1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

یک انتقاد یا پیشنهاد

شروع موضوع توسط tavoos ‏3/10/12 در انجمن مسائل مربوط به انجمن

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Game Developer کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    برنامه نویس بازی های کامپیوتری و موبایل
    پاسخ : یک انتقاد یا پیشنهاد

حق با مجيد جونه ولي همچين هماهنگي و همدلي خيلي سخت بشه ايجاد كرد منكه به هميني كه هست هم راضيم .... اگه بهتر بشه كه عاليه ... ولي خب خيلي ها مياند از اولين روز شروع فروم تا الان خيلي ها رفتند :sadsmiley:

4 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  2. کاربر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113

چون محیط فوق العاده خشکه........
    انگار همه میان اینجا وظیفشونو انجام بدن برن.... به این روال پیش بره حداقلش اینه از این بالاتر نمیره

3. Founder

امتیاز دستاورد:
    113

یک دلیلی که انگیزه نظر دادن یا حتی پاسخ به سوالات رو کمتر میکنه ارسال تاپیک های انبود در یک بازه زمانی کوتاهه .

4. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170

اگه می خواین بازدیدمطلبی که ارسال میکنین بره بالامی تونید عنوانو عوض کنین وباکمی خلاقیت عنوان وتبدیل کنید به چیزی که جذب مخاطب کنه

درموردسوال طاووس عزیزکه چرا ارسال کننده تاپیکی که سوال شده درتاپیک خودش یاجواب سوال نمیده یا حتی تشکرنمی زنه که اون مطلب فردمزبوروخونده یانه!باید بگم اره بارها اتفاق افتاده که فرد ارسال کننده تاپیک متوجه نشده که سوالی درپست خودش ازش شده وبایدجوابگو باشه..اینجا به گفته محمدمی تونید فقط ارسال کننده تاپیک وتگ کنیدتامطلع سوال شما بشه.ویاحتی اگه منتظرسوالی که کردیدهستید می تونید پروفایلش هم به اون خبربدید.کهاینم شاید برای شماسخت باشه اما ارزش داره
    به عنوان معاون تاپ فروم ازهمه عزیزانی که درپستها شرکت می کنن وباحضورشون ما رو خوشحال می کنند ممنونم وروزهای خوبی رو برای همتون خواستارم
    انتقادات شما سازنده هست برای بهبودی تاپ فروم ..منتطرانتقادات وپیشنهادات شما هستیم..

5. کاربر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113

اصلاً دلیل نمیشه. من خودم دیدم شما که مدیر و ادمین سایت هستید نسبت به تاپیک و نظری که تو بخش مدیران داده شده بی اهمیت بودید. بخشی که شما باید بارها چک کنید........ هیچ دلیلیم براش نبود که نبینید نه ارسال انبوه بود نه هیچی...

به نظر من هیچ دلیلی جز بی اهمیتی و بی انگیزگی نداره شرکت در تاپیک. چه از طرف شروع کننده چه کاربرا....

اینا حرفهای قشنگه پرستو خانم. 100 بار از این حرفا گفته شده نه کسی منتظر انتقادات بوده نه پیشنهادات. حالا 10 تا یکی شاید.
    با تشکرم کار درست نمیشه. باید عمل باشه که نیست.

5 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  6. Neghab_Dar Forever مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    123
    حرفه:
    Thinker

سلام بروبچ...

دلم یه ذره شده براتون...

ولی یه سری کارها دارم باید اونا رو انجام بدم بعدا خدمت میرسم ولی فعلا نمیشه از این تاپیک گذشت...

اول از هر چیز بگم هم با کلیات و هم با جزئیات حرف طاووس عزیز موافق موافقم...

میدونی طاووس جان یکی از مهم ترین و اصلی ترین علتاش ، ارسال تاپیک های انبوه در تایمی کوتاهه

که باعث میشه تاپیک مورد نظر ما کلا از توی دید خارج بشه...

البته منظورم من هر تاپیکی نیس بلکه بعضی تاپیک ها که زیاد ارسال میشن و البته هدف خاصی هم دنبال می کنن می تونن مفید باشن...

ولی باید اینم گفت که نباید به آخرین ارسالی ها کفایت کرد ، من همیشه خودم از این لینک استفاده می کنم : http://www.topforum.ir/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post

بی چون چرا ، تایید ، واسه منم پیش اومده در گذشته و این به استارتر بر میگرده که باید پیگیر تاپیکاش باشه...

واقعا این حرف عالی بود...

مسئول هر تاپیک باید به تاپیک خودش با دید خاص نگاه کنه ، از کسی که توی تاپیکش شرکت کرده تشکر کنه چون اون فرد وقت گذاشته براش ( خیلی کوتاهش میشه ارزش گذاشتن به کاربر )

و اگه هم می تونه پاسخ بده

5 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  7. کاربر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113

بازم دارم میگم. هیچ ربطی به ارسال انبوه نداره. اینجا جز 2/3 نفر از مدیرا کسه دیگه انگار وجود نداره.
    نگاه کنید خودتون. فریبا خانم(مدیر کا انجمن)- سعید(مدیر کل انجمن)- افشین(مدیر کل انجمن)- آتنا(ناظم انجمن)- دیگه بقیه ام که مدیر بخشن اینقدر زیادن حوصله نوشتن ندارم........ مسعود، سحر، ساناز................ زیادن.....
    کی اومدن شرکت کنن تو بحث؟ تو نظرات؟ اکثر اوقاتم هستن مخصوصاً نفرات اولی کع گفتم. نه آقا نه به ارسال انبوه مربوطه نه لینک آخرین ارسالی ها.... کسی براش مهم نیست.... حتی محمد و میترا در حد یه ادمین حضور ندارن تو بحثا... این واقعیته نمی دونم شاید بهتونم بر بخوره، ولی من موندم چرا جوابیو که باید از ادمین بگیرم یکی دیگه میاد جواب میده.

اهل هم فکری نیستیم دیگه. نباید بهونه آورد.
    صدای آنچه انجام می دهید، به قدری بلند است كه آنچه می گویید، شنیده نمی شود

3 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  8. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    مدرس زبان فرانسه

در هر صورت من امیدوارم که این موضوع درست بشه.پیشنهاد می دم که این موضوع رو در یکی ار جلسات مدیریت مطرح کنین تا حداقل مدیران این کارو انجام بدن.

3 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  9. کاربر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113

نظرمو ویرایش کردم.....

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  10. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    83
    خب ی پیشنهاد دیگه این که

برا سایت امکان حذف پست بزارین تا اگه از پستمون بعدا خوشمون نیومد یا اشتباهی دبل یا 3 تا چارتا فرستادیم بتونیم خودمون حذفش کنیم

تنک یو ^__________^

m naizar از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.