1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

تاپیک بازنشستگی میترا و سایه

شروع موضوع توسط M!TRA ‏15/1/18 در انجمن اخبار و اطلاعیه

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Red Sparrow مدیر بازنشسته☕ کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    118
    به نام یزدان پاک

به عشق آغاز میکنم سخنم را که لایق نگاه مهربانتان باشد ، هرچند کلمات تاب انتقال احساس من به محبت وجودی شما را ندارد و قطعا شایسته ی قلب عزیزتان نخواهد بود ،اما آنگونه که شرط ادب است و احترام،لازم دانستم به حضور عزیزتان عارض شوم که : امروز من و سایه ی عزیزم که ارادت و دوستی و محبتش رو در قالب این نوشته پیش کش حضورتان می کند،با عنایت خدای بزرگ در کنار مهربانانی چون شما بازنشسته می شویم...

بارها آموخته ایم از شما متانت را صبوری را ،عشق را و مهر را و افتخار بزرگ ما آموختن در کنار وجود نازنین شما بوده...

امید آنچه از مدیریت ما حاصل شده جز محبت و دوست داشتن نبوده باشه...

در کنار شما طعم محبت رو چشیدیم و اگر کودک ره یافته به این محفل گرم بودیم بالندگی رو یاد گرفتیم .بزرگی کردید و بزرگ شدیم‌‌‌...

عزیزانم امروز که به این مرحله رسیدیم بر خود واجب دانستیم در قالب همین کلمات قاصر و کم توان که شایسته ی بزرگی شما نیست و چاره ای جزین نیست از شما تقدیر کنیم...‌

از ادمین عزیز ، شیدای مهربان و مدیران گلمون در بخشها تشکر میکنم که به حق فعالیتشون و محبتشون ستودنی ست ...از شما عزیزان تاپفرومی ممنونم که بودنتون عزت بود شوکت و سراسر محبت....
    بازنشستگی پایان فعالیت نیست شاید ابتدای یک شروع دیگر باشد
    امید بتونیم بعد ازین هم در کنار شما مهربانان باشیم...

یادتون در قلب هست و قلب ویرانی ندارد جز به عشق...

و این عشق ابدی باد...

میترا و سایه

@};-@};-

asbesefid، para3to، DaniyaL و 18 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.