1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

میز گرد "بورس"

شروع موضوع توسط hileya ‏22/3/20 در انجمن محفل تاپ فرومی ها

1. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    118
    حرفه:
    juristic
    سلام بچه ها . عید همگی مبارک . @};-@};-ارزوی سال خیلی خوب برای تک تک بچه های گل تاپ فروم @};-@};-

بچه ها یه سوال دارم .
    میخاستم ببینم کسی از اینحا داخل بورس فعالیت داره ؟

Αli язza، کوکی♥❄، Aryangirl و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    83
    حرفه:
    IT-Mobile Repairs
    سلام‌ عیدشماهم مبارک
    من تازه وارد این بازار شدم@};-

کوکی♥❄، MajiD.JD، BLACK STAR و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Darkness

امتیاز دستاورد:
    116
    حرفه:
    B4A
    سلام
    درمورد بازار و شرایطش بگید @};-

کوکی♥❄، MajiD.JD، Anoosh و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    83
    حرفه:
    IT-Mobile Repairs
    سلام
    من چون تازه وارد این بازار شدم خیلی اطلاعات کاملی ندارم ولی تجربیات خودم رو خدمتتون عرض می‌کنم.
    اولین ویژگی که تو خودتون باید داشته باشید تا بتونید وارد این بازار بشید رسیک پذیری هست، و اینکه باید رفتار هیجانی نداشته باشید.
    اول از همه باید مبلع مازادی که دارید و وارد بازار کنید نه با قرض و فروش چیزی و به هیچ‌وجه تمام سرمایه‌تون رو وارد این بازار نکنید.
    اگر تحلیل تکنیکال بلدید خودتون راحت میتونید خرید و فروش کنید وگرنه یه آدم مطمئنی که بهتون سیگنال بده پیدا کنید و به مرور حالا ازش یاد بگیرید.
    من خودم اول روی عرضه‌های اولیه شروع کردم عرضه‌های اولیه توی کوتاه مدت ۱۰۰٪ سود ده هستند ولی خب مبلغشون کمه در حد اینکه شما ۱۰۰هزارتومانتون رو توی دوهفته کنید ۲۰۰هزار تومان.
    باید طبق هدف‌های کوتاه مدت یا بلند مدتی که دارید یک سبد خرید برای خودتون بسازید که اگر یک سهمی ضرر کرد، سود سهم‌های دیگه اون رو پوشش بده.

به نظر من اگر سرمایه کمی دارید، سرمایه‌گذاری توی بازار بورس بهترین گزینه‌است.

کوکی♥❄، MajiD.JD، BLACK STAR و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    118
    حرفه:
    juristic

بچه ها من خودم نزدیک ۸ ماهه داخل این بازارم . کلاساشم رفتم .

واقعا خ خوبه . خ بهتر از بانکه که پولتو بزاری داخلش .

مثلا شما یه سرمایه ای داری بهش نیاز ندارید وارد این بازار میکنید سودش خ بیشتر سود بانکه . سرمایه
    از صد هزار تومن میتونی بزاری تا میلیونی یا میلیاردی .

من این تاپیک زدم اگه کسی وارد شده راهنماییش کنم . تو ای تورم بهنرین درامد برا خودتون بازار بورس هست . همانطور که دوست عزیزمون گفتن تازه واردان بورس میتونن هم پولاشون بزارن داخل صندوق هم از عرضه اولیه استفاده کنند که همش سود نیده مثلا یه عرضه قیمتش ۱۰۰ هزار هس یا ۲۰۰ هزاره پول میزاری در عرض کمتر یکماه ۱۰۰ درصد یا بیشتر سود میده .

اقا دانیال اگه میخای وارد بورس بشی از الان اقدام کن . چون گفتن سال ۹۹ میخاد بشه ازمونی . اول ازمون میگیرن اگه قبول بشی کد بهت میدن . من که خیلی راضیم از این بازار . من الان دیگه خ واردم چون کالاساش رفتم . خودم اول از ۸۰۰ هزار شروع کردم . الان دیگه میلیونی پول میزارم .

بچه ها راهنمایی خاستین درخدمتم . بهترین درامد با کمترین سرمایه . خاستم کمکی بهتون کرده باشم.

مثلا شما پولتون میزاری بانک در سال مگه چقدر سود میده؟ اینجا خ بیشتر از بانک سود دهی داره

کوکی♥❄، MajiD.JD، MarshaI و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    118
    حرفه:
    juristic

افرین خوب کاری کردین . سبد های متنوع برا خودتون داشته باشین . از بانکی ها . سیمانی ها . خودرویی ها و دارویی ها و غذایی ها . ۵ ماه اول با یک میلیون شروع کنید بعد کم کم که واردتر شدی دیگه شرایط بازار میاد تو دستت.

شما میتونید به دوستان و تک تک اعضای خاتواده بگید که بیان داخل این بازار . و براشون کد بگیرین
    پدرو مادرو و خاهر و برادر

کوکی♥❄، MajiD.JD، MarshaI و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    118
    حرفه:
    juristic
    دوستان یک مثال میزنم خرید سهام بورس بر طبق شرایط اقتصادی پیش برید . الان سهم دارویی و غذایی خ خوبه . من خودم یه سهم داروی دارم رو قیمت ۶۰۰ خریدم الان که کرونا اومده قیمتش شده نزدیک ۴ هزار . تزدیک همون مواد شوینده برا خرید عالیه . و مواد غذایی

یک میلیون گذاشتم داخل یکیش الان شده ۳ میلیون . با ۲۰۰ درصد سود.

البته گفتمتون از صد هزار میتونید بزارید تا میلیاردی

کوکی♥❄، MajiD.JD، MarshaI و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    Guitarist / Producer / Translator/ Gamer
    من تو زمینه رمز ارز کار میکنم و بهتون کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی رو معرفی میکنم ، ی مقدار سخت هست ولی نتایج خوبی میده .
    یه سری سایت و شرکت هم هست که بهتون سیگنال میدن، تا حدودی اونا هم میتونه مفید باشه بنظرم.
    از لحاظ تحلیل فاندامنتال هم بطور مثال همین موضوع کرونا که گفتید خیلی مهمه .

چند وقتی هم هست من حساب ارزی ( کردیت کارد) تو خارج کشور افتتاح کردم، خیلی به خرید سهام شرکت های خارج کشور فکر کردم ولی هنوز اقدامی نکردم

کوکی♥❄، MajiD.JD، BLACK STAR و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    118
    حرفه:
    juristic

فعلا بنظر من سهام شرکت های ایرانی سرمایه گذاری کنید ریسک شرکت خارجی خیلی بیشتره . الانم ک بازارهای جهانی جز ایران بخاطر کرونا خیلی ریزش داشتن . فعلا اصلا وارد نشین

کوکی♥❄، MajiD.JD، Anoosh و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. کاربر ویژه ゚・*.✿کاربر فعال✿.*・゚ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    118
    خرید اوراق مشارکت شرکت های دولتی و خصوصی که برای انجام طرح های عمرانیشون منتشر میکنند در بورس ریسک ندارد چون معمولا ضمانت بانک مرکزی را دارند و در فواصل معین سود سهام مشارکت پرداخت میشود و بعد از اتمام کار نیز اصل پو ل برگردانده میشود و سهام قابل انتقال و پس دادن هم هست

MajiD.JD و hileya از این پست تشکر کرده اند.