1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

نغمه در دام 2 پسر خبیث تهرانی / مرا به زور به خانه بردند !

شروع موضوع توسط saddaf ‏7/3/21 در انجمن اخبار حوادث

1. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    113
    حوادث رکنا: دختر جوان به نام نغمه به اتهام آدم ربایی و تجاوز از دو پسر جوان شکایت کرد. متهم در دادگاه اتهام خود را انکار کرد.

نغمه در دام 2 پسر خبیث تهرانی / مرا به زور به خانه بردند !

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، دو سال قبل رسیدگی به شکایت دختر جوان در دستور کار ماموران پلیس پایتخت قرار گرفت. او در شکایت خود ادعا کرده بود پسری جوان به نام پوریا در یک خانه ویلایی در شهرک غرب تهران او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

عکس اسکناس جدید 5 هزار تومانی + مشخصات امنیتی
    اصابت گلوله پلیس به دختر بی گناه تهرانی + فیلم گفتگو با برادر و خانم وکیل دختر زخمی
    روشی متفاوت در افزایش ترافیک سایت
    ماگ خاص و فانتزی رو با تخفیف از پلازیو بخر!
    جدیدترین موزیک ها رو از اینجا دانلود کن
    فروشگاه آنلاین خودت رو داشته باش!
    شکایت دختر زخمی از پسر جوان
    نغمه که موقع مراجعه به ماموران پلیس سر و صورتش زخمی بود در طرح شکایت خود گفت:«مدتی قبل با پسری به نام پوریا دوست شدم.اما دوستی ما یک رفاقت معمولی بود و به اصطلاح جوان های امروزی با هم جاست فرند بودیم. یک روز می خواستم با پوریا بیرون بروم که او به من گفت اول باید مقابل خانه شان برویم. گفت کاری دارم که سریع انجام می دهم و بعد بیرون می رویم. من هم قبول کردم. به خانه شان که رسیدیم از من خواست چند دقیقه در حیاط خانه شان منتظرش باشم. اما یکدفعه با یکی از دوستانش به زور مچ دست من را کشید و به داخل خانه برد و بعد هم به من تجاوز کرد.»

بعد از ثبت شکایت نغمه،ماموران پلیس پوریا را شناسایی و دستگیر کردند.

15 سال حبس به اتهام آم ربایی
    بعد از تکمیل تحقیقات اولیه متهم در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه رفت. او در برابر اتهام ضرب و جرح نغمه، آدم ربایی و تجاوز به عنف از خود دفاع کرد و گفت:«من این اتهامات را قبول ندارم.من و نغمه با هم دوست بودیم و او چند باری به خواست خودش به خانه ما آمده بود.اما من اتهام تجاوز و ضرب و جرح را قبول ندارم.»

قضات دادگاه با بررسی مدارک و ادله موجود در پرونده متهم را به اتهام ضرب و جرح به پرداخت دیه محکوم کردند.همچنین او به اتهام آدم ربایی به تحمل 15 سال حبس محکوم شد.متهم با رای دادگاه از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شد و به اتهام زنا غیرمحصنه به تحمل 100 ضربه شلاق محکوم شد.

محاکمه مجدد به اتهام آدم ربایی
    حکم صادر شده از سوی دیوانعالی کشور در مورد زنا و ضرب و جرح مورد تائید قرار گرفت اما در مورد آدم ربایی نقض شد.

به این ترتیب متهم روز گذشته بار دیگر در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام آدم ربایی پای میز محاکمه رفت.او این بار هم اتهام خود را انکار کرد و ادعا کرد آدم ربایی در کار نبوده و نغمه با میل خودش وارد خانه آنها شده بود.

قاضی حشمتیان به همراه مستشاران خود قاضی واعظی و قاضی منافی برای صدور وارد شور شدند

m naizar و M @ H @ K از این پست تشکر کرده اند.
  2. کاربر مفید ~✿~

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    استاد همه پرفسورای دنیا
    تجاوز باید مجازات اعدام داشته باشه
    گرچه اعدامم چیزی از گذشته رو جبران نمیکنه اما حداقل اندکی ب سزای عملش برسه و درسی بشه برای سایرین:آبنبات:

M @ H @ K از این پست تشکر کرده است.
  3. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    130
    اعدامم مشکلای خودشو داره .. .
    در نهایت باعث میشه که اتهامای دروغین و به تبع، اعدام افراد بیگناه صورت بگیره ..
    سوای ازینکه اگر مجازات اعدام کافی بود و قرار بود درس عبرت بسازه الآن نباید شاهد جرم هایی که مجازاتشون اعدامه می بودیم (( : ولی خب، می بینیم که قتل هنوز هست، و قاچاق و ...

خانۀ جامعه از پای بست ویران است خلاصه :oh::oh::oh::oh: