1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

پیامک | اس ام اس غمگین دپرس

شروع موضوع توسط bargezard ‏12/7/14 در انجمن پیام کوتاه

1. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    Student

درد می کشم ، درد هم تلخ است هم ارزان هم گیراییش بالاست هم اینکه تابلو نمی شوم و رفیقی که مرا به درد معتاد کرد ناباب نبود ، اتفاقا باب باب بود فقط نگفته بود که ماندنی نیست ، همین !
    ••••••••••• تاپ فروم ••••••••••••
    بالاخره خنده های یک نفر باید چیزی را آب کند … یا خنده های تو قند را یا خنده های من غم را ! ••••••••••• تاپ فروم ••••••••••••
    ﮔﯿﺮﻡ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻫﻢ ﺁﻣﺪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﻫﻢ شست ﻫﻮﺍ ﻫﻢ ﻋﺎﻟﯽ ﺷﺪ ﻓﺎﯾﺪﻩ ﺍﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﭼﯿﺴﺖ ؟ ﻫﻮﺍﯼ ﺩﻝ ﻣﻦ ﺑﯽ ﺗﻮ ﭘﺲ ﺍﺳﺖ …
    دلم را هنگامی غم می گیرد که نگاهم به دستان گره خورده ی دو آدم خیره می ماند !
    سکوت میکنم ، به احترام آن همه حرف که در دلم مرد !
    مرا کجا صدقه کرده ای که مدام بلای بی تو بودن به سرم می آید !
    لغت نامه هاى دنیا را باید آتش زد ! جلوى واژه ى نبودن نوشته اند : “عدم حضور شخصى یا چیزى” ؛ همین ! چقدر نبودن تو را ساده فرض مى کنند ؟!
    دراز میکشم خیره میشوم به سقف اشکهایم میچکند سر میخورند و میروند به جایی که تو همیشه میبوسیدی …
    حافظه ی آدم های غمگین قویست ؛ می دانند کجای کدام خیابان آن روز “مردند” !
    لرزش صدایم مال سرمای هواست این پرده ی اشک روی چشمهایم هم همینطور چیزیم نیست به خدا من فقط دلواپس توام ، لباس گرم در چمدانت گذاشتی ؟
    بدترین حسه دنیا اینه که بدونی کسی که دوسش داری همون اندازه یکی دیگه رو دوس داره !
    شاید باورتون نشه ولی منم یه روزی می خندیدم !

2. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    ba salame farvan khedamte shoma doste geraami va aziz ghashng bodan shoma k zahmat keshidin kami bishtar bekeshin mersi