1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

๑۩۞۩๑ تــــاپیک ارتــــــش ســـــرخ آسیـــــــــا ๑۩۞۩๑

شروع موضوع توسط ŠEyyEÐ ĦÆþЇþ ‏19/7/12 در انجمن لیگ ایران

1. کاربر ویژه ~✿~

امتیاز دستاورد:
    116
    حرفه:
    med_student
    [FONT=&amp] سلـــــــــــــــــــــــ ـــام به همه پرسپوليسي های عزیز[/FONT]

[FONT=&amp]برادران و خواهران پرسپوليسي فروم ، شك نكنين جاي همتون تو فروم از اين به بعد تو همين تاپيكه
    ( شوخي كردما...از فردا نبينم فعاليت تعطيل شه همه بريزين اين تو)[/FONT]

[FONT=&amp]آره ديگه : رسمي ترين تاپيك پرسپوليس تو فروم همينه[/FONT]

[FONT=&amp]اخبار...عكس....بيوگرافي....كلا هرچي در مورد پرسپوليس دارين تو ايـــــــــن تاپيك ارسال کنید[/FONT]

[FONT=&amp]قربون همتون.....[/FONT]

√mahsa√، atefeh_jooon، محمد جـواد و 15 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. کاربر ویژه ~✿~

امتیاز دستاورد:
    116
    حرفه:
    med_student
    پاسخ : كانون هواداران طوفان سرخ آسيا

پرسپولیس در اولین دیدار لیگ دوازدهم بر نفت آبادان غلبه کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هفته نخست دوازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه تختی آبادان با تک گل جواد کاظمیان در درقیقه 89 که 4 دقیقه پیش از آن به جای کریم انصاری فرد به بازی آمده بود، به سود سرخ پوشان پایان یافت.

محمد قاضی از پرسپولیس، سعید حلافی، محمد مهدی الهایی و سیامک کوهنورد بازیکنان نفت آبادان از محسن قهرمانی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

8 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  3. کاربر ویژه ~✿~

امتیاز دستاورد:
    116
    حرفه:
    med_student

گزارش تصویری:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

7 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  4. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170

[TABLE]
    [TR]
    [TD="colspan: 2"]پرسپولیس در ماه رمضان بازی می‌کند/ تمرینات سرخپوشان بعد از افطار[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 2"]مدیر عامل باشگاه پرسپولیس که قبلا اعلام کرده بود تیم فوتبال این باشگاه در ماه رمضان به میدان نخواهد رفت، بعد از حضور در نماز جمعه قم با بیان اینکه تاکیدی برای ترک باز‌ی‌های لیگ در ماه رمضان نشده، تلویحا از حضور پرسپولیس در مسابقات لیگ در ماه رمضان خبر داد.[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="colspan: 2"] به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل باشگاه فرهنگی - ورزشی پرسپولیس امروز بعد از حضور در نماز جمعه قم گفت: تاکیدی برای ترک باز‌ی‌های لیگ در ماه رمضان نشده است. وی در این خصوص افزود: تاکیدی برای ترک بازی‌های لیگ در ماه رمضان نشده است ولی تکلیف شده تا رعایت شئونات این ماه با دقت رعایت شود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: بر این اساس ما تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس را پس از افطار انجام داده و تمام سعی خود را برای اجرای شئونات و اعمال نظرات علمای بزرگوار در حفظ شعائر دینی در این ماه مبارک معطوف خواهیم داشت.[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

5 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  5. Neghab_Dar Forever مدیر بازنشسته☕

امتیاز دستاورد:
    123
    حرفه:
    Thinker

به شدت از بازی دیروز لذت بردم

فقط حالم گرفته شد که صحنه گل رو ندیدم.

4 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  6. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170

• پرسپولیس 91 با پرسپولیس 90 فرق دارد

• کاپیتان باسابقه سرخ پوشان گفت: با این پیروزی نشان دادیم قرار نیست اتفاقات سال قبل تکرار شود و همه دیدند پرسپولیس 91 با پرسپولیس سال قبل تفاوت های زیادی دارد.
      علی کریمی کاپیتان پرسپولیس که با پاس طلای اش این تیم را از تساوی نجات داد پس از پیروزی مقابل آبادانی های لیگ گفت: بازی فوق العاده مشکلی بود و حریف خیلی سختی را پیش رو داشتیم، آبادانی ها آمده بودند تا به سه امتیاز خانگی دست یابند و ما نیز با هدف کسب پیروزی به میدان آمده بودیم، همین عامل بازی را حساس و جالب کرده بود و موقعیت های خطرناکی را برای دو تیم خلق کرد.
      وی تصریح کرد: اگر پرسپولیس پیروز شد به خاطر تجربه بالای بازیکنانش بود که به خوبی توانستند با برنامه از پیش تعیین شده قدرت خود را در آخرین دقیقه بازی بر حریف تحمیل کنند.
      کریمی خاطر نشان کرد: با این پیروزی نشان دادیم قرار نیست اتفاقات سال قبل تکرار شود و همه دیدند پرسپولیس 91 با پرسپولیس سال قبل تفاوت های زیادی دارد.

3 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  7. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران که اولین بازی خود را برای این تیم انجام داد گفت: اولین برد در لیگ دوازدهم ناشی از حرفه ای گری پرسپولیسی های تهران بود.

حسین ماهینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: فوتبال نود دقیقه است، با تجربه ای که داشتیم به خواسته خود رسیدیم و توانایی هایمان را بر حریف آبادانی دیکته کردیم. این برد به خاطر تجربه بدست آمد.
    وی تصریح کرد: در این گرما پیروزی در دقیقه 89 کار ساده ای نبود که به آن دست پیدا کردیم. این بازی خیلی چیزها را ثابت کرد. نشان دادیم با تکیه بر تواناییهای خود هر غیر ممکنی را ممکن کنیم.

8. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170

مدافع شمالی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان بازی مقابل زرد پوشان آبادانی گفت: پیش از بازی با نفت آبادان وعده پیروزی مقابل این تیم و کسب سه امتیاز را به هواداران داده بودیم.
    محسن بنگر مدافع شمالی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیش از بازی با نفت آبادان وعده پیروزی مقابل این تیم را به هواداران داده بودیم و خیلی خوشحالم که توانستم در اولین دیدار به وعده خود عمل کنیم و با دست پر به تهران بازگردیم.
    وی تصریح کرد: معمولاً اولین بازی در لیگ دشوار است ولی ما این دشواری وسختی را در آخرین دقایق بازی با موفقیت پشت سر گذاردیم و به استقبال دومین دیدار می رویم.

9. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170

محمد نوری هافبک تیم پرسپولیس پس از پیروزی این تیم مقابل نفت آبادان گفت: نمی توانم بگویم ناراحت نیستم، نیمکت نشینی هر بازیکن حرفه ای را عذاب می دهد ولی این اولین بازی پرسپولیس بود و مطمئن هستم نیمکت نشینی من تداوم نخواهد داشت.
    نوری ادامه داد: به هر حال این تصمیم مربی بود که من بازی را از روی نیمکت تماشا کنم و با اینکه ناراحت بودم برای موفقیت پرسپولیس دعا می کردم و از تک گل جواد کاظمیان خوشحال شدم

10. کاربر ارزشمند❤

امتیاز دستاورد:
    170

محمد رویانیان درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که در اولین گام در بازی‌های سخت و دشوار لیگ به یک پیروزی شیرین رسیدیم.

جا دارد به صنعت نفتی‌ها هم خسته‌ نباشید بگویم که با جوانان جویای نام مقابل تیم خوب و یکدست ما بد کار نکردند.

وی افزود: مانوئل ژوزه مدت زیادی نیست که در جمع بازیکنان حضور دارد و قطعاً ایشان و بازیکنانی که خیلی از آنها تازه امسال به ما اضافه شدند نیازمند زمان و فرصت هستند تا بتوانند چهره واقعی خود را به نمایش بگذارند.

رویانیان تاکید کرد: مربی ما نیاز به شناخت بیشتر تیم دارد تا بتواند ساختار تیمی خود را راحت‌تر طراحی کند. بازیکنانی داریم که تاکتیک پذیرند و زمان اندکی است که با مربی جدید آشنا و از فصل بدنسازی خارج شده‌اند، پس شک نکنید روز به روز بهتر و قوی‌تر خواهیم شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به شرایط جوی آبادان گفت: گرمای 50 درجه و حضور هواداران خونگرم آبادانی در ورزشگاه کار را برای هر تیمی دشوار می‌کند اما خدا را شکر می‌کنم که به 3 امتیاز شیرین رسیدیم و گام اول را محکم برداشتیم.

رویانیان ضمن تشکر از بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: من از تک تک آنها ممنونم که بسیار خوب و عالی وظیفه‌شان را انجام دادند. قسمت این بود که کریمی پاس بدهد و کاظمیان گل بزند اما همه بچه‌ها خوب بودند و به همین دلیل من به عنوان مدیرعامل باشگاه از آنها تشکر می‌کنم.

وی گفت: من این برد را به تک‌تک هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. این برد در آستانه ماه مبارک رمضان کام هواداران ما را شیرین کرد و هدیه کوچکی برای آنها بود و انشاءالله در بازی‌های آینده همین روند ادامه پیدا خواهد کرد. قطعاً بازیکنان ما در بازی‌های آینده هماهنگ‌تر و بهتر در زمین حاضر خواهند شد تا بازی‌های قشنگی را به نمایش بگذارند. رویانیان در پایان در مورد تصمیم‌گیری برای بازی در ماه مبارک رمضان گفت: به حرفی که زده‌ایم پایبند هستیم اما باید ببنیم چه اتفاقی می‌افتد. بهتر است اجازه بدهیم هواداران ما از این برد لذت ببرند. همیشه بازی‌ اول حساسیت خاص خودش را دارد و این برد از لحاظ روحی و روانی برای تیم ما، هواداران و باشگاه پرسپولیس بسیار خوب بود. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد. ما تازه اول راه هستیم و کار دشواری در پیش داریم اما نگرانی وجود ندارد و انشاءالله هر روز که می‌گذرد بهتر خواهیم شد.