصت‌ها را از دست نده که پشیمان خواهی شد.

دیگر ز شاخ سرو سهی بلبل صبور
    گلبانگ زد که چشم بد از روی گل به دور
    از دست غیبت تو شکایت نمی‌کنم
    تا نیست غیبتی نبود لذت حضور
    تعبیر:
    خوشحال باش و غصه و غم را کنار بگذار. تا دوری نکشی به وصال نمی رسی و تا رنج نبینی به خوشی هم نمی رسی. به خدا توکل داشته باش. امیدوار باش که از صبر تو گل حاجت روئیده است. شکایت نکن که در عین ظلمت نور بر تو می تابد.

قسم به حشمت و جاه و جلال شاه شجاع
    که نیست با کسم از بهر مال و جاه نزاع
    خدای را به می‌ام شست و شوی خرقه کنید
    که من نمی‌شنوم بوی خوش از این اوضاع
    تعبیر:
    انسانی قانع و با مناعت طبع هستی. هرگز برای کم و زیاد مال دنیا بحث و جدل نمی کنی، اما باید تغییراتی در زندگی فعلی خود بدهید، زیرا از وضع موجود به نتیجه مطلوب خود نمی‌رسید. از احوال دوستان و نزدیکان جویا شو و به آنها محبت نما. در زندگی غم و شادی های فراوان هست و هیچ گنجی بدون رنج حاصل نخواهد شد.

5. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149
    فال حافظ روزانه
    یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

❄️فال حافظ امروز متولدین #فروردین :

تعبیر:
    هر گره ای به گونه ای گشاده می شود و هر مشکلی راه حلی و مشکل گشایی دارد. به وفاداری دوستان دغل پیشه امیدوار مباش که آنها برای سود خود دل در تو بسته اند. یاد خدارا فراموش مکن و دل در محبت و رضای او خوش دار.

❄️فال حافظ امروز متولدین #اردیبهشت :
    زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست
    در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست
    در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست
    در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست
    تعبیر:
    عده ای بدون اطلاع و غلط شما را راهنمایی می‌کنند، از آنها دوری کن و سعی کن فرد دنیادیده و قابل اطمینانی را طرف مشورت خود قرار دهی.

❄️فال حافظ امروز متولدین #خرداد :
    عکس روی تو چو در آینه جام افتاد
    عارف از خنده می در طمع خام افتاد
    حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد
    این همه نقش در آیینه اوهام افتاد
    تعبیر:
    هر کسی که شما را برای اولین بار می‌بیند پی به خوش قلبی و ساده دلی شما می برد. چون باطنی خوب دارید فکر می کنید همه مثل شما می‌باشند. پس مواظب باشید از شما سوءاستفاده نکنند، کمی زرنگتر باشید. خوددار باشید. برای هر کسی دلسوزی نکنید که هر کسی شایسته‌ی دلسوزی نیست.

❄️فال حافظ امروز متولدین #تیر :
    یاری اندر کس نمی بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد
    کس نمیگوید که یاری داشت حق دوستی
    حق شناسان را چه حال افتاد یاران را چه شد
    تعبیر:
    به هر کسی خوبی کردی بدی دیدی، دست به هر کاری می زنی نتیجه خوبی نمی‌بینی ،هیچ کس نمی‌داند چه حکمتی در کار است. تنها چاره دعا و توکل بر خداست، ان‌شاءالله که این دوران به زودی سپری خواهد شد.

❄️فال حافظ امروز متولدین #مرداد :
    ای که در کوی خرابات مقامی داری
    جم وقت خودی ار دست به جامی داری
    ای که با زلف و رخ یار گذاری شب و روز
    فرصتت باد که خوش صبحی و شامی داری
    تعبیر:
    شخصیت خاص و خوبی دارید که باعث شده میان اطرافیان و آشنایان بسیار محبوب و دوست‌داشتنی باشید. بخت و اقبال به شما روی آورده و روزهای خوبی را می‌گذرانید. به زودی خبری به تو خواهد رسید که موفقیت هایت را دوچندان می کند. اگر می‌خواهی این پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها ادامه پیدا کند، از یاری رساندن به کسانی که محتاج کمک تو هستند، دریغ نکن و کاری کن که دعای خیر آنها بدرقه راهت باشد.

❄️فال حافظ امروز متولدین #شهریور :
    چراغ روی تو را شمع گشت پروانه
    مرا ز حال تو با حال خویش پروا نه
    چه نقشها که برانگیختیم و سود نداشت
    فسون ما بر او گشته است افسانه
    تعبیر:
    دچار ناامیدی و اندوه فراوان شده‌اید و آینده خوبی در انتظار خود نمی‌بینید. وقتی ناکامی‌های خود را در کنار کامیابی‌های دیگران می‌گذارید غم و اندوه شما را فرا می‌گیرد؛ اما نگرانی به دل راه ندهید که به زودی خبری خوش دریافت می‌کنید که با شنیدن آن جان تازه‌ای گرفته و تلاش های خود دوچندان خواهید کرد. ان‌شاءالله به هدف خواهید رسید.

❄️فال حافظ امروز متولدین‌ #مهر :

تعبیر:
    اگرچه برای رسیدن به خواسته خود تلاش بسیاری کرده و روش های مختلف را امتحان کرده‌اید اما هنوز به نتیجه مورد نظر نرسیده‌اید. از یأس و ناامیدی برحذر باشید. با عزم راسخ و اراده محک دوباره از جا بلند شوید و نگران شکست خوردن نباشید. شکست ها مقدمه پیروزی هستند و بدون لحظات سخت، شادی ها معنایی نخواهد داشت.

❄️فال حافظ امروز متولدین #آبان :

صوفی بیا که خرقه سالوس برکشیم
    وین نقش زرق را خط بطلان به سر کشیم
    نذر و فتوح صومعه در وجه می‌نهیم
    دلق ریا به آب خرابات برکشیم
    تعبیر:
    همیشه میل به ایجاد تحولات مثبت در وجود تو بوده و هست و وقتی تصمیم به انجام کاری می‌گیری بی‌پروا و بی‌هراس به سوی مقصود می‌تازی. اما باید بدانی انجام هر کاری نیاز به مقدمات خاص دارد و گاهی مهیا نمودن این مقدمات از توان تو خارج است. کمی بیشتر به زندگی خود فکر کن و از آن لذت ببر.

❄️فال حافظ امروز متولدین #آذر :

فاش می‌گویم و از گفته خود دلشادم
    بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم
    تا شدم حلقه به گوش در میخانه عشق
    هر دم آید غمی از نو به مبارک بادم
    تعبیر:
    دچار گرفتاری شده‌اید و بسیار اندوهگین هستید. همین باعث شده به گله و شکایت روی آورید. احساس می‌کنید بخت و اقبال از شما روی گردانده است. از یأس و ناامیدی برحذر باشید، زندگی جریان دارد و به دنبال هر سختی آسانی فرا می‌رسد. به خداوند توکل کنید و صبور باشید.

سحر ز هاتف غیبم رسید مژده به گوش
    تعبیر:
    رازها و درد دلهایت را حفظ کن و سرپوشی روی آن بگذار. خداوند تو را از بندی که در آن گرفتار هستی نجات می دهد، به شرط آنکه برای رسیدن به ایمان و صفای دلت تلاش کنی. خودت صلاح کار را بهتر می‌دانی پس شک و دودلی را کنار بگذار.

بیا که رایت منصور پادشاه رسید
    نوید فتح و بشارت به مهر و ماه رسید
    جمال بخت ز روی ظفر نقاب انداخت
    کمال عدل به فریاد دادخواه رسید
    تعبیر:
    مژده باد بر شما که در کارتان موفق خواهید شد و خبرهای خوب و مسرت بخشی دریافت می کنید. این پیروزی ها نتیجه تلاش و سخت کوشی خودتان است. مراقب باشید که برخی افراد سودجو به دنبال سواستفاده و به بیراهه کشاندن شما هستند. تیزهوشی و درایت داشته باشید و از اطراف خود غافل نشوید.

در ازل هر کو به فیض دولت ارزانی بود
    تا ابد جام مرادش همدم جانی بود
    نیک نامی خواهی ای دل با بدان صحبت مدار
    خودپسندی جان من برهان نادانی بود
    تعبیر:
    دودلی و تردید را از خود دور کن. از همنشینان و دوستان بد و همچنین خودپسندی و غرور بپرهیز تا دچار رنج و گمراهی نشوی. برای رسیدن به آرزو‌هایت باید تلاش کنی.

6. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149
    فال حافظ روزانه
    چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱

فال حافظ امروز متولدین #فروردین :

ساقیا برخیز و درده جام را
    خاک بر سر کن غم ایام را
    ساغر می بر کفم نه تا ز بر
    برکشم این دلق ازرق فام را
    تعبیر:
    غصه زیاد نخور . غم به دل راه آمده با اندکی تلاش و بهره گیری از همفکری دوستان صمیمی و یکرنگ و بزرگترها برطرف می شود. در انتخاب دوست بسیار دقیق باش و هرکه را که لاف دوستی می زند یار مپندار. در سختی ها صبور باش.

فال حافظ امروز متولدین #اردیبهشت :

گر دست دهد خاک کف پای نگارم
    بر لوح بصر خط غباری بنگارم
    بر بوی کنار تو شدم غرق و امید است
    از موج سرشکم که رساند به کنارم
    تعبیر:
    در دوستی از جان مایه می گذارید و هرچه بتوانید برای دوستان انجام می دهید، اما لازم است از یکرنگ بودن آن ها نیز مطمئن شوید که آیا در همه لحظات با شما همراهی می کنند یا فقط شریک شادی و خوشی این روزها هستند.

سلامی چو بوی خوش آشنایی
    بدان مردم دیده روشنایی
    بیاموزمت کیمیای سعادت
    ز همصحبت بد جدایی جدایی
    تعبیر:
    به استعدادها و توانایی‌های خود اعتماد داشته و برای رسیدن به مقصود از آنها استفاده کنید. از معاشرت با دوستان و افراد نااهل و نادان برحذر باشید که ممکن است به شما ضربه بزنند. امیدتان به خداوند باشد و به او توکل داشته باشید و با تمام تلاش خود برای رسیدن به هدف جلو بروید. وهم و خیال را کنار گذاشته و واقع بین باشید و اهداف خود را با حقیقت زندگی هماهنگ کنید.

فال حافظ امروز متولدین #تیر :

ای صبا گر بگذری بر ساحل رود ارس
    بوسه زن بر خاک آن وادی و مشکين کن نفس
    دل به رغبت می سپارد جان به چشم مست يار
    گر چه هشياران ندادند اختيار خود به کس
    تعبیر:
    انتظار زیاد کشیده‌اید و در مورد آینده نگران هستید. آینده خوبی پیش‌رو دارید و با تلاش و کوشش به جایی خواهید رسید که دیگران حیرت‌زده خواهند شد. به شرط آن که ترس را کنار گذاشته و سختی‌های مسیر را تحمل کنید.

فال حافظ امروز متولدین #مرداد :

کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت
    من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت
    به می عمارت دل کن که این جهان خراب
    بر آن سر است که از خاک ما بسازد خشت
    تعبیر:
    حالا که همه چیز دارد درست می شود پشت‌پا به آن نزن و کارها را خراب نکن زیرا به زودی پشیمان شده و بعد میفهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می‌زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی به زودی سر و سامان می‌گیرد و مشکلاتت حل می‌شود.

فال حافظ امروز متولدین #شهریور :

تعبیر:
    هر گره ای به گونه ای گشاده می شود و هر مشکلی راه حلی و مشکل گشایی دارد. به وفاداری دوستان دغل پیشه امیدوار مباش که آنها برای سود خود دل در تو بسته اند. یاد خدارا فراموش مکن و دل در محبت و رضای او خوش دار.

فال حافظ امروز متولدین‌ #مهر :

ای خونبهای نافه چین خاک راه تو
    خورشید سایه پرور طرف کلاه تو
    یاران همنشین همه از هم جدا شدند
    ماییم و آستانه دولت پناه تو
    تعبیر:
    روزهای خود را با غم و اندوه سر می‌کنی. خود را به شدت عذاب می‌دهی و از زندگی ناامید و مأيوس شده‌ای. امید خود را هرگز از دست نده، چرا که جز شکست چیزی عاید انسان ناامید نمی‌شود. امیدوار باش که بعد از هر سختی، آسایشیست و تو نیز به زودی از این غم و اندوه فارغ می‌شوی.

فال حافظ امروز متولدین #آبان :

ما را ز خيال تو چه پروای شراب است
    خم گو سر خود گير که‌ خمخانه خراب است
    سبز است در و دشت بيا تا نگذاريم
    دست ازسر آبی که‌ جهان جمله‌ سراب است

تعبیر:
    حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می‌افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند ، تکیه بر این عالم فانی نکن.

فال حافظ امروز متولدین #آذر :

به غیر از آن که بشد دین و دانش از دستم
    بیا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم
    اگر چه خرمن عمرم غم تو داد به باد
    به خاک پای عزیزت که عهد نشکستم
    تعبیر:
    انسانی صادق و صبور هستید که همواره بر عهدی که با دیگران می‌بندید پایبندید. روزگار سختی می‌گذرانید و اوضاع مساعدی ندارید؛ اما امید خود را از دست ندهید.
    به زودی از سختی‌ها و مشکلات عبور کرده و روزهای خوشی در انتظار شما خواهد بود. به پروردگار توکل داشته باشید که سرانجام همای سعادت روی شانه‌های شما خواهد نشست.

جلوه بخت تو دل می‌برد از شاه و گدا
    چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی
    سر عاشق که نه خاک در معشوق بود
    کی خلاصش بود از محنت سرگردانی
    تعبیر:
    بخت و طالع تو بسیار بلند است و با تمام مشکلات و سختی‌هایی که داری به مقصود خود خواهی‌رسید. از چشم بد حسودان و بدخواهان به خدا پناه ببر؛ چراکه بزودی دلت شاد و لبت خندان و زندگیت زیبا و سعادتمند خواهد گردید.

آن که پامال جفا کرد چو خاک راهم
    خاک می‌بوسم و عذر قدمش می‌خواهم
    من نه آنم که ز جور تو بنالم حاشا
    بنده معتقد و چاکر دولتخواهم
    تعبیر:
    انسان فداکاری هستید و در زندگی در حق بسیاری از خودگذشتگی نشان داده اید، با این که خوبی ها را با بدی جواب داده اند اما شما به راهی که در پیش گرفته اید اعتقاد دارید. گاهی در مورد آینده نگرانی. نگرانی تو بی مورد است، زیرا خدا تو را در همه حال یاری خواهد کرد.

تعبیر:

f@rid69 از این پست تشکر کرده است.
  7. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    116
    متولدین آذر :

به غیر از آن که بشد دین و دانش از دستم
    بیا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم
    اگر چه خرمن عمرم غم تو داد به باد
    به خاک پای عزیزت که عهد نشکستم

M @ H @ K از این پست تشکر کرده است.
  8. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    149
    #فال_حافظ

یکشنبه 20 فرودین 1402
    •┈•✦✿☆❤️ #فروردین ❤️☆✿✦•┈•

عشق تو نهال حیرت آمد
    وصل تو کمال حیرت آمد
    بس غرقه حال وصل کآخر
    هم بر سر حال حیرت آمد

تعبیر:
    با رسیدن به وصال یار کمالات تو بیشتر خواهد شد. از هر طرف درهای رحمت به سویت باز می شود. با کمک یار، جهانی را زیر و رو می‌کنی که همگان در حیرت می‌دانند. به خدا توکل کن و برای رسیدن به هدف تلاشت را بیشتر کن.

•┈•✦✿☆❤️ #اردیبهشت ❤️☆✿✦•┈•

☂ دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود
    تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود
    دل که از ناوک مژگان تو در خون میگشت
    باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود
    تعبیر:
    چشم به محبت و توجه کسی دوخته‌ای، دلت برای او تنگ شده ولی بدان بزودی او را می‌بینی و خوشحال می شوی. خبر خوبی در راه است که زندگیت را بهتر می‌کند.

•┈•✦✿☆❤️ #خرداد ❤️☆✿✦•┈•

☂ روی بنما و مرا گو که ز جان دل برگیر
    پیش شمع آتش پروانه به جان گو درگیر
    ترک درویش مگیر ار نبود سیم و زرش
    در غمت سیم شمار اشک و رخش را زر گیر

تعبیر:
    شما ارزش هر کس را به پول و مقام آنکس می‌دانید و از کسانی که پول و مقام ندارند دوری می کنید. بدی ها را از خود دور کنید تا چون آب صاف و زلال شوید. پول و مقام تان در بازوی شماست همت کنید و با تلاش به پول هم می‌رسید. با حرف زدن کار درست نمی‌شود، مرد عمل باشید.

•┈•✦✿☆❤️ #تیر ❤️☆✿✦•┈•

☂ سحر ز هاتف غیبم رسید مژده به گوش

تعبیر :

•┈•✦✿☆❤️ #مرداد ❤️☆✿✦•┈•

☂ سرم خوش است و به بانگ بلند می‌گویم
    که من نسیم حیات از پیاله می‌جویم
    مکن در این چمنم سرزنش به خودرویی
    چنان که پرورشم می‌دهند می‌رویم

تعبیر:
    دنبال اهداف خاصی در زندگی هستی که به نظر دیگران بی ارزش می آید ولی به اعتقاد خودت بهترین اهداف و بهترین روش را برای رسیدن به آنها انتخاب کرده‌ای. اعتماد به نفس شما شایسته تقدیر است و ایمان و اعتقاد شما به هدفتان عامل موفقیت شماست، پس به طعنه‌ها و سرزنشهای دیگران اعتنا نکن و اهداف خود را دنبال کن که پیروز خواهی شد.

•┈•✦✿☆❤️ #شهریور ❤️☆✿✦•┈•

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم
    راحت جان طلبم و از پی جانان بروم
    گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب
    من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

تعبیر:
    برای بستن دهان مردم هیچ کاری نمی توان کرد. اگر مصمم هستید به آرزوها و اهدافی که برای خود تعیین کرده اید دست پیدا کنید از شماتت ها و حرف های منفی اطرافیان دلگیر و آزرده خاطر نشوید. از همان ابتدا می دانستید برای رسیدن به هدف خود با سختی ها و موانع دشواری روبرو خواهید شد، پس ناامید نشده و به تلاش ادامه دهید. از مشکلات نترسید و با دقت و دوراندیشی تصمیم بگیرید تا به مراد دل برسید.

┈•✦✿☆❤️ #مهر ❤️☆✿✦•┈•

هر نکته‌ای که گفتم در وصف آن شمایل
    هر کو شنید گفتا للهِ دَرُّ قائل
    تحصیل عشق و رندی آسان نمود اول
    آخر بسوخت جانم در کسب این فضایل

تعبیر:
    سختی ها جزء جدانشدنی از زندگی هستند و اگر طالب چشیدن طعم موفقیت و خوشبختی هستید باید برای رسیدن به آن، مشکلات را تحمل کرده و صبوری کنید.
    قدم در راهی گذاشته اید که برای موفقیت نیاز به دقت کافی و آرامش خاطر است. از تصمیمات عجولانه برحذر باشید و از حوادث و رخدادهای آینده غم و ترس به دل راه ندهید.

. •┈•✦✿☆❤️ #آبان ❤️☆✿✦•┈•

☂ ای روی ماه منظر تو نوبهار حسن
    خال و خط تو مرکز حسن و مدار حسن
    در چشم پرخمار تو پنهان فسون سحر
    در زلف بی‌قرار تو پیدا قرار حسن

تعبیر:
    روزهای خوشبختی و کامیابی نزدیک است و زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد. قدر خانواده و نزدیکان را بدانید که بسیار مهربان و دلسوز هستند. عهدی که با یار بسته اید خوب و مبارک است. از فرصت‌های پیش آمده استفاده کنید و با دوراندیشی و تدبیر، آینده روشنی برای خود بسازید.

•┈•✦✿☆❤️ #آذر ❤️☆✿✦•┈•

عیشم مدام است از لعل دلخواه
    کارم به کام است الحمدلله
    ای بخت سرکش تنگش به بر کش
    گه جام زر کش گه لعل دلخواه

تعبیر:
    چرخ گردون به کام شما می‌چرخد و دوران کامیابی فرارسیده، انشاءالله به زودی به مراد دل خواهید رسید و به سعادت و خوشبختی دست پیدا می‌کنید. افراد حسود به دنبال توطئه‌چینی هستند، از افراد حسود و دورو دوری کنید و از کبر و غرور برحذر باشید تا این روزگار خوش و خوشبختی ماندگار باشد.

•┈•✦✿☆❤️ #دی ❤️☆✿✦•┈•

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب
    گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب
    گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار
    خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:
    اگر توقع داری که به موفقیت برسی باید کمتر دنباله رو دل و هوی و هوس خود باشی زیرا فرصت های مهم زندگی را از تو میگیرند ولی اگر عقل و احساس را به هم آمیزی چندان دور نیست که کارها مطابق میلت پیش روند.

•┈•✦✿☆❤️ #بهمن ❤️☆✿✦•┈•

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست
    ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
    سهو و خطای بنده گرش اعتبار نیست
    معنی عفو و رحمت آمرزگار چیست

تعبیر:
    از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می‌کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می‌افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آن لذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

•┈•✦✿☆❤️ #اسفند ❤️☆✿✦•┈•
    .
    ☂ ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت
    جانم بسوختی و به دل دوست دارمت
    تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک
    6باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر:
    او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

m naizar از این پست تشکر کرده است.