1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

بهترین راهکار برای مانع شدن از دزدی خودرو

شروع موضوع توسط iranrahyab ‏12/1/20 در انجمن بازارچه انجمن

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    مطمئنا از آمارهای دزدی ماشین خبر دارید؟ حتما اینرا هم میدانید که اگر ماشین شما دزدیده شود کمتر 24 ساعت نیست و نابود می شود؟
    دزدگیر٬ قفل فرمان٬ قفل پدال تمام اینها به دزدیده شدن ماشین شما کمک نمی کند. تنها فقط کمی زمان را جابجا می کنند.
    ماشین شخصی مثل یک سرمایه در زندگی به حساب می آید. اگر در یکساعت از دستتان برود مطمئا حال خوبی نخواهید داشت و خودتان را نابود می بینید.
    اما در چند سال اخیر به بازارهای ایران اگر سر زده باشید. ردیاب های خوردو بهترین و امن ترین وسیله برای کنترل کردن ماشین شخصی شما هست.
    خرید ردیاب ماشین بهترین ابزار برای اینکه بتوانید در کمتر از چندساعت پس از دزدیده شدن آنرا پیدا کنید.

کاربردی ترین ویژگی ردیاب خودرو کدام است

سیستم شنود با کیفیت صدای بالا، یک ویژگی مهم و کاربردی در دستگاه ردیاب خودرو است. با استفاده و فعال سازی شنود مالک خودرو می تواند در صورت سرقت از مکالمه سارقین اطلاع پیدا کند و فایل صوتی را به پلیس ارائه دهد. همچنین در صورت نیاز به کمک اضطراری و یا شرایط حاد می توانید از دکمه s.o.s استفاده کرده و درخواست کمک کنید.

وجود سیستم شنود و درخواست کمک اضطراری را می توانیم به عنوان دو مورد از بهترین ویژگی های یک ردیاب خوب خودرو معرفی کنیم

متصل کردن ردیاب خودرو به لپ تاپ

ردیاب خودروی خودتان را به سادگی می توانید به ماشین متصل کنید بدون اینکه کسی متوجه حضور چنین ردیابی شود. برای نصب ردیاب خودرو نیاز به هیچ متخصصی نخواهید داشت٬ فقط کمی دقت لازم است.

آخرین ویرایش: ‏13/1/20
  2. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام

ردیاب خودرو کارمکس با قابلیت نصب بر روی انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین، از جمله موتور سیکلت، خودروهای شخصی، کامیونت و کامیون به شما امکان ردیابی آنلاین خودروتان را می دهد. قطعه سخت افزاری ردیاب کارمکس در نقاط پنهان کابین خودرو نصب می شود و با نصب اپلیکیشن کارمکس بر روی تلفن همراه خود یا از طریق دسکتاپ می توانید از تمامی امکانات این ردیاب استفاده کنید. این امکانات شامل ردیابی آنلاین و مشاهده آنلاین موقعیت خودرو بر روی نقشه گوگل، قابلیت شنود صدای داخل کابین، قابلیت قطع برق یا سوخت خودرو از طریق اپلیکیشن کارمکس، تعریف محدود مجاز جغرافیایی، تعریف محدود مجاز سرعت، دریافت هشدار وارد شدن ضربه به خودرو، دریافت هشدار روشن شدن خودرو، ردیابی خودرو حتی در وضعیت خاموش بودن آن و دیگر امکانات که همگی در وبسایت کارمکس قابل مشاهده است. از دیگر امکانات این محصول می توان به 1 سال گارانتی، 6 ماه ضمانت تعویض و 36 ماه پشتیبانی محصول اشاره کرد. می توانید از طریق لینک زیر با تیم مشاوره و پشتیبانی کارمکس در ارتباط باشید:

کارمکس - Carmx.net

جهت مطالعه آخرین مقالات در زمینه انواع ردیاب خودرو، کاربردهای آنها و دیگر مطالب به روز به وبلاگ کارمکس سر بزنید:

ردیاب خودرو کارمکس - بهترین ردیاب (جی پی اس) خودروی ایرانی با پشتیبانی

3. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    می‌خوام یه سری اطلاعات بهتون بدم که خاطرتون جمع بشه بعد از اون انتخاب با خودتون هست!

بهترین روش در حال حاضر برای جلوگیری از سرقت خودرو و همچنین اگر خدای نا کرده خودرو سرقت رفت، بازپس گیری خودرو استفاده از ردیاب خودرو است، بدون شک!
    اما اگر قصد خرید ردیاب خودرو را دارید در ابتدا باید با امکانات دستگاه و تنوع محصولات آشنا باشین
    من توصیه می کنم قبل از خرید ردیاب خودرو حتما دو صفحه زیر را در وب سایت ردیاب من مطالعه کنید و هوشمندانه تر خرید کنید :dizzy-w::ماشین:

راهنمای تهیه محصول ردیاب ماشین
    خرید ردیاب خودرو

4. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    8
    سلام
    من خودم به شخصه وقتی میخوام محصولی رو بخرم اول از همه نظرات بقیه رو می خونم تا دیدشون رو به محصول بسنجم. الانم از خریدم راضی بودم خواستم شما رو در جریان بذارم. حدودا سه هفته پیش از سایت فروشگاهی اینصب ردیاب خودرو مدل GT06 خریدم عملکرد خیلی خوبی داره از اینکه می تونم از خونه صدای داخل ماشینم رو متوجه بشم خیلی خوشم اومد. ماشینم دزدگیر داشت اما همیشه استرس داشتم حتی اگه دزدی بشه نمیدونم کجاست الان با ردیاب خیالم راحت تر شده.

5. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    8
    برای جلوگیری از سرقت خودرو خیلی مدته که علاوه بر دزدگیر از ردیاب هم استفاده میشه من ماشینم فقط به دزدگیر مجهز بود تا اینکه دیدم واقعا وقتی دور تز از محل کارم پارک می کنم استرس دارم همیشه. تقریبا 5 ماهی میشه ردیاب خودرو نصب کردم واقعا دیگه ذهنم راحته و از گوشی چک می کنم همه چیرو . حالا شما هم تست کنید حتما.

fateme11 از این پست تشکر کرده است.
  6. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    رد یاب ماشین چیز خوبیه اما انواع خوبش خیلی گران قیمت است . حتی انواع بی کیفتش گران هستند
    از طرف دیگر دزدان امروزی باهوش شده‌اند و دستگاه‌هایی دارند که سیگنال ماهواره‌ای را مختل می‌کنند. هنگامی که سیگنال ماهواره‌ای مختل شود، مکان‌یابی دستگاه نیز مختل می‌شود و شما نمی‌توانید موقعیت لحظه‌ای خودروی خود را رصد کنید.

mahsa22 و naser22 از این پست تشکر کرده اند.