1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

گفته می‌شود سامسونگ Gear S2 بهایی شبیه به اپل واچ خواهد داشت!

شروع موضوع توسط Mani ‏8/9/15 در انجمن گجت های پوشیدنی

1. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    Engineering Management
    سامسونگ چندی پیش ساعت هوشمند جدید خود را با نام Gear S2 معرفی کرد که ظاهرا قیمت آن در اروپا توسط یک خرده فروشی آنلاین آلمانی منتشر شده است. این محصول که بر پایه سیستم عامل تایزن است در یک نسخه استاندارد و یک نسخه کلاسیک عرضه خواهد شد که البته قیمتی مشابه با اپل واچ دارد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط این خرده فروشی گفته می‌شود که نسخه مشکی رنگ سامسونگ Gear S2 قیمتی معادل با 379 یورو یا 422 دلار خواهد داشت و این در حالیست که نسخه سفید و کلاسیک آن 449 یورو یا 500 دلار قیمت دارد که ما را بیش از هر چیز به یاد اپل واچ می‌اندازد.

ارزان‌ترین نسخه اپل واچ که اسپرت نامیده می‌شود (38 میلی‌متری با بند اسپرت) 399 یورو قیمت دارد که حدود 20 یورو گران‌تر از ارزان‌ترین نسخه Gear S2 است. نسخه کلاسیک ساعت هوشمند جدید سامسونگ نیز قیمتی دقیقا یکسان با اپل واچ اسپرت 42 میلی‌متری دارد و کاربران می‌توانند یکی از این دو را با قیمت 449 یورو خریداری کنند.

البته با وجود این قیمت می‌توان بهای این محصول در بازار آمریکا را نیز تاحدودی حدس زد و با این اوصاف در ماه اکتبر و زمان عرضه این محصول، شاهد برچسب قیمت 399 دلار بر روی نسخه کلاسیک و قیمت 320 دلار بر روی نسخه عادی Gear S2 خواهیم بود. البته فعلا نمی‌توان در این خصوص نظر حتمی داد، زیرا این موضوع بستگی به تصمیم سامسونگ دارد.

گفتنی است که این ساعت هوشمند می‌تواند به خوبی با اسمارت فون‌های اندروید کار کند و البته سامسونگ در تلاش است تا آن را برای استفاده کاربران آی‌فون نیز آماده سازد.

منبع:آیتی رسان

para3to، ARMIN.B و Sanazz از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    اما این ساعت که در حال حاضر توی بازار ایران موجوده..
    من خودم دیروز توی فروشگاه و تعمیر تبلت کرپی دیدمش، قیمتشم بود 1127000 تومان............. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

para3to از این پست تشکر کرده است.
  3. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    من این ساعت رو نسبت به موتورولا ترجیح میدم...چون دستم کردم و خیلی ظریف تر و زنونه تر هستش...منم اتفاقا ماکتش رو در کرپی دستم کردم:)...راضی بودم

4. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    یعنی چی ماکتشو دستتون کردین؟
    منظورتونو از ماکت متوجه نمیشم!! یعنی اصل ساعت رو نداشتن؟
    اینم با آیفون سینک میشه؟

5. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    مثل گوشی هایی که در ویترین مغازه ها هست اما واقعی نیستن و فقط شمایل ظاهریشون شبیه اونهاست
    ماکت این ساعت هم برای این طراحی شده که ببینیم چطوری میشه ساعت تو دستمون
    اصلا میاد بهمون یا نه
    جالب بود که من فقط این ماکت ها رو توی کرپی دیدم

b.goudarzi و para3to از این پست تشکر کرده اند.