1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

๑۩۞۩๑ تــــاپیک ارتــــــش ســـــرخ آسیـــــــــا ๑۩۞۩๑

شروع موضوع توسط ŠEyyEÐ ĦÆþЇþ ‏19/7/12 در انجمن لیگ ایران

1. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    صادقيان: همه اشتباه داور را ديدند

[TABLE="width: 95%, align: center"]
    [TR]
    [TD][h=2] هافبک تيم فوتبال پرسپوليس عنوان کرد: بازي سختي برابر تيم پديده داشتيم و اشتباهات داوري نيز نيازي به گفتن ندارد و همه ديدند.[/h][/TD]
    [TD="align: left"][​IMG][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"][HR][/HR][/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]پيام صادقيان، پس از پيروزي 5 بر يک برابر پديده گفت: بازي سختي بود و تيم پديده فقط براي دفاع کردن آمده بود اما خدارا شکر توانستيم اين بازي را با 5 گل ببريم و به مرحله بعد صعود کنيم.

به گزارش تسنيم، وي با اشاره به گل تيم پديده اظهار داشت: نيازي به گفتن اشتباهات داوري نيست و خودتان همه چيز را ديديد. داور خطا گرفت و ابتدا مي‌خواست به بازيکن ما کارت نشان بدهد اما به يک باره بازي را ادامه داد. خداراشکر بازي را برديم و اتفاق بدي رخ نداد.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  2. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    حقيقي: اميدوارم روند خوبم را ادامه دهم

[TR]
    [TD] دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بعد از مدت‌ها توانستم براي پرسپوليس به ميدان بروم و روند خوبي داشتم و اميدوارم ادامه داشته باشد.[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]عليرضا حقيقي پس از پيروزي 5 بر يک تيمش در جام حذفي گفت: بيشتر زمان بازي توپ و ميدان دست ما بود. پديده هم بد بازي نکرد اما وقتي يک تيم 5 گل مي‌زند مشخص است چه تيمي بهتر بازي کرده است.

به نقل از تسنيم، وي درباره اينکه پس از 22 ماه درون دروازه پرسپوليس ايستاد خاطرنشان کرد: خدا را شکر شرايط خيلي خوبي بود و من توانستم بعد از مدت‌ها براي پرسپوليس بازي کنم. از شرايط و روندي که در اين بازي داشتم راضي هستم و اميدوارم روند خوبم را ادامه دهم.

دروازه‌بان پرسپوليس با بيان اينکه خود را مديون مردم مي‌دانم اظهار داشت: مردم واقعا به من لطف داشتند و در اين بازي هم من را شرمنده کردند. خودم را مديون اين مردم و تماشاگران خوب پرسپوليس مي‌دانم و اميدوارم بتوانم جواب حمايت‌هاي آنها را بدهم.

حقيقي درباره گل تيم پديده و اعتراضي که به داوري داشت، گفت: من در مسائل داوري ورود نمي‌کنم اما خواستم از داور بپرسم که چرا ابتدا مي‌خواست به بازيکن ما کارت نشان دهد و بعد بازي را ادامه داد. در اين باره بايد کارشناسان نظر بدهند و من صحبتي درباره داوري ندارم.
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  3. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    نوري: خوشحالم گل زدم

[TR]
    [TD]
    [h=2] کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: سي و چهارمين گلم را براي پرسپوليس به ثمر رساندم و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]محمد نوري پس از پيروزي 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد، گفت: روي يک غافلگيري گل خورديم ديدم داور سوت را نزديک دهانش برد و مي‌خواست به بازيکن ما کارت بدهد او بايد سوت مي‌زد و بازي را متوقف مي‌کرد. خوشحالم که توانستيم 5 گل بزنيم و به هوادارانمان تبريک مي‌گويم.

به نقل از فارس، نوري در مورد گلي که به ثمر رساند خاطرنشان کرد: خوشحالم سي و چهارمين گلم را توانستم براي پرسپوليس به ثمر برسانم و اميدوارم اين عملکردم ادامه دار باشد.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

4. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    سيدصالحي: پديده تيم کوچکي نبود

[TR]
    [TD][h=2] مهاجم پرسپوليس گفت: پديده تيم کوچکي نبود و توانستيم مقابل اين تيم پيروزي شيريني کسب کنيم.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]سيدمهدي سيدصالحي پس از برتري 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد گفت: خوب بازي کرديم و مستحق پيروزي بوديم اما متأسفانه در 90 دقيقه غافلگير شديم. با اين حال معتقدم اگر تيم حريف 10 نفره يا حتي 9 نفره هم نمي‌شد مي‌توانستيم نتيجه دلخواه را کسب کنيم.

به نقل از فارس، وي افزود: پديده تيم کوچکي نبود و مقابل اين تيم برد شيرني را رقم زديم، بازيکنان مطرح و بيشتر ليگ برتري بودند.

سيدصالحي يادآور شد:‌ بايد جام حذفي را جدي بيگريم تا در آينده با خيالي راحت مقابل حريفان به ميدان برويم.

وي در پايان گفت: به نظرم استارت خوبي بود تا در روزهاي آينده در ليگ برتر هم به نتايج دلخواه برسيم.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

5. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    حسيني: بازي سنگيني داشتيم

[TR]
    [TD][h=2] مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مقابل پديده مشهد بازي سنگيني داشتيم و اکثر نفرات اين تيم قبلاً بازيکن ثابت ليگ برتر بودند.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]سيدجلال حسيني پس از پيروزي 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد، گفت: تمام بازي‌هاي ما سخت است. اکثر بازيکنان پديده مشهد نفرات سابق ليگ برتري بودند، نتيجه خوبي بود و خوشحالم به مرحله بعد صعود کرديم.

به نقل از فارس، وي افزود: متأسفانه پس از يک بازي سنگين و 120 دقيقه‌اي روز يکشنبه بايد به مصاف راه‌آهن برويم. کارمان خيلي سخت است و اميدواريم بتوانيم نتيجه بگيريم.

حسيني در مورد برگزاري بازي در ورزشگاه تختي خاطرنشان کرد: همان ابتدا که در زمين تختي بازي کرديم گفتيم شرايط اين ورزشگاه مناسب نيست. استقلالي‌ها پس از بازي با نفت اين مسئله را اعلام کردند اين زمين کيفيت مناسبي ندارد و اميدواريم بازي در ورزشگاه ديگري برگزار شود.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

6. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    عاليشاه: نيمه اول بازي را شل گرفته بوديم

[TR]
    [TD][h=2] هافبک تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: در ديدار با پديده ابتدا بازي را شل گرفتيم و اشتباهاتي هم داشتيم.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]اميد عاليشاه پس از پايان ديدار تيمش مقابل پديده گفت: بازي بدي نبود اما در نيمه اول بازي را شل گرفته بوديم و روي گل پديده هم اشتباهاتي داشتيم که البته اين مسئله عمدي نبود.

به نقل از تسنيم، وي افزود: در وقت‌هاي اضافه بازيکنان ما به خودشان آمدند و توانستيم 5 گل بزنيم. چهره واقعي پرسپوليس را در وقت‌هاي اضافه نشان داديم و خيلي بهتر کار کرديم.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

7. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    ميثاقيان: براي قهرماني نيامده بوديم

[TR]
    [TD]
    [h=2] سرمربي پديده شانديز مي‌گويد شانس در پيروزي پرسپوليس دخيل نبوده و فکر نمي‌کرد تيمش پنج گل بخورد.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]اکبر ميثاقيان در نشست خبري پس از شکست 5 بر يک تيمش در مقابل پرسپوليس در رقابت‌هاي جام حذفي گفت: واقعيت اين است که به دنبال قهرماني در جام حذفي نبوديم. در مجموع بد نبوديم. در حذفي چه 5 بر يک ببازيد چه 2 بر يک فرقي ندارد. واقعا نمي‌دانم بادامکي اشتباه کرد يا داور. انصافا 10 نفره بازي کردن جلوي پرسپوليس سخت است. 2 گل‌مان را در 9 نفره شدن‌مان خورديم و کلا کار سخت شد.

به نقل از ايسنا، او ادامه داد: به نظر خودم خوب کار کرديم. تيم ما دو ماه است که تشکيل شده. اين ششمين بازي ما بود که انجام داديم. بازيکنان ما تلاش کردند و ما چهار روز ديگر با الوند بازي داريم که آن سخت است و بايد تلاش کنيم تيم را آماده کنيم.

ميثاقيان افزود: کاش همان يک بر صفر مي‌باختيم و کار به وقت اضافه نمي‌کشيد تا بازيکنانمان خسته شوند. واقعيت اين است که کار ما سخت شد.

او در پاسخ به سوالي درباره داوري اظهار کرد: داوري مشکلي نداشت ولي اين خوب نبود که دو، سه بار بازيکنان ما به زمين خوردند اما پرسپوليسي‌ها را توپ را به اوت نزدند. در شان پرسپوليس نبود.

سرمربي تيم پديده شانديز در پاسخ به اين سوال که شانس را چقدر دخيل در شکست تيمش مي‌داند، بيان کرد: به نظرم ربطي به شانس نداشت. زورمان به پرسپوليس نمي‌رسيد. موقعيت زيادي نداشتيم اما خوب کار کرديم و به نظرم مساله خاصي نبود. انصافا 10 نفره مقابل 11 نفر پرسپوليس بازي کردن خيلي سخت است. واقعيت را بخواهيد فکر 5 گل خوردن از پرسپوليس را نکرديم.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

8. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    خلعتبري: نيمکت نشيني سخت است

[TR]
    [TD][h=2] مهاجم پرسپوليس گفت: نيمکت‌نشيني براي هر بازيکني امر سختي است.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]محمدرضا خلعتبري در خصوص برتري پرگل پرسپوليس مقابل پديده مشهد گفت: بازي خوبي بود و بايد در 90 دقيقه کار را تمام مي‌کرديم که اينطور نشد و خستگي 120 دقيقه بازي کار را شايد براي بازي بعدي دشوار کند. با اين حال يک ريکاوري خوب مي‌تواند اين مشکل را هم حل کند.

به گزارش فارس، وي افزود: خودم به شخصه مشکلي از لحاظ مصدوميت نداشتم و از بازي بعد مي‌توانم با نظر کادر فني به ميدان بروم.

خلعتبري در مورد نيمکت‌نشني‌اش گفت: قبول دارم که نيمکت‌نشين بسيار سخت است.

وي همچنين در مورد اينکه قبل از بازي او را به ورزشگاه راه نمي‌دادند، يادآور شد:‌ مشکل خاصي نبود، مأمور حراست هم چون من آي‌دي ‌کارت نداشتم وظيفه‌اش را انجام داد و به قولي مأمور بود و معذور. مشکل خاصي نبود و من هم به نظر او احترام گذاشتم.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]