1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

اس ام اس گروهی تلگرام

شروع موضوع توسط >>sina<< ‏19/12/16 در انجمن اندرویید

1. مدیر بازنشسته☕ ~✿~

امتیاز دستاورد:
    123
    سلام
    دوستان شنیدم نرم افزاری هست که شما با استفاده از فایل excel بهشون شماره مقصد میدین بعد به کسایی که تلگرام داشته باشن توی اون شماره ها بهشون پیام مورد نظر رو میده
    کسی اطلاع داره از موجود بودن همچین نرم افزاری و اگر بله اسمش
    ممنون

وضعیت سفید و para3to از این پست تشکر کرده اند.
  2. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170
    سلام
    نشنیدم تا به حال
    بازم الان سرچ میکنم

وضعیت سفید از این پست تشکر کرده است.
  3. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170
    اینو پیدا کردم

چند روز پیش مسئله ای را در تلگرام مطرح کردم…

حکایت از آنجا آغاز شد که قرار شد شماره موبایل همکاران گاز قم را وارد تلگرام کنیم

و آنها را به عضویت کانال اطلاع رسانی تلگرامی شرکت در بیاوریم

تا در اطلاع رسانی بتوانیم از روش خانه به خانه (!) استفاده کنیم

خب شماره همکاران که بیش از 200 نفر بودند را در یک فایل اکسل داشتم.

به دنبال روشی برای ورود مستقیم آنها به تلگرام بودم (از یک فایل اکسل) که نیافتم. اما حتما میدانید که اگر شماره ها را به مخاطبین (دفتر تلفن) گوشی موبایل اضافه کنید و بعد با گوشی وارد تلگرام بشوید، آنگاه تلگرام لیست مخاطبین خود را با گوشی سنکرون میکند و بنابراین شماره ها وارد تلگرام نیز خواهند شد.

رفتم دنبال برنامه ای که قبلا در اینجا معرفی کرده بودم. متاسفانه بکاپ برنامه (“تماس با پشتیبان گیری به اکسل/contacttoexcel”) را نداشتم و در بازار هم نبود.

گشتم دنبال برنامه های مشابه و با سعی و خطا و حتی خرید یکی دو برنامه (که بدردنخور از آب در آمدند!) بالاخره رسیدم به این برنامه contact to excel محصول katyayini info tech

این برنامه بکاپ شماره تلفنهای شما را با 2 فرمت اکسل و vcf میگیرد. همچنین میتواند بکاپی را که قبلا گرفته؛ روی گوشی برگرداند.

بنابراین کارهای زیر را برای ورود شماره موبایلهایی که در یک فایل اکسل دارید به مخاطبین تلگرام انجام دهید:

1- نرم افزار contact to excel را روی گوشی موبایلتان دانلود و نصب کنید.

2- یک بکاپ از مخاطبین (دفتر تلفن گوشی) با اجرای برنامه فوق بگیرید.

3- فایل اکسلی را که بدست آورده اید روی کامپیوتر کپی کنید.

4- با نرم افزار اکسل فایل مرحله 3 را باز کنید. همچنین فایل اکسل قبلی (مثلا به نام A حاوی شماره تلفنهایی که داشتید و قرار است آنها را به تلگرام اضافه کنید) را هم باز کنید.

5- در فایل تولید شده در مرحله 3 شماره های موجود را حذف کنید. سپس شماره ها و نام و فامیل موجود در فایل A را به فایل مرحله 3 (در ستونهای مربوطه) اضافه کنید. نتیجه را ذخیره کنید و از نرم افزار اکسل خارج شوید.

6- فایل حاصل از مرحله 5 را به گوشی منتقل نمایید

7- با اجرای مجدد برنامه contact to excel شماره های موجود در فایل اخیر را restore کنید. با این وصف، شماره های فایل A به مخاطبین گوشی اضافه میشوند.

8- کافیست وارد برنامه تلگرام شوید. پس از لاگین، تلگرام شماره های جدیدی که به مخاطبین گوشی اضافه شده را؛ به مخاطبین خود اضافه میکند.

کار تمام است.

از تلگرام و ارتباط با مخاطبین جدید از طریق آن لذت ببرید…

وضعیت سفید و >>sina<< از این پست تشکر کرده اند.