1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

بهترین موتور سوار زن ایرانی در جهان + تصاویر

شروع موضوع توسط نگآر ‏4/6/17 در انجمن عکس ورزشی

1. بهناز شفیعی متولد استان البرز و ۲۸ ساله است

دیپلم ریاضی – فیزیک و فارغ التجصیل رشته حسابداری در مقطع لیسانس است،دو خواهر و دو برادر دارد که او بچه آخر خانواده است و موتور سوار و ماشین باز خفنی است
    عکس بهناز شفیعی
    شروع فعالیت

سیزده بدر سال ۱۳۸۳ توسط یکی از همسایگانمان دعوت شدیم به روستایی نزدیک زنجان به نام قیدار،در آن ده من خانمی را دیدم که نزدیک به ۱۵ سال موتورسواری می کرد

من با دیدن موتورسواری این خانم ها هم بسیار تعجب کردم و هم انگیزه ای شد برای من که به موتور سواری روی بیاورم و یاد بگیرم و همان روز از آن خانم موتورسواری یاد گرفتم و دیگر به موتورسواری ادامه دادم
    همسر بهناز شفیعی,زندگینامه بهناز شفیعی
    به عشق موتور

به عشق موتورسواری هفته ای یکبار به این روستا می رفتم

آنجا شبها را با موتور سر می کردم تا اینکه در سال ۸۷ یک موتور ۱۲۵ سی سی خریدم و سال ۱۳۹۰ یک موتور آپاچی، آن زمان نزدیک محل زندگی ما یک شهرک بود که به آنجا می رفتم و موتورسواری می کردم

حمایت مادر و پارکور و …

مادرم خیلی تشویقم می کرد و جلوی کارم را نمی گرفتم به انتخابم افتخار می کرد و می گفت دختر باید زرنگ باشد و همه کاری بلد باشد، غیر موتور ورزش پارکور، نینجوتسو و فیتنس انجام می دهم
    اینستاگرام بهناز شفیعی موتور سوار زن
    بیشترین سرعتی که رفتید و Police

راستش ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت در اتوبان بابایی رفتم اما خب من این کار را تایید نمی کنم و به نظر من نباید اتفاق یبفتد، من چون کلاه ایمنی می گذاشتم و کاپشن می پوشم کسی متوجه نمی شد من دختر هستم

غرور ندارم

عجیب ترین خصوصیت اخلاقی ام این است که غرور ندارم

هیچ وقت نمی گویم من زمین نمی خورم یا به طور مثال نمی گویم در موتورسواری شکست نمی خورم. حرفم این است که اگر ۱۰ بار هم زمین بخورم باز هم بلند می شوم و این بار قوی تر و از شکست هایم درس می گیرم و هیچ انتهایی برای من وجود ندارد

عکس بهناز شفیعی و مادرش
    ریس و کراس

من در ابتدا «ریس» سوار بودم تا اینکه به مدت ۶ الی ۷ ماه توانستم با رشته «کراس» هم آشنا شوم. در حال حاضر من در رشته موتور «کراس» فعالیت می کنم
    instagram behnaz shafei

BISEl و MajiD.JD از این پست تشکر کرده اند.
  2. کاربر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    خیلی خوبه که خانمها دارن میان سمت تخصصها و فعالیت هایی که همه فکر میکنن مردونست.

BISEl و (حذف کاربر) از این پست تشکر کرده اند.