1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

صندلی داغ صندلی داغ شماره 29 با حضور mahsa68

شروع موضوع توسط اُت ‏29/6/19 در انجمن صندلی داغ

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    113
    ۱۹۹- وقتی کسی تو‌رو نمیفهمه چ‌میکنی!؟
    ۲۰۰- چقد اهل گریه کردنی!؟
    ۲۰۱- چقد محدودیت ها فرصت رو ازت گرفته!؟
    ۲۰۲- نظرت در مورد گفتن (بابا اتفاقی نیوفتاده ک) یا امثالهم ب شخصی ک داغونه حالش چیه!!؟؟ خودت گفتی تا حالا ؟!
    ۲۰۳- شده از همه ی عادمای دور عو برت بخای دور شی و‌ نشه!؟
    ۲۰۴- نظرت در مورد عادمایی ک نسبت ب ذوقت ری اکشن درس حسابی نشون نمیدن چیه!؟ در حالی ک عادم بد یا قصد و غرض داری نیستن!؟
    ۲۰۵- چقد تنهایی گزینی!؟
    ۲۰۶- ناراجتیتو چطور ابراز میکنی!؟
    ۲۰۷- برون ریزی یا درون ریز موقع عصبانیت!؟
    ۲۰۸- تا چ حد زود میبخشی!؟

Pari_A، para3to، DaniyaL و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. umutlu کاربر ارزشمند❤ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    153
    حرفه:
    هِ چـ..
    دوستان عزیز تا فردا شب فرصت دارین سوالات خودتون را از مهسا جان بپرسین
    @};-@};-@};-

Pari_A، para3to، DaniyaL و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. ღ مدیر"سابق" بخش عکاسیღ مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    designer / photographer
    سلام مهسا جان ببخشید زودتر شرکت نکردم عزیزم
    دیگه درگیر امتحانا و بعدش هم یکم از نظر روحی میزون نبودم...

خببببب بریم

۲.۹.وقتی یکی بهت پناه بیاره سعی میکنی چیکار کنی که طرف در ارامش باشه,؟
    ۲۱۰.شده توخیابون یا کوچه دعوا راه بندازی :d؟
    ۲۱۱.جدید ترین خوابی که دیدی رو تعریف کن
    ۲۱۲.چرا اوایل از هم خوشمون نمیومد:|
    ۲۱۳.تقلب کردی تاحالا:d؟
    ۲۱۴. وقتی دلتنگ بشی چیکار میکنی؟
    ۲۱۵. به قسمت اعتقاد داری؟
    ۲۱۶. اگ برگردی ایران اولین جایی که میری جز خونتون کجاست:d
    ۲۱۷. زندگیو چطور میگذرونی که اسان باشد:p
    ۲۱۸.ازکسی دلخور بشی چطور بهش میفهمونی؟
    ۲۱۹.عشق چیه؟چرا تا ب خودمون میایم میبینیم عاشق شدیم؟
    ۲۲۰.نظرت راجع ب من;;)

:dباز اگ شد تا فرصت هست میام

Pari_A، mahsa68، AftabGardoon و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    118
    سلام مهسا خانوم

221.جالبترین جایی که تاحالا رفتی کجا بود؟

222.از چه قسمتی از روز خوشت میاد؟ چرا؟

223.اگه با 4 آدم معروف تو یه رستوران میتونستی شام بخوری، کیارو انتخاب میکردی؟

224.ترجیح میدی آینده رو ببینی یا گذشته رو تغییر بدی؟

225.یه عکس از جای که دوست داری البته اگه امکانش هست

226.یه حیوون چهارپا بگو که تخم بذاره البته (به جز لاک پشت و تمساح):d

227.اگه یه روز بچه دار بشی اسم بچه ها تو چی میذاری

Pari_A، DaniyaL، mahsa68 و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    سلام دوستان...ببخشید که من دیر دارم جواب میدم...این چند روز هم سرما خورده بودم هم خیلی کار داشتم یعنی در حالت مرگ داشتم کار می کردما...به همین دلیل نتونستم بیام جواب بدم
    @};-@};-@};-@};-

Arman-MSc، Pari_A، ~!Ala!~ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    سلام مهسا جان سلام:*
    حالت بهتره؟؟ بهتر از دیروزم ولی هنوز خوب نشدم کامل....ممنون عزیزم:x

۱۸۷.تو این دوره از زندگیت،بهترین لحظه های زندگیت چه موقع هست؟ وقتی با عزیزترین آدمای زندگیم حرف می زنم...وقتی که کارام خوب پیش میره...وقتی که مناظر زیبای جدید می بینم...وقتی که یه اتفاقی میفته که کاملا حس می کنی خدا هنوز هواتو داره

۱۸۸. برای رسیدن به خواسته هات تا چه اندازه پا روی داشته ها میذاری؟ اگر لازم باشه که بعضی داشته هلت کنار گذاشته بشه؟ بستگی به ارزش خواسته هام داره...ارزشش باید بیشتر از اون داشته ها باشه تا ازشون بگذرم

۱۸۹.اگر تو مسئله ای حق با تو باشه و طرف مقابلت هیچ جوره قبول نکنه ،چکار میکنی؟ سعی می کنم بپذیرم که طرفم آدمیه که قبول نمی کنه...بازم بستگی به ارزش و اهمیت و جایگاه اون آدم داره...گاهی وقتا راهی جز کنار اومدن با مساله وجود نداره

۱۹۰.اگر تو جایگاه فعلیت نبودی دوست داشتی الان کجا میبودی و چکار میکردی؟ یه جهانگرد که از هیچی نمی ترسه:d و داره همه دنیا رو می بینه

:d:x@};- :d:x@};-

Arman-MSc، Pari_A، DaniyaL و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    191- سه تا از ویژگی های متولدین خرداد رو بگو. خردادیا اجتماعین ،خیلی پر شر و شور و اهل فعالیتن و دو شخصیتین:d...دیگه معروف ترین ویژگی همین دو شخصیتی بودنه که از روی نماد این ماه هم مشخصه....به این معنی که خیلی زود گریه می کنن خیلی زود هم می خندن و یهو می تونن تغییر حالت یا نظر بدن:))من قبلنا دوستای خردادیم بهم می گفتن که ما اینجوری هستیم ولی تو نیستی ولی الانا خودم حس میکنم که منم اینطوریم:))
    192- به کجاها سفر کردی؟ و بهترینش کدوم بوده؟ خیلی از شهرای ایران رو رفتم و ارمنستان و اینجا...بهترینش شاید سفر همدان بوده چون هم با خانواده بودم هم اینکه همدان خیلی شهر زیباییه و به نظرم مجموعه ای از خیلی از زیبایی هایی که تو کل ایران میشه دید رو تو همدان میشه یه جا دید...طبیعت،آب و هوا،غار،تاریخ و چیزای مدرن...سفر ارمنستان رو هم دوست داشتم چون اولین بار بود که خودم تنها می رفتم یه کشور دیگه و کلی دوست خوب پیدا کردم....تجربه خوبی بود....اما خوزستان رو از همه جای ایران بیش تر دوست دارم...جدا از این که اصالت مادریم از اونجا میاد...خوزستان واقعا خاک گیرایی داره و دوست داشتنی ترین و خواستنی ترین قطعه از ایرانه به نظر من
    193- روزهای هفته برات چه رنگی هستن؟ روزام همشون رنگی رنگین...سعی می کنم تنوع ایجاد کنم توی روزام که خیلی شبیه هم نباشن...روزای کاری رو به اندازه روزای تعطیل دوس دارم چون بهم حس مفید بودن میدن...روزای تعطیل و تفریحاتشم که دیگه نگم برات:))
    194- یه بیت شعر به من تقدیم کن. برخیز و مخور غم جهان گذران...بنشین و دمی به شادمانی گذران...در طبع جهان اگر وفایی بودی....نوبت به تو خود نیامدی از دگران
    195- دوستت بهت غذا تعارف کنه بعد توش مو باشه چیکار می کنی؟ (برا خودم این اتفاق افتاده):arghh: اره برا منم زیاد اتفاق افتاده...با اینکه در حد حالت تهوع حس بد پیدا می کنم ولی سعی می کنم به روی خودم نیارم و اونم نفهمه:sick:
    196- غذاهای دانشگاه و می خوردی؟بدترین و بهترینش کدوم بود؟ اره من چون خوابگاهی بودم طول هفته همیشه غذای خوابگاه می خوردم...اتفاقا هم دانشگاه شیراز هم تربیت مدرس هر دوتاشون غذاهاشون خوب بود واقعا...مخصوصا شیراز که اکثر غذاهاش خوب بود من فقط از اولویه اش که برا شام می دادن زیاد خوشم نمیومد و قورمه سبزی های معروف دانشگاهای ایران البته اونم بیشتر بخاطر گوشتش ولی استامبولی و کلم پلوشون عالی بود....تربیت مدرس هم سبزی پلو با ماهیش رو دوست داشتم:x
    197- گرما رو می تونی تحمل کنی یا سرما؟ قطعا گرما رو:dالبته قدیما خیلی سرمایی تر بودم الان که دیگه هیچی...الان تو تابستونم گاهی مجبور میشم پالتو می پوشم:))
    198- حیاط داشته باشی دوس داری چه گل ها و درخت هایی رو بکاری؟ گل یاس و شب بو رو بخاطر بوشون خیلی دوس دارم...پرتقال و گیلاس و انار هم دوس دارم...یه درخت نخل هم بچه بودیم مامان بزرگمینا تو حیاطشون داشتن که یه خرماهای خیلی ریز و خوشمزه میداد از اونم دوس دارم...حیف که بریدنش بخاطر ساخت و ساز:unsure:

:d:x :d:x

Arman-MSc، Pari_A، AftabGardoon و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    ۱۹۹- وقتی کسی تو‌رو نمیفهمه چ‌میکنی!؟ تا حالا خیلی این حس بهم دست نداده چون من خیلی کم در مورد حالات درونی و مشکلاتم با کسی صحبت می کنم ولی شده وقتایی که حس کردم نمی تونم کسی رو انتخاب کنم که مطمئن باشم حرفمو می فهمه همچین وقتایی سعی می کنم با نماز و حرف زدن با خدا و گریه خودم رو آروم کنم بعدم با تفریحات دیگه خودمو سرگرم کنم که خیلی فکر نکنم به این مساله و این که به خودم میگم که همینجاهاس تو زندگی که آدم قراره قوی تر باشه و قوی بودن رو یاد بگیره وگرنه اگه همیشه حامی داشته باشی که آسونه و البته سعی می کنم سفت و سخت روی اون چیزی که می خوام تمرکز کنم تا تنهایی بهش برسم اونوقت لذت به دست آوردنش بیش تر میشه...در واقع خودمو روانشناسی می کنم که حالم بد نباشه:d
    ۲۰۰- چقد اهل گریه کردنی!؟ اووووه زیااااد...اشکم دم مشکمه...خوشحال بشم گریه شوق می کنم ناراحت بشمم گریه می کنم:d
    ۲۰۱- چقد محدودیت ها فرصت رو ازت گرفته!؟ راستش من خیلی این مساله رو حس نکردم چون هم خونواده همیشه بهم حس استقلال رو دادن و به تصمیماتم احترام گذاشتن حتی اگه مخالف من بودن و هم این که خیلی خواسته هام متضاد با وضعیت فرهنگی جامعه نبوده بخاطر همین کم تر به مشکل خوردم اونجاهایی هم که بوده مقاومت در برابرش خیلی سخت نبوده برام
    ۲۰۲- نظرت در مورد گفتن (بابا اتفاقی نیوفتاده ک) یا امثالهم ب شخصی ک داغونه حالش چیه!!؟؟ خودت گفتی تا حالا ؟! خب بستگی به موقعیت داره...من خودم به شخصه گاهی وقتا با شنیدن این حرف خیلی آروم میشم...اون وقتایی که یه اتفاق جدید میفته برام که تجربه اش رو ندارم و یهو فکر می کنم دنیا به اخر رسیده بعد با یه نفر حرف می زنم میگه این مساله که چیزی نیست اونقد مشکلات بزرگ تر هست این اتفاق چیزی نیست که بخوای بخاطرش اونقد ناراحت بشی و از این حرفا...این حرفا گاهی وقتا خیلی کمک کننده اس ولی من خودم معمولا سعی می کنم زمانی که می خوام همدردی کنم با کسی بیشتر بذارم اون حرف بزنه و بعد هم در راستای احساسات اون حرف بزنم تا وقتی که آروم بشه بعد که از اون حالت خارج شد اونوقت میشه منطقی تر صحبت کرد و فکر کرد
    ۲۰۳- شده از همه ی عادمای دور عو برت بخای دور شی و‌ نشه!؟ شده که بخوام چند ساعت تنها باشم و دلم بخواد برم جایی که خودم باشم فقط بتونم داد بزنم ولی خیلی کم پیش میاد برام...من معمولا از وجود آدم ها کنارم لذت میبرم..الانم که اینجا مبنای زندگی آدم بر تنهاییه همش باید برنامه بچینی که تنها نباشی:))این حالت ایده آل خیلیاس ولی من دوست ندارم خیلی
    ۲۰۴- نظرت در مورد عادمایی ک نسبت ب ذوقت ری اکشن درس حسابی نشون نمیدن چیه!؟ در حالی ک عادم بد یا قصد و غرض داری نیستن!؟ وای خیلی رو مخن این جور آدما...من معمولا وقتی خوشحال میشم و ذوق می کنم دوست دارم همه دنیا رو خبر کنم:))و توقعمم اینه که همه دنیا نسبت به اون مساله به اندازه من ذوق کنن:roflmao:بعد اگه نزدیک ترین های آدم اینطوری نباشن اون لحظه همه حالت خراب میشه:banghead:
    ۲۰۵- چقد تنهایی گزینی!؟ خیلی کم...می تونم بگم اصلا نیستم
    ۲۰۶- ناراجتیتو چطور ابراز میکنی!؟ با سکوت و کناره گرفتن...معمولا اگه از کسی ناراحت باشم اصلا نمی تونم تو چشماش نگاه کنم و علاقه ای به هیچ نوع ارتباطی با اون آدم ندارم همینطوری میشه که طرف می فهمه
    ۲۰۷- برون ریزی یا درون ریز موقع عصبانیت!؟ خیلی تلاش کردم که درون ریز باشم چون گفتم که اگه دهن باز کنم خیلی بد میشه:))
    ۲۰۸- تا چ حد زود میبخشی!؟ بستگی داره به موضوع بازم...ولی تو اکثر موارد زود می بخشم و حتی فراموش می کنم...در حدی که فقط یادم میاد یه بار از طرف ناراحت شدم حالا چراش رو یادم نیس یا مثلا اگه همون یکی دو روز اول در مورد اون موضوع با طرف صحبت نکنم دیگه روز سوم اصلا یادم نمیاد من چرا ناراحت شدم:))

Arman-MSc، Pari_A، اُت و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    133
    سلام مهسا جان ببخشید زودتر شرکت نکردم عزیزم
    دیگه درگیر امتحانا و بعدش هم یکم از نظر روحی میزون نبودم... سلام...خواهش می کنم عزیزم...شما بی شرکت عزیزی:d:x

خببببب بریم بریییم

۲.۹.وقتی یکی بهت پناه بیاره سعی میکنی چیکار کنی که طرف در ارامش باشه,؟ سعی می کنم همه خواسته های منطقیش که به خودش آسیبی نمی زنه رو براش فراهم کنم...اصولا آدمیم که وقتی کسی ازم چیزی بخواد مخصوصا اگه اون آدم در حالت درماندگی باشه همه سعیمو می کنم که بهش کمک کنم حتی اگه خودم به سختی بیفتم یا حتی گاهی وقتا اگه برای منافع خودم ضرری داشته باشه.....چون به نظرم حس این که آدم تو همچین شرایطی احساس تنهایی و بی پناهی کنه خیلی بده...و معتقدم که جوابش رو ایزد در بیابانت دهد باز و داده تا حالا برا من...گاهی وقتا از یه جاهایی و تو یه لحظه هایی یه دری برات باز میشه که فقط می تونی بگی نگاه خداس به جبران همون رفتارات:x
    ۲۱۰.شده توخیابون یا کوچه دعوا راه بندازی :d؟ نه بابا...اصلا ادم دعوایی نیستم:d
    ۲۱۱.جدید ترین خوابی که دیدی رو تعریف کن دیشب خواب دیدم یهویی بلیط گرفتم اومدم ایران...بعد داشتم به این فکر می کردم که من به استادم نگفتم و اومدم و سوغاتی هم نخریدم و حتی یادم رفته بلیط رفت و برگشت بگیرم ولی بیش تر از همه درگیر سوغاتی بودم که نخریدم:))البته خوابه امروز تعبیر شد و با دوستم رفتیم پیش استاد، بعد استاد یهو قاطی کرد و تهدید کرد که فاندتون رو قطع می کنم:))بعدش داشتیم با دوستم حرف می زدیم گفت دقت کن ببین من تو هواپیما کنارت نبودم باهات داشتم بر می گشتم ایران:))البته اخر وقت که کارمون انجام شد استاد معذرت خواهی کرد ازمون...یه همچین استاد قاطی ای داریم ما:roflmao:
    ۲۱۲.چرا اوایل از هم خوشمون نمیومد:| چون که یه میوه گندیده تلاش داشت کل جعبه میوه رو خراب کنه...متوجهی که؟:))ولی چون ما باهوش بودیم تو دام نیفتادیم و میوه های باغ تاپ فروم با قدرت موندن و به رشد ادامه دادن:))
    ۲۱۳.تقلب کردی تاحالا:d؟ تلاش کردم ولی نتونستم...یعنی آدم تابلو تر از من وجود نداره...ولی همین امسال تقلب دادم که اونم دوستم به دلیل غد بازی بهم اعتماد نکرد و نگرفت و نمره اش کم شد:d
    ۲۱۴. وقتی دلتنگ بشی چیکار میکنی؟ زنگ می زنم به این و اون حرف می زنم...یا تنهایی گریه می کنم...یا خودمو سرگرم می کنم
    ۲۱۵. به قسمت اعتقاد داری؟ آره خیلی مخصوصا تو بحث ازدواج
    ۲۱۶. اگ برگردی ایران اولین جایی که میری جز خونتون کجاست:d اگه یار نتونه بیاد فرودگاه یا خونه خودمون نبینمش باهاش میرم بیرون:d اگه اونم نشه میرم خونه پدربزرگ مادریم بعدم پدری...بدجنس با این سوالات:))
    ۲۱۷. زندگیو چطور میگذرونی که اسان باشد:p آدم امیدوار و مثبت اندیشیم...به خودم خیلی اعتماد می کنم و خیلی اهل جنگیدن و تلاشم..به خدا اعتقاد دارم که بزرگ ترین تکیه گاهه...به خونوادم اعتماد می کنم...مشکلات دنیا رو می پذیرم...تلاش می کنم صبور باشم...از کوچک ترین چیزا لذت میبرم...توقعم رو نسبت به آدما و دنیا پایین میارم
    ۲۱۸.ازکسی دلخور بشی چطور بهش میفهمونی؟ اگه طرف خیلی بهم نزدیک باشه و مهم باشه که بدونه دلخوری منو باهاش حرف می زنم و خیلی راحت هر چی تو ذهن و دلم هست و حسم رو میگم...اگه نه که با نگاه و رفتار بیش تر طرف متوجه میشه
    ۲۱۹.عشق چیه؟چرا تا ب خودمون میایم میبینیم عاشق شدیم؟ عشق به نظرم یعنی دوست داشتن یه نفر بخاطر خوبی هاش و در عین حال پذیرفتن عیب هاش یا اون بخش از وجود و شخصیتش که با ما در تضاده...چون آدم سرشار از احساسه و از تنهایی گریزون برای همین همیشه دنبال یه نفر هست که زندگی و احساس و تفکرش رو باهاش شریک بشه و وقتی کسی رو پیدا می کنه که حس و حالش بهش شبیهه ناگزیر به سمتش کشیده میشه و دوستش می داره:x
    ۲۲۰.نظرت راجع ب من;;) تو یه دختر مهربون و فوق العاده احساسی هستی (از این جهت فکر کنم رو دست نداری تو انجمن:d) و این ویژگی رو من توی دخترا خیلی دوس دارم...خیلیم آدم رکی هستی که من اینم دوست دارم...کلا از آدمایی که باعث میشن آدم تکلیفش باهاشون معلوم باشه و اهل بدجنسی و دو رویی نیستن بسیار خوشم میاد و تو خوشبختانه از همونایی...راحت حرفت رو می زنی راحت ابراز محبت می کنی و هنرمندم که هستی:xفقط همون که قبلا گفتم احتمالا نخوندی، تو جواب سحر گفتم که تو بین سحر و پرستو توی فروم رتبه اول رو داری در سوییچ کردن از حالتی به حالت دیگر و نظری به نظر دیگر:dاینم از یه جنبه هایی خوبه چون نشون میده آدم منفعلی نیستی :*

:dباز اگ شد تا فرصت هست میام قدمت رو چشم...ممنون که اومدی...دوست داشتم سوالاتو:x

Arman-MSc، DaniyaL، Pari_A و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    113
    ۲۲۷- برنامت برا نهار فردا؟
    ۲۲۸- استادتونو بعد از فارغ التحصیلی ببینی چی بهش میگی،؟ استاد راهنمای دکتری ات رو میگم^______^
    ۲۲۹- در بلاد کانادا چقد نمره دادن رواج داره؟
    ۲۳۰- کِبِک تو کاناداس؟
    ۲۳۱- خنده دار ترین غذایی ک دیدی؟
    ۲۳۲- اهل لاک زدن هستی؟
    ۲۳۳- اهل استفاده از طلا چی؟
    ۲۳۴- کفش پاشنع بلند عاری یا نه؟
    ۲۳۵- فیلمای فلسفی عاری یا نع؟؟؟

Pari_A، mahsa68 و اُت از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.