1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

مشکل در نصب مکینتاش بر روی سیستم مجازی (در سیستم عامل ویندوز)

شروع موضوع توسط Mi▬Mi ‏15/6/13 در انجمن مکینتاش

1. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    0
    سلام
    من آخرین نسخه مکینتاش رو از اینترنت دانلود کردم و زمانی که از فایل زیپ اکسترکتش کردم یه فایل ایمیج dmg در اومد
    حالا که می خوام اون رو به ویرچوال باکس و یا وی ام وار بشناسونم تا اون رو نصب کنم به هیچ وجه نمی شناسنش
    زمانی هم که با استفاده از نرم افزارای متفاوت این فایل رو به یه فایل ایزو تبدیل می کنم باز اول اینکه اصلا بوت نداره و دوما هیچ یک از دو نرم افزار یاد شده این فایل ایزو رو هم شخیص نمی دن
    لذا می خوام کسایی که تونستن یه فایل dmg رو به یه ویرچوال ماشین بشناسونن و مک رو نصب کنن من رو راهنمایی کنن و بگن کجای کارم می لنگه
    ممنون

2. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    0
    پاسخ : مشکل در نصب مکینتاش بر روی سیستم مجازی (در سیستم عامل ویندوز)

سلام
    لطفا راهنمایی کنید.

3. کاربر ویژه

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    سینما
    پاسخ : مشکل در نصب مکینتاش بر روی سیستم مجازی (در سیستم عامل ویندوز)

ببین هشتمین و تا الان آخرین سیستم عامل سری سیستم عامل های Mac OS X اسمش Mac OS X Lion 10.7 هستش که روی سیستم های تحت مکیناتشم هست
    من دقیقا منظورتو نمیفهمم
    ولی اینجوری که من میدونم تازگیا این سیستم عامل نسخه جدیدش اومده که رو سیستم های غیر مکینتاش هم اجرا میشه ولی به وسیله ی نرم افزاری به اسم VMware و به این صورت می تونی با یک سیستم معمولی دقیقا عین مک کار کنی

اینم توضیح نصب این برنامه و لینک دانلودش:
    [​IMG] – دانلود با لینک مستقیم در یک فایل ۵ گیگابایتی
    [​IMG] دانلود به صورت پارت های ۱ گیگابایتی : دانلود پارت ۱ : Filesonic iFile Wupload Sharehoster Direct Link 2 Direct Link
    دانلود پارت ۲ : Filesonic iFile Wupload Sharehoster Direct Link 2 Direct Link
    دانلود پارت ۳ : Filesonic iFile Wupload Sharehoster Direct Link 2 Direct Link
    دانلود پارت ۴ : Filesonic iFile Wupload Sharehoster Direct Link 2 Direct Link
    دانلود پارت ۵ : Filesonic iFile Wupload Sharehoster Direct Link 2 Direct Link

توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن ، ابتدا به فولدر VMware Workstation v7.1.3.324285 مراجعه نموده و نرم افزار را نصب نمایید. پس از اتمام نصب ، به فولدر VMWare Patch مراجعه نموده و فایل اجرایی windows.bat را به صورت Run As Administrator اجرا نمایید. (فولدر VMWare Patch را از لینک موجود در آخر همین پست می توانید دریافت کنید) .حال نرم افزار VMWare را اجرا کنید و سیستم عامل مورد نظر را که در فولدر Mac OS X Lion 10.7 VMware را انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید. کاربرانی که از پیش ، نرم افزار VMware بر روی سیستم آن ها نصب بوده ، به چند نکته زیر توجه داشته باشند: ۱) قبل از نصب پچ ، حتما از تمامی فایل های اصلی نرم افزار VMware خود بک آپ تهیه کنید. این فایل های در پوشه Program Files\VMware موجود می باشند. ۲) قبل از اجرای پچ ، تمامی هاست ها و سیستم عامل های مجازی خود را حتما غیر فعال کنید. روش نصب سیستم عامل و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشد. تیم دانلودها امیدوار است از این سیستم عامل بی نظیر نهایت استفاده را ببرید. [​IMG] توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.