1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

๑۩۞۩๑ تــــاپیک ارتــــــش ســـــرخ آسیـــــــــا ๑۩۞۩๑

شروع موضوع توسط ŠEyyEÐ ĦÆþЇþ ‏19/7/12 در انجمن لیگ ایران

1. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    شيريني: هم خوشحالم هم ناراحت

[TABLE="width: 95%, align: center"]
    [TR]
    [TD]
    [h=2] سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از پيروزي مقابل پديده مشهد هم خوشحالم و هم ناراحت هستم.[/h][/TD]
    [TD="align: left"][​IMG][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"][HR][/HR][/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]سعيد شيريني پس از پيروزي 5 بر 1 مقابل پديده شانديز در جمع خبرنگاران گفت: از اين پيروزي هم خوشحالم هم ناراحت. خوشحالم بخاطر اينکه پرسپوليس راه خودش را پيدا کرده و ناراحتم از اين بابت که چرا به يک تيم مردمي اين همه آسيب روحي وارد مي‌شود.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: عده‌اي مي‌خواهند ريشه پرسپوليس را بخشکانند، چرا امروز رويانيان بايد از اين همه ناملايمات دلسرد شود و آقاي گل جهان روي سکو بنشيند! بدبختي فوتبال ما اين است که اگر کسي حرف حق بزند بيچاره‌اش مي‌کنند، متاسفانه دست‌هايي در کارند تا پرسپوليس نتيجه نگيرد، اگر اين دست‌ها را قطع کنند دوباره از جاي ديگر رشد مي‌کنند.

شيريني تصريح کرد: رويانيان فکر مي‌کند مبارزه ديگر فايده‌اي ندارد. البته امروز مردم پاسخ زحمات رويانيان را دادند و ثابت کردند خدمت صادقانه را فراموش نمي‌کنند.

شيريني در مورد اينکه جدايي‌اش از پرسپوليس جدي است، گفت: در صورتي که رويانيان از پرسپوليس برود، رفتن من هم از پرسپوليس کاملاً به قوت خود باقي است.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  2. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    محمد دايي: فوتبال بي دايي براي من مزه ندارد

[TR]
    [TD]
    [h=2] مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: فوتبالي که دايي روي نيمکت تيم نباشد برايم مزه ندارد.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]محمد دايي در مورد پيروزي پرسپوليس برابر پديده شانديز اظهار داشت: بازي خوبي بود و توانستيم پيروز شويم. خدا را شکر با گل‌هاي زياد به پيروزي رسيديم و اميدوارم در ادامه همين راه را ادامه دهيم.

به نقل مربي پرسپوليس در مورد عدم حضور برادرش روي نيمکت به دليل محروميت انضباطي گفت: براي من ديداري که علي دايي روي نيمکت آن نباشد اصلا مزه ندارد.

به گزارش تسنيم، وي در مورد حضور باقري در کنار زمين نيز عنوان کرد: آقا کريم يک روز پيش از بازي توانست کارت مربي‌گري‌اش را بگيرد و اين اتفاق به موقع افتاد تا او بتواند برابر پديده شانديز تيم را هدايت کند.

محمد دايي همچنين در گفت‌و‌گو با خبرنگاران درباره دلخوري برادرش از برنامه 90 گفت: من هم جاي علي دايي بودم با برنامه 90 قهر مي‌کردم. کساني را در اين برنامه رودروي دايي قرار دادند که در شأن و شخصيت او نبودند. وقتي 2 مديرعامل در حال صحبت هستند نبايد يک عکاس را روي خط بياورند. من اين کار عادل را قبول نداشتم و همين موضوع علي دايي را ناراحت کرده است.

وي افزود: در مورد مرتضي کريمي نيز که آنقدر در برنامه 90 صحبت کرد پيشينه مشخصي وجود دارد. اگر به کار دايي اعتقاد داريم نبايد خودمان اسطوره‌مان را نابود کنيم. احساس ما اين بود که عادل خودش هم دارد خط و خطوطي را از طريق برنامه‌اش منتقل مي‌کند.

مربي پرسپوليس تصريح کرد: اکنون به حرف‌هاي قلعه‌نويي درباره 90 ايمان مي‌آورم. رسانه‌ها رسالتي دارند و بايد کار خود را درست انجام دهند و شئونات را رعايت کنند. نبايد اينگونه باشد که رسانه‌ها آشوب به پا کنند و سپس خود را کنار کشيده و آن را تماشا کنند. براي رسيدگي به فساد در فوتبال بايد از رسانه‌ها شروع کرد.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  3. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    مولايي: مگر آدم کشته‌ام

[TR]
    [TD][h=2] بدنساز تيم پرسپوليس مي‌گويد مگر آدم کشته‌ام که نتوانم در جايي حضور پيدا کنم!![/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]رضا مولايي که در بازي پرسپوليس و پديده شانديز در ورزشگاه آزادي حضور پيدا کرده بود، در پاسخ به سوالي درباره اينکه مشکلي براي حضور در ورزشگاه نداريد،‌ گفت: مگر آدم کشته‌ام که نتوانم در جايي حضور پيدا کنم. براي حضور در ورزشگاه هيچ مشکلي ندارم.

به نقل از ايسنا، وي ادامه داد: اگر با اين تفکر بخواهيم به قضايا نگاه کنيم حتي در بازي بچه‌ها در سر کوچه‌ها نيز نبايد حضور پيدا کنم!

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  4. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    غريبي: در مورد انتقال به ذوب‌آهن حرف نمي‌زنم

[TR]
    [TD][h=2] مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در مورد انتقالم به ذوب‌آهن چيزي نمي‌دانم فقط دوست دارم شخصيتم حفظ شود.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]ميلاد غريبي پس از پيروزي 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد، گفت: خيلي دوست داشتم در اين فصل پايم به گل‌زني باز شود در مورد مسئله حضور من در ذوب‌آهن حرفي نمي‌زنم چرا که تا کنون چيزي به من گفته نشده است، به کسي بي‌احترامي نمي‌کنم و دوست دارم شخصيت من حفظ شود.

به نقل از فارس، وي افزود: همانطور که تيم‌هاي ديگر براي بازيکنانشان کلاس مي‌گذارند دوست دارم شخصيت من نيز حفظ شود. بايد با محمد رويانيان و علي دايي صحبت کنم اما فقط دوست دارم شخصيتم حفظ شود. خيلي خوشحالم که گل‌زني کردم. يکي از آرزوهاي من گل‌زني با پيراهن پرسپوليس بود که خوشحالم به اين موضوع رسيدم.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  5. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    بنگر: چه بگويم جز اينکه داور جوان بود

[TR]
    [TD][h=2] مدافع تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به نحوه قضاوت داور ديدار تيمش مقابل پديده گفت: چه بگويم، به غير از اينکه داور جوان بود.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]محسن بنگر پس از برتري 5 بر يک تيمش مقابل پديده مشهد اظهار داشت: بازي خوبي بود و ما عملکرد بدي نداشتيم. متاسفانه در نيمه دوم کمي بازي را شل گرفتيم و گل مساوي را دريافت کرديم که باعث شد بازي به وقت‌هاي اضافه کشيده شود. حالا بايد پس از يک بازي 120 دقيقه‌اي در کمتر از 4 روز ديگر به مصاف راه‌آهن برويم.

به گزارش تسنيم، وي در پاسخ به اين پرسش که آيا با اين شرايط پرسپوليس مقابل راه‌آهن با مشکل مواجه نخواهد شد، گفت: مشکلي نيست. ما به خوبي بدنسازي کرده‌ايم و با آمادگي کامل مقابل راه‌آهن قرار خواهيم گرفت.

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص عملکرد داور ديدار اين تيم مقابل پديده مشهد در چارچوب مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي اظهار داشت: داور، داوري خوب و جوان بود. چه بگويم، به غير از اينکه داور جوان بود.

بنگر در خصوص صحنه به ثمر رسيدن گل تيم پديده گفت: داور مي‌خواست سوت زده و به بازيکن ما کارت زرد بدهد اما در تصميم خود تجديدنظر کرد. ما در اين بازي گل خورديم که به ثمر رسيدن اين گل يا تقصير منِ بازيکن است يا داور.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  6. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    علي‌عسگر: گره بازي را خوب باز کرديم

[TR]
    [TD][h=2] مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازي گره خورده بود و خوشحالم به خوبي توانستيم اين گره را باز کنيم.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]حميد علي‌عسگر پس از پيروزي 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد، گفت: بازي در نيمه دوم گره خورد اما به خوبي اين گره را باز کرديم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: تيم‌هاي ليگ يکي برخي اوقات در جام حذفي دردسرساز مي‌شوند اما اجازه اين اتفاق را نداديم. در 120 دقيقه کار را تمام کرديم اما اگر دقت مي‌کرديم مي‌توانستيم در 90 دقيقه به پيروزي برسيم.

وي افزود: گره خوردن بازي بسيار طبيعي بود. در جام حذفي تيم‌ها مي‌خواهند خودشان را نشان دهند. اجازه نداديم پديده مشهد شگفتي‌ساز شود و در روزي که مستحق بوديم با زدن 5 گل براي ادامه مسابقات خط و نشان کشيديم.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  7. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    دايي: کسي حق ندارد بازيکنم را تخريب کند

[TR]
    [TD][h=2] سرمربي پرسپوليس گفت: هيچکس حق ندارد بازيکن من را تخريب کند. مطمئنم طرفداران واقعي ما مي‌توانند جلوي اين مساله را بگيرند و به من کمک کنند.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]علي دايي پس از پيروزي 5 بر يک تيمش برابر پديده شانديز در دور يک شانزدهم نهايي جام حذفي ايران، يادواره حماسه آزادسازي خرمشهر گفت: نيمه اول بازي خوبي را انجام نداديم. بازي خيلي کند و کم‌تحرک بود اما در نيمه دوم بهتر شديم و به گل رسيديم. مي‌شد گل‌هاي بيشتري در نيمه دوم بزنيم اما متاسفانه موقعيت‌ها را به راحتي از دست داديم. به يکباره هم گل خورديم اما در وقت‌هاي اضافه توانستيم 4 گل ديگر بزنيم. با اين حال فکر مي‌کنم بايد در 90 دقيقه کار را تمام کنيم. با اين حال نتيجه قشنگي رقم خورد و به حق‌مان رسيديم.

به نقل از ايسنا، وي افزود: خيلي دوست داشتم بازيکناني که کمتر بازي کرده بودند، فرصتي پيدا کنند تا خودشان را نشان دهند. خوشبختانه وقت اضافه باعث شد آنها خودشان را نشان دهند و بيشتر بازي کنند. تنها يک ناراحتي کوچک هم دارم آن هم مربوط به تماشاگران است. اگر به دايي اطمينان کرده‌ايد، به هيچ عنوان عليه بازيکن شعار ندهيد و آنها را هو نکنيد. مطمئن باشيد تا آخر روي بازيکنانم ايستاده‌ام. مطمئنا مشخص مي‌شود چه کساني عليه بازيکن شعار مي‌دهند. از باشگاه مي‌خواهم اين مساله را پيگيري کند و بگويد چه کسي آن را شروع کرده است. هيچکس حق ندارد بازيکن من را تخريب بکند. مطمئنم طرفداران واقعي ما مي‌توانند جلوي اين مساله را بگيرند و به من کمک کنند.

سرمربي پرسپوليس در ادامه اظهار کرد: صبوري ما در اين ديدار نتيجه داد و همان بازيکني که از روي سکوها عليه‌اش شعار داده شد، موفق شد گل بزند.

او در پاسخ به سوالي درباره اعتراض باقري به داوري در اين ديدار اظهار کرد: راي که عليه ما داده شد، مي‌تواند در نيامدن تماشاگرانمان موثر باشد. هرچند تعطيلي فردا هم بي‌تاثير نيست اما درباره داوري مي‌خواهم بگويم مربي کنار زمين آدم‌آهني نيست و احساس، درک و شعور دارد. او همه چيز را مي‌بيند و واکنش نشان مي‌دهد. هر معلول يک علتي دارد. بايد تا جايي که مي‌توانيم علت‌ها را پيدا کنيم تا مسائل ديگر کاهش پيدا کند.

دايي در پاسخ به سوالي درباره برنامه 90 اين هفته و هفته قبل بيان کرد: دنبال اين بوديم که اينچنين مسائل را ثابت کنيم و از خيلي از مسائل به چيزهايي برسيم. يک سوال از گزارشگر محترم دارم. آقاي گزارشگر شما چرا هفته قبلش بال و پر دادي که ثابت کنيد آن عکاس سرباز ما بوده است. چگونه آن زمان اين موضوع مهم بوده است؟ اين دفعه که به ما ثابت کرديد که تصويري هم بود و همه هم ديدند.

سرمربي پرسپوليس گفت: آنها آمدند اين مساله را راه انداختند که اکبري آدم من بوده در باشگاه اما اثبات کردم که آنها آدم خودشان بودند و اين مسائل به خيلي چيزها مي‌توان رسيد. اگر ديده باشيد نيامدم ديگر جواب آقايان را بدهم؛ در چنين برنامه‌اي که با جهت‌گيري‌هاي قبلي مي‌آيند به مردم چيزهايي را القا کنند. در فوتبال ايتاليا نشان مي‌دهند که فلان بازيکن و مربي محروم شد. آقاي گزارشگر چرا نمي‌آيي راجع به گزارشگر معروف ايتاليايي که چيزهايي را اعتراف کرده بود صحبت نمي‌کني؟ چرا از خبرنگار متهم در آن ماجرا صحبتي نمي‌کنيد؟ چرا توپ را به زمين اين و آن مي‌اندازيد؟ مطمئن باشيد اگر قرار باشد خيلي چيزها شفاف شود نبايد قشرها را جدا کنيم. از من مربي گرفته تا بازيکن، مدير و سرپرست و خبرنگار. بايد به همه با يک ديد نگاه شود. نبايد برنامه را به سمتي که دوست داريم سوق دهيم و بگذاريم اذهان روشن شود. مگر راحت است که به اين همه مردم ايران دروغ گفت. آقاي فردوسي‌پور در برنامه هفته گذشته‌اش حرف قشنگي زد و گفت حسابي که در آن پول ريخته شده معلوم است. موقعي که شخص واريزکننده مشخص است، فعاليتش مشخص است و مساله حساب‌هايش هم مشخص است. به دنبال چه مي‌گرديد؟ اين يک مساله ساده است اما اگر مي‌خواهيد افکار را منحرف کنيد، مطمئن باشيد گذشت زمان خيلي چيزها را روشن مي‌کند.

دايي در پاسخ به اين سوال که آيا مدرک جديدي پيدا کرده، اظهار کرد: من نه پليسم که دنبال اينجور چيزها باشم و نه نيروي امنيتي اما چطور مي‌شود با فيلمبردار سال قبل باشگاه تماس گرفته مي‌شود و تهديدش مي‌کنند. اگر بنا به تهديد است بايد مرا تهديد کنند نه ديگران را. تمام مسائل سال گذشته راه‌آهن مشخص است. وقتي مي‌گفتم او سرباز آقايان است از مساله مطمئن بودم. از آرشيو خودم فيلم درآوردم و به نود دادم حالا آقايان زنگ مي‌زنند و فيلمبردار را تهديد مي‌کنند. چرا اين کار را مي‌کنيد؟ برويد شکايت کنيد، اگر از رو شدن حقايق ناراحتيد. مشخص است از حقايق ناراحتيد. سعي مي‌کنيم از سي‌دي‌هايم چيزهايي که به دردم مي‌خورد را ارائه و به فوتبال کمک کنم.

سرمربي پرسپوليس در پايان و در پاسخ به سوالي درباره شعار عليه قلعه‌نويي در بازي امشب و عليه خود او در بازي هفته قبل افزود: اصلا به اين مساله علاقه ندارم. دوست دارم هواداران تيم را تشويق کنند. مگر قلعه‌نويي اينجا بود؟ چه کار به قلعه‌نويي داريد؟ مگر به اين شعارهايي که مي‌دهيد، اطمينان خاطر داريد؟ چرا قبل از اثبات چيزي در استاديوم تهمت مي‌زنيد؟ مخالف اين شعارها هستم اما در نظر بگيريد تيم حريف ما اين مساله را آغاز کرد. اگر آقايان به من شعار نمي‌دادند، کسي به قلعه‌نويي شعار مي‌داد؟ بايد جلوي اين چيزها را بگيريد.

او افزود:‌ اين مساله يک دعواي شخصي نيست. من نه دنبال دعوا هستم نه چيز ديگر. کميته‌اي که فقط منتظر است از ما امتياز کسر کند، به نظرم تماشاگران بايد خيلي باهوش باشند. خدا شاهد است نمي‌دانم چرا يک امتياز از ما کسر شده و محروم شديم. آن چيزهايي که ما شنيديم بازيکنان ما بودند که داماشي‌ها از آنها قدرداني مي‌کردند. ما ايستاده‌ايم و کارمان را مي‌کنيم و هميشه گفته‌ام از گفتن حقايق باکي ندارم و هميشه آن را مي‌گويم. نه به زندگي‌ام لطمه وارد مي‌شود و هيچ اتفاق خاصي نمي‌افتد. تا روزي که باشم براي گرفتن حق از اين بدتر هم دعوا مي‌کنم. در همان برنامه در نظر داشته باشيد داور چهارم به من گفت اخراجت مي‌کنم، اين که مي‌گويد "نديده" يعني چي؟ آيا مي‌توان چنين چيزي را قبول کرد؟ شما اگر سمت و سو نمي‌گيريد، چرا در همين برنامه کمک داور را نشان نداديد که در فاصله 10، 12 ثانيه پرچمش را تکان داده؟ شما مي‌خواهيد ذهنيت‌ها را خراب کنيد.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  8. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    ميثم حسيني: غيبت دايي تاثيري نداشت

[TR]
    [TD][h=2] مدافع - هافبک تيم فوتبال پرسپوليس تاکيد کرد: غيبت علي دايي در عملکرد اين تيم مقابل پديده مشهد تاثيري نداشته است.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]سيدميثم حسيني مدافع تيم فوتبال پرسپوليس پس از برتري 5 بر يک تيمش مقابل پديده مشهد اظهار داشت: بيش از هر چيز مي‌خواهم بگويم اين پيروزي ناقابل را به اندک هواداران حاضر در ورزشگاه آزادي تقديم مي‌کنم، آنهايي که در سرما و گرما همراه ما هستند و ياور تيم پرسپوليس.

به گزارش تسنيم، وي با ابراز خرسندي از اينکه روند روبه‌رشد تيم پرسپوليس ادامه پيدا کرده است، گفت: اميدوارم نتايج خوب ما در مسابقات ليگ نيز تداوم داشته باشد و به جايگاه شايسته‌اي برسيم.

مدافع - هافبک تيم فوتبال پرسپوليس ضمن پذيرش اين موضوع که تيمش در نيمه نخست ديدار مقابل پديده مشهد عملکرد خوبي نداشته است، گفت: از آنجايي که شناخت خوبي از تيم پديده نداشتيم، نتوانستيم آن طور که مي‌خواهيم بازي کنيم. در عين حال مي‌دانستيم بازي مقابل يک تيم دسته اولي آن هم در جام حذفي دشواري‌هاي خاص خود را دارد و خود را براي يک بازي سخت آماده کرده بوديم.

حسيني با بيان اينکه دايي در بين 2 نيمه نقاط ضعف و قوت تيم پديده را به شاگردانش گوشزد کرده است، گفت: با صحبت‌هاي دايي تيم ما در نيمه دوم به مراتب بهتر بازي کرد و حتي مي‌توانستيم پيروز شويم اما با يک گل ديرهنگام غافلگير شديم.

وي عدم حضور علي دايي در کنار زمين را در عملکرد سرخپوشان بي‌تاثير خواند و گفت: آقاي دايي در روزهاي منتهي به بازي در خصوص تيم پديده و چگونگي بازي مقابل اين تيم براي ما صحبت کرده بود، خوشبختانه بازيکنان نشان دادند گيرايي خوبي دارند و عملکرد خوبي مقابل پديده داشتند.

مدافع - هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص صحنه به ثمر رسيدن گل تيم پديده گفت: در صحنه‌اي که داور خطاي بازيکن تيم پديده را اعلام کرد، دستش را به سمت جيب خود برد و قصد داشت با سوت زدن به بازيکن ما کارت بدهد اما به ناگاه در تصميم خود تجديدنظر کرد و شروع بازي از سوي بازيکنان پديده را پذيرفت. من نمي‌دانم قانون در اين خصوص چه مي‌گويد و تيم مي‌تواند به بازي ادامه دهد يا خير. اما هرچه بود تيم ما گل خورد که خوشبختانه توانستيم در وقت‌هاي اضافه آن را جبران کنيم.

حسيني در خاتمه تصريح کرد: در اين بازي بازيکناني که کمتر فرصت حضور در ميدان را پيدا کرده بودند به ميدان رفتند و خوشبختانه عملکرد خوبي داشتند آنها با بازي خوب خود نشان دادند آقاي دايي مي‌تواند روي داشتن دو تيم خوب در داخل زمين و روي نيمکت حساب باز کند.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

یک شخص از این تشکر کرد.
  9. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    دهنوي: زدن 5 گل يعني خوب بوده‌ايم

[TR]
    [TD]
    [h=2] هافبک دفاعي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وقتي 5 گل در يک بازي مي‌زنيم يعني خوب بوده‌ايم.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]قاسم دهنوي پس از پايان ديدار تيمش مقابل پديده مشهد عنوان کرد: بازي خوبي بود و توانستيم اين بازي را ببريم و به دور بعد برويم. وقتي 5 گل در يک بازي مي‌زنيم يعني خوب بوده‌ايم.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: در اين بازي تيم پديده با يک بازي دفاعي روزنه‌هاي دفاعي خود را بسته بود اما بعد از گل دوم ما اين روزنه‌ها باز شد که به خوبي توانستيم از فضاي خالي خط دفاع اين تيم استفاده کنيم و به گل‌هاي بيشتري برسيم.

هافبک دفاعي تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه روز يکشنبه بازي سختي با راه‌آهن داريم، گفت: بايد اين بازي را ببريم. بازيکنان هم خسته نيستند و از اين برد روحيه گرفته‌اند. اگر بتوانيم 2، 3 بازي خود را در ليگ ببريم مدعي جدي قهرماني خواهيم شد.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  10. nAzEme boOzOrG

امتیاز دستاورد:
    113
    دايي برنامه 90 را تحريم کرد

[TR]
    [TD]
    [h=2] علي دايي پس از امير قلعه‌نويي به جمع تحريم‌کننده‌هاي برنامه 90 پيوست.[/h][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 3"]پس از آنکه درگيري عادل فردوسي‌پور و امير قلعه‌نويي باعث شد سرمربي استقلال برنامه 90 را تحريم کند، علي دايي هم در اعتراض به اتفاق‌هاي اخير اين برنامه گفت که ديگر با برنامه 90 صحبت نمي‌کند.

به نقل از ايسنا، او در پاسخ به درخواست خبرنگار 90 براي انجام مصاحبه گفت که شأن من بيشتر از اين است که با کمک داوري که بازنشسته شده صحبت کنم. من اين سوال را مي‌پرسم که چرا بعد از پخش صحبت‌هاي مسوولان باشگاه راه‌آهن، به من اجازه صحبت داده نشده است؟

او در پايان گفت: تا پايان فصل ديگر با برنامه نود صحبت نخواهم کرد.

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.