1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

صندلی داغ شماره 40 با حضور نانیلا کاربر انجمن تاپ فروم

شروع موضوع توسط traffic ‏23/10/21 در انجمن صندلی داغ

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    130
    41.اگه قرار باشه یکی رو بکشی کی رو انتخاب میکنی؟ بکشم؟ بسم الله هارهار بذارین چیزی نگم منو تو گونی برندارن ببرن هارهار

42.بهترین کمکی که تو زندگیت دوست داری بهت بشه چیه؟ "همراه" بودن. اینکه کسی باشه و اوضاع و احوال رو بپرسه. ارزشمنده و کمکْ‌حال

دوس داشتی تو کدوم دوران تاریخ زندگی می کردید؟ هم .ـ. صفویه رو دوست دارم، ولی اونقدری که تو اون دوران زندگی کنم، نه.

43.ازچی میترسی؟ مرگ. واقعا مثل ببعی ازش میترسم هارهار

44.الان چه احساسی داری؟ شادم.

45.بزرگترین آرزوتون چیه؟ "آرزو"؟ چیزی که دست نیافتنی باشه دیگه؟ بتونم کنار کسی که دوستش دارم، زندگی کنم.

46.دوست دارید بر گردید به دوران کودکی؟ نه راستش.

47.شده دل کسی رو بشکنید؟ اگه آره چرا آخه؟ آره بابا هارهار. دعواهای خواهر برادری و اینا دیگه هارهار

48.زیبا ترین کلمه ای که تا حالا شنیدید چیه؟ نمی دونم، ولی "عزیزدل" رو دوست دارم.

49.تا حالا بهتون گفتن شبیه فلان هنر پیشه ای؟ اگه آره کی؟ نه بابا هارهار

50.چند بار تا حالا خون اهدا کردید؟ صفر -.-

51.جورابتون سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیدش یا میندازینش دور؟ می پوشم.

52.تا چند سالگی دوست دارید عمر کنید؟ نظرتون در مورد پیری چیه؟ ازش میترسید؟ عه، آره از پیری هم می ترسم هارهار. تا جایی که به پِت پِت و فِس فِس نیفتاده باشم هارهار

53.سختترین کار تو زندگیتون چیه؟ صحبت با آدما و قانع کردنشون
    خب فعلا همینا
    تا بعد@};-
    مرسی که اومدی ترافیک "-:

M @ H @ K، m naizar، مرهم و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    130
    @N@vid
    به به خواهر حسین قلی هم اومد روی صندلی
    خوشومدی خیلی زیاد ممنونم هارهار

54- چی باعث میشه داستان حسین قلی را اینقدر دوست داشته باشی؟ اگه از دید "نماد"ـی نگاهش کنی، خیلی زیباست. خودم هم اونقدر ها سر در نمیارم از بعضی از تصویرسازی های شاملو، ولی واقعا زیباست خب ._. آه چه سوال سختی ._.
    55- به نظرت اگر چیکارکنی زندگیت بهتر میشه ؟ توی این بازۀ زمانی، درس بخونم هارهار
    56- الگویی داری در زندگیت؟ نه تقریبا
    57- چقدر دقیق میتونی تجسم کنی چیزی که میخوای را؟ راستش ترجیحم اینه که اونقدر تجسم نکنم. تا غرق رویا بشم و در واقعیت بهشون نرسم. سوای ازون، قوه تجسم خوبی هم ندارم
    58- نظرت راجب صدای Eresa چیه؟ به نظرت بره خواننده بشه اونور؟ اینور هم فکر نکنم دیگه به خوانندگیِ ماها گیربدنا :-؟ آما، صداش خیلی به دل میشینه (( : شخصا خیلی دوست دارم ^___^
    59- تجربه ای از رفتن در دل ترسهات داشتی بدون شک تابحال، یکیشو بگو واسمون ترسام دردسترس نیستن هارهار دیگه نهایتن وقتی از واکسن زدن میترسیدم رفتم واکسن زدم یا شب تو تاریکی رفتم وسط باغ هارهار
    60- 5 دقیقه زمان بگیر و یدونه نقاشی برامون بکش آپلود کن، موضوعشم آزاد اینو بعدا میشکم آپلود میکنم.
    61- اهل شب زنده داری هستی؟ نچ ._.
    62- تاحالا ازت خواستگاری کردن؟:) البته الان خیلی زوده طبیعیه اگر جوابت نه باشه ||||||:
    63- تا حالا رفتی گج بیاری از دفتر و حس پیروزی بهت دست بده؟ زمان ما وایت برد بود همه چی عمو :oh: دیگه نهایت یکی دوتا گچ یواشکی قاپیدم اوردم خونه کف حیاط لِی لِی کشیدم بازی کردم هارهار
    64- چقدر از خودت خوشت میاد؟ اخلاقی: 6از 10 ذهنی/فکری:6 از 10 ظاهری: 3 از10 میانگین 5از 10 هارهار:x
    65- تاپ فروم را دوست دارم چون....می توانم چرت و پرت بگویم ... . این جمله را کامل کن
    66- .....اون دختره که ازش بدم میاد هارهار.... چه باشه چه نباشه من از زندگیم لذت میبرم.
    67- خیلی خوشحال میشم با .......@M!LAD ): ..... کاربر بیشتر آشنا بشم.
    68- یدونه سوال از خودت بپرس که ممکنه کسی نپرسه ازت
    5 تا از آهنگای موردعلاقه ات؟
    درخت-ابی__فرشته-قمیشی__a sky full of stars-coldplay __زندگی-علیرضا قربانی __شکایت-سوگند

69- تولدت دوست داری کدوم بچه های سایت شرکت کنند؟ مجازی همه اتون هارهار ولی واقعی :-" @کوکی♥❄ و @مرهم
    مرسی

خواهش میکنم "-: مرسی که اومدی ._.

M @ H @ K، m naizar، مرهم و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    130
    @mahoor.r
    سلام نانیلای عزیزم (: سلام ماهور، ماهور سلام ^_^
    زیاد نمیشناسمت ولی خب همین تاپیک میتونه به شناختنت کمک کنه.. یوهو .--.
    ۷۰.دوست داری کدوم خاطره زندگیت دوباره برات تکرار بشه؟ چندوقت پیشا رفته بودیم اینجا. دوست دارم دوباره بزنم دل جنگل، رودخونه رو پیدا کنم و آب بازی کنم تو اون مکان بکر. منتها با کسی که دوستش دارم. اگه بشه، خیلی خوب میشه (((((((:
    ۷۱.بزرگترین درسی که از ۱۷ سال زندگی یاد گرفتی،چی بوده؟ واقعن never give up هارهار ((( :
    ۷۲.تو به چه افرادی میگی "معجزه" ؟ کسانی که بشه دوستشان داشت و ارزش "خرج" کردن دوست داشتن رو، داشته باشن **
    ۷۳.به چه افرادی میگی "سمی" ؟ در حال حاضر، فقط همکلاسی هام سمین به نظرم.[احتمالا چون ارتباطات محدودی دارم] و آدمای حسود، پرافاده و بیخود. هر کسی که با دودوتا چارتا کردن های ساده، به این نتیجه برسی که ارزش وقت گذاشتن و وقت سپری کردن باهاش، رو نداره.
    ۷۴.کدوم رفتار شخصیتی برات جذابِ؟ اینایی که سعی میکنن فکر کنن، و هرچیزی رو لقمه نمی پذیرن. اینایی که از افراط و تفریط پرهیز میکنن و نمیدونم، به طور کلی آدم های فکور برام جذابن. ولی رفتار؟ نمیدونم.

ممنون که وقت گذاشتی عزیزم(:
    قربونت *-:

M @ H @ K، m naizar، مرهم و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    130

با امکانات دردسترس یک کنکوری کشیدم دیگه .__. شرمنده "-:
    ~لبش و چشماش لاکه -_-

M @ H @ K، m naizar، traffic و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. کاربر فعال ~✿~

امتیاز دستاورد:
    112
    سلااام بر تو عی بانو نانیلای جوان : ) @نانیلا
    75.چطوری خوبین؟؟: )
    76. بخوای از خودت تعریف کنی , چجوری تعریف میکنی؟؟
    77. آیا به این ایمان نداری که زیبایی سلیقه ایه؟؟
    78. چه معیار هایی برای انتخاب رفیق داری؟؟
    79. اگر خوشحال باشی چجوری خوشحالیتو بروز میدی؟؟
    80. سرگرمی این روزات ؟ : )
    81. حاضری برای وقت پر کردن با کسی رفیق دوست یا رابطه ای چیزی شکل بدی؟؟
    82. یکی از شیطونی های کوچیکت رو تعریف بنما ؟ : )
    83. سن عقلی خود را چن سال میدانی؟ : ))
    84. ورزش مورد علاقه که دنبال میکنی؟
    85.یه عکس پروفایل اگر بخوای به من تقدیم کنی چه عکسیه(هر وقت که حال داشتی و وقت کردی, 2 3 ماه هم شد مشکلی نیس, درساتو بخون@};-)
    86. خو : )) حالا هر وخ عصبی بشی چیکار میکنی؟؟ چیزی میشکونی؟؟ مشت تو درو دیوار؟؟ از این حرکتا :whisper2::دود:
    87. به لبخند خود از 1 تا 10 چن میدی؟
    88.چرا ظاهری خودتو زیبا نمیدونی؟؟ دلیل خاصی داره؟؟
    89. خوابی که دیشب دیدی را تعریف بنما, یادت نمیاد اگر,, یکی از خوابای خوبی که یادته :)
    90. میگن تو آمریکا پسرایی که شکم دارن جذابترن برا دختراشون تا پسرایی که سیکس پک دارن,, با @boy.Star داریم تو ایران آمار میگیریم ببینیم چجوریه,, نظره شما چیه؟؟ سیکس پک , ایر بگ , یا معمولی ؟ :)

خوبه تموم نشده بود رسیدم + ممنون از لطف فراوانت بهم:flower::گل2: شرکت نمیکردم تو صندلی داغت اصن عذاب وجدان میگرفتم : ) همی دیگه, ایشاالله که موفقو پیروز و خوب باشی

آخرین ویرایش: ‏28/10/21
    m naizar، traffic، نانیلا و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    130
    @1999shayan.m
    سلااام بر تو عی بانو نانیلای جوان : ) @نانیلا سلام مرد جوان "-: ((:
    75.چطوری خوبین؟؟: ) جمع نبند ~_~ خوبم خوبم ^^
    76. بخوای از خودت تعریف کنی , چجوری تعریف میکنی؟؟ هِم. نسبتا باهوش، مهربان، صبورو زلال ولی تنبل و اهمال کار.
    77. آیا به این ایمان نداری که زیبایی سلیقه ایه؟؟ از نظر زیبایی شناسی تناسبات مطرحه "-: از نظر روانشناسی سلیقه و از نظر دینی خدا آفریده؛ ما چیکاره ایم ((: ولی به نظرم "دلی"ـه ((:
    78. چه معیار هایی برای انتخاب رفیق داری؟؟ فکور باشه. دورو نباشه و عاقل باشه.
    79. اگر خوشحال باشی چجوری خوشحالیتو بروز میدی؟؟ لبخند میزنم و خوشحالی های خیلی گنده رو که کم پیش میاد؛ آهنگ می ذارم می رقصم ((: و خوشحالی های بین این دورو، برای اینکه یادم نره بعد از "یوهو" گفتن ها و جیغ جیغ ها، یادداشتش میکنم تا یادم نره (((:
    80. سرگرمی این روزات ؟ : ) کتابی که محبوب"-:ـم بهم معرفی کرده رو دارم میخونم ((:
    81. حاضری برای وقت پر کردن با کسی رفیق دوست یا رابطه ای چیزی شکل بدی؟؟ این سوالتو نفهمیدم": یعنی به هر طریقی که خوندمش، نتونستم معنیشو متوجه بشم. میگی منظورتو؟
    82. یکی از شیطونی های کوچیکت رو تعریف بنما ؟ : ) من شیطون نیستم بابا (((: این نوید شایعه درست کرده ._. یه بار تو مدرسه، یه تولد کوچولو گرفته بودیم با دوستام. بقیه که رفتن نماز، ما(من و دوست صمیمیم) بی نمازا "-: کیکه رو برداشتیم و خوردیم و صداشو هم در نیوردیم "-: حسابه؟ ((:
    83. سن عقلی خود را چن سال میدانی؟ : )) همین 17 سال... نه اونقدرها عقب تر و کودن تر از سنمم و نه بیشتر از سنم میدونم...
    84. ورزش مورد علاقه که دنبال میکنی؟ دنبال کردن یعنی تماشا کردن یا اینکه خودم ورزش کنم واینا؟ :" خودم بدمینتون بازی میکنم. فوتبال رو هم گاها می بینم.
    85.یه عکس پروفایل اگر بخوای به من تقدیم کنی چه عکسیه(هر وقت که حال داشتی و وقت کردی, 2 3 ماه هم شد مشکلی نیس, درساتو بخون@};-) (((:
    خیلی سخته انتخاب ((((: ولی اینا رو نگاه بنداز. هرکدوم دوست داشتی بردار (((:
    1 آرون سوارتز (((:
    2 تیموتییی
    3 نارنجیی

86. خو : )) حالا هر وخ عصبی بشی چیکار میکنی؟؟ چیزی میشکونی؟؟ مشت تو درو دیوار؟؟ از این حرکتا :whisper2::دود:آره بابا هارهار آخرین بار مداد مغزیمو شکوندم :"
    87. به لبخند خود از 1 تا 10 چن میدی؟ خواهرم میگه لبخندت زشته ): با خوشگلا مقایسه میکنه خب :whisper2: ولی خب، با در نظر گرفتن اینکه دندونام نسبتا درشتن و گرد-_- ولی در عوض چال لپ دارم "-:7 از 10
    88.چرا ظاهری خودتو زیبا نمیدونی؟؟ دلیل خاصی داره؟؟ دماغ بی قواره-پوستی که بهش رسیدگی نشده و داغونه_یه دلیلشم میتونه مقایسه با آدمای خیلی زیبا باشه... نمی دونم..
    89. خوابی که دیشب دیدی را تعریف بنما, یادت نمیاد اگر,, یکی از خوابای خوبی که یادته :) خب ((((: خیلی وقته خواب ندیدم (((: ولی خواباییم رو که دوست دارم، همیشه یادداشت می کنم (((: و الآن یکی رو برات کپی پیست می کنم (((:
    «بگذریم... خواب بعدی که دوستش دارم *-* :
    اینطوری بود که انگار وسط یه بازی! بودم :‌)))
    بعد حالا باید با یکی که وسط بود و یه سری حلقه و مدارها دورش بودن (منظومه شمسی را تصور کنید"-:) و باز توی این مدارها آلات جنگی بود و اینا... باید مبارزه می کردی و شکستش می دادی! و خب حالا اینطوری شد که نفهمیدم چی شد، ولی یه جا یکی از مدارهاشو برداشتم تو دستم گرفتم و شروع کردم به حرکت کردن تو هوا. بعد حالا از یه سری شهرای شلوغ رد می شدم که از ساختموناشون هی تیر می زدن آدما و اینها! خلاصه از کلی شهر رد شد (آقا من ابعادم بزرگ نبودها! چون اون وسیله گنده هه دستم بود و سوار اون بودم اینطوری بودم که انگار 7-8 برابر ساختمون بزرگا قد دارم) بعد از شهرها رد شدم رسیدم به یه جایی که این شکلی بود که انگار یه نیروگاهی، چه میدونم ازینا که نفت استخراج می کنن خلاصه همچین چیزی بود. با کلی در و دیوار و دوربین امنیتی و امثالهم...
    بعد اونجا رفتم اول دوربینا رو پوکوندم :-" بعد با تفنگ باید یه چیزی رو می زدم و شت قشنگ اینطوری بود که انگار بازیهK بعد مثلا وقتی که تفنگو روی اون هدف دقیق تنظیم می کردم خط های سبز دورش نمایان می شد و وقتی نه، قرمز J و خلاصه شلیک کردم و اینا، بعد یه ماشین ابوقراضه از نمی دونم کجا و چندنفر آدم پیدا شدن... و بعد یه مشت آدم هم از یه طرف دیگه داشتن سرازیر میشدن تو اونجا مثلا خامنه ای هم توشون بود! بعد هیچی دیگه کلا آدم های عجیب غریب... یکی بود فقط یه چشم داشت و اونطرف صورتش کلا خالی بود وپوست بود فقط K یکی بود اسکلت بود و لباس پوشیده بود K بعد ما و اینا سوار شدیم و دیگه نذاشتیم بقیه بیان... خلاصه با اینا به سوی مقصدی که نمی دونم کجاست شروع کردیم رو آب ماشین سواری کردن و بینگو. کم کم رفتیم و داشتیم غرق می شدیم و حالا این وسط یه این فکر می کردم که اوخی این همه زحمت کشیدم که آخرش اینطوری غرق شم و هعی... بعد حالا اونجایی که نزدیک بود خیلی غرق شیم یکی دو نفر دستشون رو می بردن بالا و به چیزایی که تو هوا بود چنگ می نداختن... و خب اینطوری شد که حالت اهرم و طناب ازشون استفاده کردن و هلمون دادن و رسیدیم به یه چیز که میشد روش نشست :-" خشکی نه ها.. انگاری مثلا اون آبا اینطوری بوده باشن که محافظ باشن و بعد توی اون آبا یه ساختمون و تجهیزات باشه؟ اونطوری رسیدیم اونجا... بعد بقیه غرق شدن تو ماشین ... و خب من و یکی دیگه که اسکلت بود -_- رفتیم بالا و خب دراز کش منتظر مرگ موندیم و همونطوری که ناامید و غمگین اونجا بودیم و اینور و اونور جسدها و استخون های مرده ها رو می دیدیم دور و برمون، یهو چارتا رباط دیدم که اومدن و یه سری صفحه ها پرت کردن طرفم و من که می گفتم وای! الآن می میرم:‌)) و اینا می کشنم، در کمال تعجب طفلی ها برداشتن یه سری ماشین های کوچولو ساختن و با یکی دیگه که خیلییی بزرگ بود و اینا، مارو سوار اونا کردن و بگردوندن :‌) بعد اینطوری بود که هی غرق میشد ماشینه، ولی اونا تندی با یه ماشین دیگه عوضش می کردن:‌))) و خلاصه تنها ایده ای که به ذهنم می رسه اینه که کشور درگیر جنگ شده بوده؛ ماها می خواستیم فرار کنیم:‌)) کشور مقصد برمون گردونده ~_~ یزیدها :‌-"
    و خب آره دیگه خامنه ای هم حتی می خواست با ما بیاد :-" که نبردیمش البته :-" ماشین کوچولو هایی که سوارشون برگشتم هم ازین لگو های اسباب بازی درست شده بودن :‌))) ماشین اولیه ای هم که باهاش رفتیم، آبی teal بود :‌))) نمی دونم دیگه نیم ساعته دارم اینجا می نویسم :‌| فکر نمی کردم انقدر طول بکشه :‌| تازه! خوابمم میاد :‌( عه، ولی خوابام خیلی خوشگل بودن:‌( نمی دونم چرا اینجا نوشتمشون یه طوری شدن :‌( »

90. میگن تو آمریکا پسرایی که شکم دارن جذابترن برا دختراشون تا پسرایی که سیکس پک دارن,, با @boy.Star داریم تو ایران آمار میگیریم ببینیم چجوریه,, نظره شما چیه؟؟ سیکس پک , ایر بگ , یا معمولی ؟ :) معمولی *____*
    خوبه تموم نشده بود رسیدم + ممنون از لطف فراوانت بهم:flower::گل2: شرکت نمیکردم تو صندلی داغت اصن عذاب وجدان میگرفتم : ) همی دیگه, ایشاالله که موفقو پیروز و خوب باشی
    ذوق کردم کلی *_* مرسی ^_^

M @ H @ K، 1999shayan.m، m naizar و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    137
    سلام به دوستان خوب و همیشه همراه تاپ فرومی
    تشکر از همه دوستانی که شرکت کردن
    و یه خسته نباشید بگیم به @نانیلا خانم عزیز که وقت گذاشتن و تو صندلی داغ شرکت کردن و به سؤالات پاسخ دادن

@};-@};-@};-@};-

نانیلا، 1999shayan.m و M @ H @ K از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.