1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

دانلود Wondershare DreamStream 3.0.0.4 – نرم افزار انتقال بیسیم و پخش فیلم از کامپیوتر به تلویزیون

شروع موضوع توسط ElaHe KhorShid ‏25/8/14 در انجمن نرم افزار مدیا

1. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    interpreter
    Wondershare DreamStream نرم افزاری برای Stream و پخش فیلم های HD از رایانه به تلویزیون تنها با یک کلیک است. لذت پخش تمامی فایل های چند رسانه ای را با کیفیت های مختلف از رایانه شخصی ، تبلت مستقیما بروی تلویزیون توسط این نرم افزار تجربه کنید. تماشای ویدیو های مورد علاقه ، فیلم ، لیست پخش موزیک مستقیما از این برنامه نیازی به اجرای نرم افزار های جانبی نخواهد داشت.
    Stream نمایش های مورد علاقه ، فیلم ، لیست پخش موزیک :
    امکان Stream تمامی فایل های چندرسانه صوتی و ویدیویی بدون نیاز به انتقال آنها به حافظه جانبی ، فلش یا HDMI در این نرم افزار فراهم شده است به گونه ای که تنها با چند کلیک ساده شما قادر به مدیریت و Stream آنها بدون نیاز به نرم افزار های جانبی خواهید بود.

پشتیبانی از بیش از ۲۰ فرمت های چند رسانه ای :
    پشتیبانی از انواع فرمت های مختلف فایل های چند رسانه ای از قبیل MP4, MOV, MKV, AVI, MPG, WMV, MTS, FLV, M2TS, 3G2, 3GP, DIVX, RM, RMVB, VOB, ASF, TS, DV, F4V, OGV, TOD, TP, TRP, WEBM. Audio: MP3, AAC, WMA, APE, FLAC, OGG, M4A, WAV, AC3, MP2 و…

سازگاری با سیستم عامل های Windows 8.1(64bits)/8 (64&32 bits)/7 (64&32 bits)/Vista (64&32 bits)/XP (32 bit)

• پسورد:www.p30world.com

2. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    0
    پاسخ : دانلود Wondershare DreamStream 3.0.0.4 – نرم افزار انتقال بیسیم و پخش فیلم از کامپیوتر به تلویزیون

با درود فراوان
    من این نرم افزار رو نصب کردم ولی متاسفانه اونجوری که تو توضیحاتش هست عمل نمیکنه یعنی همون فرمتهای مدیا پلیر ویندوز رو پخش میکنه حتی مدیا پلیر بهتر هم عمل میکنه .
    اگه فرمتهایی از قبیل mkv,mp4 رو ساپورت کنه نرم افزار خیلی کاربردیه.
    یه ایراد دیگه ای که داره اینه که وقتی که فایلی رو نتونه پخش کنه فایل قبلی رو که ساپورت کرده بود پخش میکنه در حالی که فایل قبلی رو از لیست حذف کرده بودم. باید نرم افزار رو ببندی و دوباره باز کنی